Lenovo IdeaCentre 520S-23IKU Silver
All In One PC – 23" LED 1920×1080 IPS, Intel Core i7 7500U Kaby Lake, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce 930A 2GB DDR3, SSD 256GB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, USB 3.1 Gen 1, HDMI, čítačka kariet, Windows 10 Home 64-bit
Produkt je lokalizovaný pre SK
Kód:  TI324v7h Stránky výrobcu
Lenovo IdeaCentre 520S-23IKU Silver Predaj skončil
Parametre a špecifikácia
Rad procesora
Intel Core i7
Operačný systém
Windows 10 Home
Typ zostavy
All-in-one PC
Uhlopriečka displeja
23" (58,42 cm)
Rozlíšenie
1920 × 1080 px
Operačný systém
Windows 10 Home
Použitie
Typ zostavy
All-in-one PC
Displej
Uhlopriečka displeja
23" (58,42 cm)
Rozlíšenie
1920 × 1080 px
Procesor
Rad procesora
Intel Core i7
Modelové označenie procesora
Intel Core i7 7500U Kaby Lake
Frekvencia procesora
2,7 GHz (2 700 MHz)
Počet jadier procesora
2 ×
Cache procesora
4 MB
Core Boost Frekvencia
3,5 GHz (3 500 MHz)
Max TDP
15 W
GPU rad/model
Rad grafickej karty
NVIDIA GeForce
Grafická karta
Pamäť grafickej karty
2 GB
Disk
Kapacita úložiska (celková)
256 GB (0,26 TB)
Výbava
Základná výbava
Bluetooth, Čítačka pamäťových kariet, Webová kamera, WiFi
Farba a vyhotovenie
Farba
Strieborná
Výstupy
USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0)
4 ×
Grafické
HDMI
Ďalšie
LAN, Vstup na mikrofón, Výstup na slúchadlá/reproduktor
Optická mechanika
Bez mechaniky
Skrinka
Šírka
522,78 mm
Výška
325,19 mm
Hĺbka
41,73 mm