Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

EET pokladne

0

Už v platnosti

Už v platnosti

Už v platnosti

Už v platnosti

EETžiarovkažiarovkaEET

Reštaurácie

Hotely

Maloobchod

Veľkoobchod

Už v platnosti

Od 1. 3. 2018

Od 1. 6. 2018

žiarovkažiarovkažiarovkažiarovka

Stánkari

Služby

Remeselníci

Ako vybrať EET pokladňu?

Ponúkame kompletné a overené riešenia na elektronickú evidenciu tržieb vrátane technickej podpory od výrobcu. Potrebujete s EET poradiť od nás? Volajte +420 225 340 188. EET, čiže elektronická evidencia tržieb, slúži na zaevidovanie tržieb obchodníkov pomocou internetového pripojenia. Vyžaduje stabilný prístup na internet pomocou konektora RJ-45 alebo bezdrôtovej siete WiFi či GSM pripojenia. EET sú dostupné v mobilnej – prenosnej aj statickej forme. Spravidla sa dodávajú s integrovanou alebo externou tlačiarňou účteniek.
Pokračovať

Čo zohľadniť pri výbere EET pokladne

Typ a druh EET pokladne

  • Mobilná, prenosná forma – vyznačuje sa hmotnosťou od 0,5 kg až do 2 kg, je vybavená tlačiarňou účteniek, spravidla ponúka dotykový displej a bezdrôtový prístup na internet. Mobilné pokladne sú vybavené dobíjacou batériou alebo akumulátorom.
  • Stacionárna forma – vďaka svojim rozmerom nie je prenosná, ponúka však viac funkcií, ako je napr. prepojenie systému so skladom. Umožňuje pripojenie externej tlačiarne účteniek a môže byť vybavená ďalším príslušenstvom, ako sú napríklad pokladničná zásuvka alebo skener čiarových kódov.

Stacionárne riešenie sa hodí do prevádziek, v ktorých bude pokladňa neustále na rovnakom mieste, typicky obchody, reštaurácie, hotely a časť služieb. Prenosné riešenia, naopak, využijú najmä remeselníci a stánkari.

Typ pripojenia na internet

  • Konektor RJ-45 – je súčasťou každej stacionárnej registračnej pokladne. Ponúka najspoľahlivejšie a najstabilnejšie pripojenie na internet.
  • WiFi pripojenie – je nutné mať byť v dosahu bezdrôtovej siete WiFi (WiFi router, cez ktorý sa EET pokladnica pripojí). Týmto variantom sú vybavené prenosné registračné pokladne.
  • GSM pripojenie – na pripojenie na internet využíva SIM kartu operátora. Je nutné platiť mesačný poplatok (min. 2 eurá – záleží na tarife operátora). Týmto variantom sú vybavené prenosné EET pokladne.

Tlačiareň registračnej pokladne

Stacionárne systémy pre EET sa dodávajú s drôtovou či bezdrôtovou tlačiarňou účteniek. Prenosné – mobilné pokladničné systémy majú tlačiareň integrovanú.

  • Ak tlačiareň nie je súčasťou dodávky, stačí zaobstarať taký model, ktorý bude spolupracovať s vaším softvérom a hardvérom.
  • Systémy dokážu pracovať s účtenkami so šírkou 58 aj 80 mm

Typ licencie EET pokladne

  • Bezplatná verzia – je spravidla obmedzená na určité množstvo položiek, ponúka možnosť upgradu na plnú verziu, hodí sa pre drobných podnikateľov.
  • Trvalá verzia – plná verzia softvéru za jednorazovú úhradu, nevyžaduje ďalšie mesačné poplatky, je nutné sa starať o správu dát.
  • Predplatné – plná verzia softvéru s mesačným paušálom, ktorá zahŕňa podporu, aktualizácie a služby – napr. zálohovanie v cloude a i.
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?

Odporúčame

0 položiek
 

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB20