Osviežte sa letnou zľavou na všetko! 😎💥 Nakúpte nad 100 €, v košíku zadajte kód LETNADESINA a objednávku vám zlacníme o 10 €. Akcia platí len do nedele!

Nakupování budoucnosti HP + média BabyWeeks
Zobraziť katalóg

Vymeňte starý za nový

Máte starý iPhone a nemôžete si momentálne dovoliť nový? Kúpte si ho na splátky, ktoré sú teraz pri mobilných telefónoch bez navýšenia.

Prečo nový telefón, keď mi stačí existujúci?

Máme pre vás tri dôvody, prečo si zaobstarať nový model iPhonu.

Fotoaparáty

Nové mobilné fotoaparáty podporujú kreativitu zapojením umelej inteligencie a prakticky vás neobmedzia vo vašom umeleckom rozlete. Veď niektoré sa pýšia parametrami, ktoré sa môžu hrdo porovnávať s klasickými fotoaparátmi. Výsledkom súhry technológií sú fotky, ku ktorým sa budete radi vracať.

Rýchlonabíjanie

Nie je čas strácať čas. A rýchlonabíjanie je jedna z vecí, ktorá vám toľko potrebný čas ušetrí. Napríklad s mnohými telefónmi sa na päťdesiat percent kapacity batérie s 18 W nabíjačkou dostanete už za pol hodiny. Chystáte sa von a batéria je vybitá? Než nájdete ten správny outfit, bude nabitá natoľko, že môžete aj vyraziť.

Bezkontaktné platby

Bezkontaktné platby pomocou telefónu a služby ako Apple Pay už dnes podporuje väčšina našich bánk. A podporuje ich aj väčšina nových inteligentných telefónov. Karty nechajte doma, teraz už na platby v obchodoch stačí mobilný telefón. Pre obchodníka sa nič nelíši. Je to ako keby ste použili klasickú bezkontaktnú kartu.

Vybrať nový telefón

*Príklad splátok bez navýšenia na 20 mesiacov

Je to jednoduché. Za tovar, ktorý stojí 300 EUR, zaplatíte 20× 15 EUR.
Cena tovaru/služby 300 EUR
Priama platba 0 EUR Tovar si ihneď odnesiete domov
Počet mesačných splátok 20×
Výška mesačnej splátky (bez poistenia) 15 EUR*
Výška úveru (cena tovaru - priama platba) 300 EUR
Celková suma splatná klientom 300 EUR
Ročná úroková sadzba 0 %
Ročná percentuálna miera nákladov 0 %
*Príklad splácania pri úvere „Úver zdarma na 20 mesiacov“: cena tovaru 300 €, priama platba 0 €, výška úveru 300 €, počet mesačných splátok 20, mesačná splátka 15 €, celkom zaplatíte 300 €, úroková miera 0 %, RPMN 0 %. Výpočet RPMN nezohľadňuje sumu určenú na úhradu poistného, pretože poistenie nie je podmienkou poskytnutia úveru. Predajca je oprávnený sprostredkovať úvery pre spoločnosť BNP Paribas Personal Finance SA, pobočka zahraničnej banky. Na schválenie a poskytnutie úveru nie je právny nárok. Spoločnosť Alza.sk s.r.o. vykonáva finančné sprostredkovanie na základe písomnej zmluvy s BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, bvd Haussmann 1, 75009 Paríž, Francúzsko, zapísaná v Registri obchodu a spoločností vedenom Obchodným súdom v Paríži pod č. B 542 097 902, konajúca na Slovensku prostredníctvom svojej organizačnej zložky BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočka zahraničnej banky, Karadžičova 2, 811 09 Bratislava, IČO: 47258713, zapísaná v obchodnom registri Okresného súdu Bratislava I., Oddiel: Po, vložka č. 2990/B, ktorá má výhradnú povahu.
Čo sú to splátky bez navýšenia?

Podeľte sa s priateľmi

Zaujala vás ponuka? Tak prečo si ju nechávať pre seba.
Urobte radosť známym!

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi