AP+ nový vizuál Effaclar

Můj strýc Odysseus

Zobraziť katalóg
Můj strýc Odysseus Audiokniha
Vypočujte si ukážku
Audiokniha na stiahnutie
Autor: Jiří Marek
Česky, 6 hod. 6min, 672 MB
Číta: Václav Postránecký
10,90 €
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Kód:  AK1A301
Můj strýc Odysseus 10,90 € Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Do košíka

Můj strýc Odysseus

Mazaný a činorodý Josef Frajvald začíná svou soukromou „odysseu“ ještě v časech rakousko-uherské monarchie, kdy se rozhodne zvelebit vyženěný pohřební ústav dosud nevídaným způsobem…

Na čestné místo v pestré galerii slavných českých „literárních příbuzných“ patří vedle strýce Pepina z děl Bohumila Hrabala nebo tatínka Leo Poppera z novel a povídek Oty Pavla také svérázný Josef Frajvald z románu Jiřího Marka (1914-1994) Můj strýc Odysseus. Autor populárního kriminálního triptychu Panoptikum starých kriminálních příběhů, Panoptikum hříšných lidí a Panoptikum Města pražského (známého i z filmového a televizního zpracování) se ve své travestii Homérova eposu vrací do Vídně posledních let existence rakousko-uherské monarchie a do prvorepublikové Prahy.

Titulní hrdina opouští naplánovanou kariéru veterináře a vrhá se do podnikání v oblasti pohřebnictví. Zažije řadu dobrodružství, v nichž nechybí osobní milostné eskapády, nápadité využití první světové války ke zvelebení vlastního podniku i zkušenost s poválečnou českou politickou scénou, díky níž se na čas ocitne až v Itálii. Navzdory své živnosti majitele pohřebního ústavu je však Markův strýc Frajvald především člověkem, který miluje život a umí si v něm najít patřičný nadhled, jenž mu pomáhá proplout jeho úskalími podobně, jako si s jeho nástrahami kdysi poradil i bájný Odysseus...

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov

Kapitoly:
  • Kapitola 01
  • Kapitola 02
  • Kapitola 03
  • Kapitola 04
  • Kapitola 05
  • Kapitola 06
  • Kapitola 07
  • Kapitola 08
  • Kapitola 09
  • Kapitola 10
  • Kapitola 11
  • Kapitola 12
  • Kapitola 13
  • Kapitola 14
  • Kapitola 15
  • Kapitola 16
  • Kapitola 17
  • Kapitola 18
  • Kapitola 19
  • Kapitola 20
Zobraziť ďalšie kapitoly
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre Můj strýc Odysseus
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií