XXL týdny Letné zľavové týždne Samsung

Americké chladničky (side-by-side)

Americká chladnička sa pýši významným úžitkovým objemom, prehľadným vnútorným priestorom a perfektnou funkčnou vybavenosťou. Vďaka tejto kombinácii je ideálnym riešením do väčších domácností, v ktorých bude zároveň dominantným dizajnovým prvkom. Čím sa riadiť pri výbere a aké ďalšie výhody ponúkajú americké chladničky?

Pokračovať

Aké výhody a nevýhody má americká chladnička?

Americká chladnička, nazývaná tiež ako side by side, sa líši najmä počtom dverí. Okrem mnohých výhod však môže mať aj pár nevýhod. Na čo sa môžete tešiť a na čo si dať pozor?

 • Nadštandardný priestor pre potraviny.
 • Dizajnový prvok celej kuchyne.
 • Nespočet funkcií pre uľahčenie používania.
 • Prehľadné usporiadanie vnútorného priestoru.
 • Výrobník ľadu a možnosť napustenia čerstvej vody.
 • Vyššia hlučnosť.
 • Vyššia počiatočná investícia a nákladnejšia prevádzka.

Chladnička americká má často minibar, ktorý je dostupný aj bez otvárania hlavných dverí. Tým nedochádza k vyššej spotrebe a úniku chladného vzduchu.

Americká chladnička vás ohromí svojím dizajnom

Americká chladnička patrí, čo sa dizajnu týka, k tomu najlepšiemu, s čím sa na trhu môžete stretnúť. Väčšinou je vyrábaná vo vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele či iných farbách, ktoré zapadajú do všetkých moderných kuchýň. Každý kúsok americkej chladničky je spracovaný do najmenších detailov, ktoré sú nielen elegantné, ale aj veľmi praktické.

Biela americká chladnička – klasický a zároveň moderný vzhľad

Biele americké chladničky môžu pripomínať klasické chladničky, ktoré mal v domácnosti každý. Avšak tento typ má veľmi moderný vzhľad. Biela farba ladí s každým interiérom a navyše skvele presvetlí vašu kuchyňu.

Čierna americká chladnička je najväčším trhákom

Čierne americké chladničky sú populárne po celom svete. Budú dokonale ladiť s čiernou linkou, ale aj napríklad čierno-bielou či sivou. K dispozícii sa vám naskytne v matne čiernej alebo s lesklým odtieňom.

Americké chladničky vstavané pre jednotný vzhľad kuchyne

Americké chladničky vstavané sú vyrobené tak, aby sa umiestnili do kuchynskej linky. Nebudete si musieť tak lámať hlavu nad tým, aký vzhľad či farbu chladničky vybrať. Tento typ je v poslednom čase veľmi obľúbený a využívaný.

Častým vyhotovením je tiež americká chladnička z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa bude vynímať v každej kuchyni. Chcete sa však odlíšiť? Siahnite po farebnom variante.

Americké chladničky a ich základné typy

Americké chladničky sa delia na niekoľko kategórií, ktoré sa líšia nielen rozmermi, ale aj spracovaním a funkciami.

Chladničky americké vyžadujú tiež údržbu. Príslušenstvo k chladničkám vám ponúkne vodné filtre, pohlcovače prachu či handričky a utierky.

Americká chladnička disponuje významným úžitkovým objemom

Americká chladnička je rozmerovo výrazne väčšia ako chladnička klasická, čomu tiež zodpovedá veľkosť úžitkového objemu. Informácie o úžitkovom objeme a ďalších parametroch nájdete na energetickom štítku, ktorý chladnička americká má.

 • Konkrétny objem závisí od počtu členov domácnosti a bežného množstva skladovaných potravín.
 • Optimálna kapacita je minimálne 70 l chladiaceho priestoru a 25 l mraziaceho na jednu osobu.
 • Objem chladiaceho priestoru sa pohybuje od 264 do 601 l a objem mrazničky v rozmedzí od 73 do 257 l.
 • Venujte pozornosť tiež vnútornému usporiadaniu políc, ktoré môže úžitkový objem americkej chladničky znížiť.

Ako je široká americká chladnička? Rozmery sú pri výbere dôležité

Aké by mala mať americká chladnička rozmery? Okrem objemu sa zamerajte aj na výšku, hĺbku a šírku, ktoré hrajú úlohu pri menších priestoroch. Rozmery sú dôležité aj pri výbere vstavanej chladničky. Majte na pamäti, že americké chladničky sú trochu širšie ako klasické, ich šírka môže byť až 121 cm, výška potom od 175 cm do 203 cm.

Aké rozmery má najužšia americká chladnička?

Chcete si zaobstarať americkú chladničku, ale nemáte v kuchyni veľa miesta? Najužšia americká chladnička môže mať aj 65 cm na šírku. Tá síce nebude tak priestorná, ale ľahko ju umiestnite aj do menšej kuchyne. V ponuke potom nájdete aj 70 cm americké chladničky, ktoré sa tiež radia medzi tie užšie.

Americká chladnička má vysokú hmotnosť, ktorá môže byť až 200 kg, a je pomerne rozmerná. Odporúčame teda vopred premyslieť prepravnú trasu.

Americká chladnička s mrazničkou musí spĺňať určité kritériá

Aby americká chladnička s mrazničkou správne fungovala, odporúčame myslieť aj na akumulačný čas, mraziaci výkon a výkon mrazenia. Zamerajte sa tiež na umiestnenie mrazničky. Niektoré chladničky majú mrazničku dole, iné napríklad vľavo alebo vpravo. Vybrať si môžete aj počet dvierok v mrazničke. O čom tieto pojmy vypovedajú?

 • Akumulačný čas sa stará o udržanie potravín v zamrazenom stave v prípade výpadku energie.
 • Mraziaci výkon udáva, koľko kilogramov potravín sú americké chladničky s mrazničkou schopné zamraziť v priebehu jedného dňa.
 • Výkon mrazenia určuje, ako silno je schopný mraziaci box potraviny zamraziť a dosiahnuť ideálnu teplotu.

Stále si neviete dať rady, aký typ americkej chladničky zvoliť? Pomôže vám náš sprievodca podľa značky.

Americká chladnička má dva okruhy chladenia

Americká chladnička je charakteristická dvoma oddelenými okruhmi, ktoré fungujú nezávisle na sebe. V prípade potreby je možné vypnúť chladiaci okruh chladničky a nechať zapnutú iba mrazničku a naopak. Táto technológia sa vám bude hodiť napríklad pri odchode na dovolenku. Môžete sa tu stretnúť taktiež s parametrom klimatická trieda.

i

Prvá chladnička: Spojené štáty americké spoznali jej výhody oveľa skôr

To, aké výhody ponúka chladnička, spoznali ako prvé Spojené štáty americké. Tento spotrebič začali Američania plne využívať už od konca 30. rokov. V týchto časoch ho vlastnila viac ako polovica domácností. V Európe sa tento trend rozšíril až koncom 70. rokov.

Aké hlučnosti dosahujú americké chladničky?

Americké chladničky sú v skutočnosti nepatrne hlučnejšie než klasické chladničky, čo súvisí s oveľa vyšším výkonom, ktorý je dôležitý na udržanie rovnomernej vnútornej teploty. Miera hluku sa pohybuje v rozmedzí 36 – 46 dB, čo zodpovedá tlmenému rozhovoru či bežnému šumu v dome.

i

Ak zaznamenáte zvýšenú hlučnosť, je možné, že sa americká chladnička side by side niekde dotýka steny alebo nestojí na rovnom povrchu. V tomto prípade skontrolujte jej umiestnenie.

Aké funkcie a technológie v sebe ukrýva americká chladnička?

Americká chladnička disponuje radom funkcií, ktoré majú za úlohu znížiť spotrebu energie či zabrániť výskytu baktérií.

 • Americká chladnička s displejom zobrazuje teplotu chladničky, mrazničky, prípadne ďalšie funkcie, ktoré obsahuje.
 • Výdajník vody umožňuje po napojení na vodovod neobmedzené dávkovanie čerstvej vody.
 • Výrobník ľadu IceMaker vyrobí až 100 kociek denne, ktoré budú kedykoľvek pripravené na použitie.
 • Antibakteriálny povrch na vnútorných stenách americkej chladničky zabraňuje vzniku baktérií a plesní.
 • Twin Cooling udržiava pomocou dvoch chladiacich systémov optimálne podmienky v chladiacej aj mraziacej časti.
 • Nofrost čiže samoodmrazovanie zamedzuje vzniku námrazy a zároveň spotrebič automaticky rozmrazuje.
 • MultiAirflow zaisťuje stále prúdenie chladného vzduchu, a teda aj rovnakú teplotu v priestore chladničky.
 • Ionizátor obmedzuje výskyt baktérií a vírusov. Pomôže tak uchovať potraviny dlhšie čerstvé a neutralizuje pachy.
 • Super chladenie a mrazenie pri vkladaní nových potravín prudko zníži teplotu na 2 °C.
 • Nulová zóna je špeciálny chladiaci priestor, v ktorom môžete znížiť teplotu a nastaviť vlhkosť.
 • Prázdninový režim sa aktivuje pri dlhodobejšom nepoužívaní americkej chladničky. Udržuje teplotu na 12 °C.
 • Americká chladnička s vinotékou má vstavaný box, kam možno umiestniť niekoľko vín a regulovať teplotu zvlášť.

i

Najlacnejšia americká chladnička ušetrí vaše financie

Americká chladnička nemusí byť vždy drahá záležitosť. Najlacnejšia americká chladnička nemá síce toľko vychytávok, ale jej funkčnosť je rovnaká ako v prípade drahších modelov. Navštíviť môžete našu sekciu Lacné americké chladničky a vybrať si z našej ponuky.

Americká chladnička sa pýši jednoduchou údržbou

Vždy je potrebné, aby bola americká chladnička čo najčistejšia. Tak si zaistíte neškodnosť potravín a zabránite zvyšovaniu spotreby. Raz za čas stačí z chladničky vytiahnuť všetok obsah, následne vybrať vnútorné vybavenie a spoločne so zvyškom spotrebiča ho umyť. Nechajte všetko voľne uschnúť a vložte späť do americkej chladničky.

i

Chcete ušetriť, ale napriek tomu vás lákajú americké chladničky? Výpredaj a bazár sú tými pravými miestami, kde nájdete skvosty za skvelé ceny. Ak vás zaujímajú názory ostatných spokojných zákazníkov, prečítajte si, čo hovoria na americké chladničky testy a recenzie.

Americké chladničky side by side – ako taký typ vyzerá?

Americké chladničky side-by-side, čiže dvojkrídlové chladničky, sú vybavené minimálne dvoma dverami, ktoré sa nachádzajú vedľa seba. Niektoré typy dokonca disponujú štyrmi dverami a môžu tiež obsahovať dávkovač vody či výrobník ľadu. Tento typ chladničky je veľmi priestranný, čo sa odráža na jeho rozmeroch.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
SAMSUNG RS67A8811B1/EF Na sklade > 5 ks
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 409 l, objem mrazničky 225 l, smer otvárania: doľava, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, čierna a antikorová farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178×91.2×71.6 cm (V׊×H) + ZADARMO Kupón 15% na ďalší nákup vyb. produktu Samsung za 0,04 €
-13%
1 148,90 €
998,90 €

2.
LG GMX844MCKV Na sklade > 5 ks
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda N-T, objem chladničky 288 l, objem mrazničky 220 l, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, s ocenením Značky kvality dTest, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, manuálna regulácia teploty, uhlíkový filter, antibakteriálne tesnenie, InstaView Door-in-Door, inteligentná, 178.7×83.5×73.4 cm (V׊×H)
1 648,90 €

3.
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: automatické odmrazovanie, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, bez pripojenia na vodu, 179.3×91×68.7 cm (V׊×H)
-11%
908,90 €
805,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
135 položiek
LG GMX844MCKV + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda N-T, objem chladničky 288 l, objem mrazničky 220 l, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, s ocenením Značky kvality dTest, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, manuálna regulácia teploty, uhlíkový filter, antibakteriálne tesnenie, InstaView Door-in-Door, inteligentná, 178.7×83.5×73.4 cm (V׊×H)

1 648,90 € bez DPH 1 374,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL024
GORENJE NRS9182VX InverterCompressor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 371 l, objem mrazničky 191 l, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: automatické odmrazovanie, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, bez pripojenia na vodu, 179.3×91×68.7 cm (V׊×H)

-11% 908,90 €
805,90 € bez DPH 671,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: GORCHL090
LG GSI961PZAZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 4, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, InstaView Door-in-Door, inteligentná, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H)

-3% 1 599 €
1 548,90 € bez DPH 1 290,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL017
LG GSL960PZBZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H)

1 048,90 € bez DPH 874,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: FAC3506m
LG GML844PZKZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička výška 178.7 cm, energetická trieda E, objem chladničky 285 l, objem mrazničky 143 l, hlučnosť 40 dB, klimatická trieda N a T, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, nofrost, super mrazenie, led osvetlenie, icemaker výrobník ľadu a s pripojením na vodu, výška 178.7 cm, šírka 83.5 cm, hĺbka 73.4 cm, hmotnosť 124 kg, smer otvárania pánty vľavo,

1 368,90 € bez DPH 1 140,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL046
HAIER HTF 610DM7 SBS + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN a ST, objem chladničky 428 l, objem mrazničky 200 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 3, antikorová farba, funkcie: IceMaker, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190×90.8×73.8 cm (V׊×H)

1 498,90 € bez DPH 1 249,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED003
LG GSL360ICEV + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 400 l, objem mrazničky 206 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, 179×91.2×71.7 cm (V׊×H)

898,90 € bez DPH 749,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: FAC3506n
HAIER B3FE742CMJW + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička dole, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 307 l, objem mrazničky 151 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, s pripojením na vodu, výdajník vody, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190.5×70×67.6 cm (V׊×H)

1 198,90 € bez DPH 999,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HAI100x
CONCEPT LA6983ss + 5 rokov záruka na invertorový kompresor
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda E, klimatická trieda N-T, objem chladničky 348 l, objem mrazničky 187 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, antikorová farba, funkcie: s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, plazmový sterilizátor, 189.8×83.3×68.5 cm (V׊×H)

1 358,90 € bez DPH 1 132,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: CONCHL017
CONCEPT LA8783bc - Americká chladnička
Varianty
CONCEPT LA8783bc
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda ST, objem chladničky 340 l, objem mrazničky 168 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, čierna farba, funkcie: no Frost, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190×83.3×66.6 cm (V׊×H)

-15% 1 118,90 €
946,90 € bez DPH 789,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: CONCHL002
LG GSB470BASZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička výška 179 cm, energetická trieda F, objem chladničky 406 l, objem mrazničky 220 l, hlučnosť 39 dB, klimatická trieda T, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, displej, led osvetlenie, nofrost a super mrazenie, výška 179 cm, šírka 91.2 cm, hĺbka 73.8 cm, hmotnosť 124 kg, smer otvárania: pánty vľavo

-6% 798,90 €
748,90 € bez DPH 624,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL049
CHiQ FSS559NEI32D - Americká chladnička Varianty
CHiQ FSS559NEI32D
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 356 l, objem mrazničky 203 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 4, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: zásobník na vodu, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, 177×91.2×70.4 cm (V׊×H)

699,90 € bez DPH 583,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CHIQLED002
CONCEPT LA3883ss + 5 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 267 l, objem mrazničky 173 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, antikorová farba, funkcie: výdajník vody, zásobník na vodu, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178×83.6×63.6 cm (V׊×H)

778,90 € bez DPH 649,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONCHL006
SAMSUNG RS67A8511S9/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 409 l, objem mrazničky 225 l, smer otvárania: doľava, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178×91.2×71.6 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Kupón 15% na ďalší nákup vyb. produktu Samsung

-11% 1 198,90 €
1 068,90 € bez DPH 890,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL083
SAMSUNG RS68A8842SL/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda D, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 409 l, objem mrazničky 225 l, smer otvárania: doľava, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, strieborná a antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriálne tesnenie, 178×91.2×71.6 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Kupón 15% na ďalší nákup vyb. produktu Samsung

-11% 1 765,90 €
1 577,90 € bez DPH 1 314,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: SACHL085
HISENSE RS650N4AC2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 334 l, objem mrazničky 165 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, vinotéka, antibakteriálne tesnenie, 179.1×91×64.6 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Futbalová lopta HISENSE

838,90 € bez DPH 699,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 15:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL012
WHIRLPOOL WQ9 U2L + 20 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 388 l, objem mrazničky 206 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, strieborná farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, s pripojením na vodu, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 187.4×90.9×69.8 cm (V׊×H)

1 304,90 € bez DPH 1 087,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WHCHL089
MIDEA HQ-610RWEN(GG) - Americká chladnička Varianty
MIDEA HQ-610RWEN(GG)
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 341 l, objem mrazničky 171 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, funkcie: no Frost, nulová zóna, LED osvetlenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, metal Cooling, 189.8×83.3×64.8 cm (V׊×H)

-13% 889,90 €
773,90 € bez DPH 644,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA004c
SAMSUNG RF24R7201SR/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 443 l, objem mrazničky 193 l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, inteligentná, 177.7×90.8×78.8 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Kupón 15% na ďalší nákup vyb. produktu Samsung

-23% 2 528,90 €
1 947,90 € bez DPH 1 623,25 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SACHL060
MIDEA HQ-610RWEN(ST) - Americká chladnička Varianty
MIDEA HQ-610RWEN(ST)
Americká chladnička so šuplíkom, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 341 l, objem mrazničky 171 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: no Frost, nulová zóna, LED osvetlenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, metal Cooling, 189.8×83.3×64.8 cm (V׊×H)

749,90 € bez DPH 624,92 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA004a
LG GSJ960PZBZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, strieborná farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H)

1 328,90 € bez DPH 1 107,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL018
HAIER HTF-540DGG7 + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN a ST, objem chladničky 354 l, objem mrazničky 174 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, sivá farba, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 190.5×90.8×64.8 cm (V׊×H)

1 398,90 € bez DPH 1 165,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED022
LG GSL761MCZZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, funkcie: total No Frost, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, inteligentná, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H)

1 178,90 € bez DPH 982,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL047
WHIRLPOOL WQ9 B2L
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 388 l, objem mrazničky 206 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 187.4×90.9×69.8 cm (V׊×H)

-9% 1 133,90 €
1 028,90 € bez DPH 857,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: WHCHL043

Americké chladničky (side-by-side)

darčekDarček k chladničkám Whirlpool – získajte zásobu piva Budvar 33 Radi by ste si do kuchyne kúpili novú voľne stojacu chladničku? Potom využite práve prebiehajúcu akciu a...
Priestranná kombinovaná chladnička je ideálnym riešením pre veľké rodiny a pre tých z vás, ktorí radi...
Kúpte si kombinovanú chladničku s mrazničkou s inovatívnou technológiou BioFresh od LIEBHERR oveľa...
článokAko odmraziť mrazničku a chladničku (NÁVOD) Hľadáte rýchly a efektívny spôsob, ako na rozmrazovanie chladničky a mrazničky? V tom prípade si...
Chladnička nechladí, vibruje, je príliš hlučná, nesvieti? To signalizuje problém. Dnes sa pozrieme na...
Aby mali potraviny v chladničke správne podmienky a aby chladnička dobre a dlho slúžila, je treba ju...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

BEKO GNE64021XB
777,90 €
CONCEPT LA6983bc
1 400,90 €
LG GSJ760PZZE
1 528,90 €
LG GSJ961MCCZ
1 748,90 €

Americké chladničky (side-by-side)

Do chladničiek side-by-side uskladníte všetko potrebné aj po veľkom nákupe, preto sú ideálnym riešením do početných domácností s priestrannou kuchyňou. Hlavná výhoda americkej chladničky spočíva v prehľadnom a objemnom vnútornom priestore a vo funkčnej vybavenosti. Dvojdverová chladnička zaujme aj štýlovým vzhľadom a poskytne jednoduchý prístup k všetkým potravinám.

Výbava amerických chladničiek

Moderné funkcie sú pre americké chladničky typické. Častým prvkom je výrobník ľadových kociek alebo dávkovač vody. Pripravte si v horúcich dňoch vychladený nápoj alebo osviežujúcu ľadovú dreň. Minibar poskytne rýchly prístup bez nutnosti otvárať dvere chladničky. Protizápachový filter je užitočné príslušenstvo na minimalizáciu nepríjemných pachov a plynov vnútri chladničky.

Elegantné chladničky amerického typu

Obľúbené sú americké chladničky BEKO, americké chladničky LG alebo side-by-side chladničky Hotpoint-Ariston. Vyberte si z vkusných čiernych amerických chladničiek alebo širokého sortimentu moderných antikorových amerických chladničiek.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší americké chladničky (side-by-side) Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii americké chladničky (side-by-side) recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi