AP+ nový vizuál Nákupy pod palcom s aplikáciou Alza

Dobrodružství Billa Madlafouska

Zobraziť katalóg
Dobrodružství Billa Madlafouska Audiokniha
4,7 3 hodnotení
Vypočujte si ukážku
Audiokniha na stiahnutie
Autor: David Laňka
Česky, 1 hod. 38min, 94 MB
Číta: Oldřich Kaiser
9,89 €
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Kód:  AKZ651
Dobrodružství Billa Madlafouska 9,89 € Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Do košíka

Dobrodružství Billa Madlafouska

Deset příběhů z úspěšné knížky knihy pro děti v neodolatelném podání Oldřicha Kaisera

Devítiletý Bill je školák, který se s rodiči přestěhoval z Prahy do malého města. V Novém Strašecí potkává nové kamarády a zažívají spolu nejednu veselou, ale také napínavou chvilku. Bedna je nejchytřejší kluk, kterého poznal, a se vším si ví rady. Bůček zase sní všechno, co uvidí. A Madla je statečnější než všichni kluci dohromady, taky děsně vtipná a hezká, a Bill si na ni tak trochu myslí.

Ahoj, já jsem Bill, a tohle je můj deník. Teda, on to není tak úplně můj deník, je váš. Vy jste si ho koupili. Nebo vám ho koupili rodiče. Ale je to deník o mně. Ačkoliv, ani o mně není. Je spíš o naší partě. O naší? Vy v ní přece nejste. Takže o mé? Jenomže to není moje parta. Je naše! Ach jo, v životě bych si nemyslel, že psát si deník bude tak těžké.

Nahrávka Českého rozhlasu z roku 2014.

***

"Billem Madlafouskem se na chvíli stal Oldřich Kaiser. Už jen takto napsané interpretovo jméno audioknižní fanoušky zcela jistě potěší. Kaiser se dokázal celou svou duší vtělit do malého kluka – devítiletého chlapce v jeho podání máte doslova před sebou. Oldův Bill se ve vyprávění dětsky trhaně vyjadřuje a s roztomilou naivitou přemýšlí o věcech, kterým nerozumí. Stejně jsou na tom i další členové party a jejich spolužáci. Mezi Kaiserovy speciality patří mistrovské měnění hlasů. I zde se dobře osvědčilo. Objevují se tu známé hlasy autoritativních dospělých, důchodců či teenagerů, ale zároveň s nimi přichází i spousta nových barev (...) Máte-li rádi Steklačova Boříka, Deník malého poseroutky, Mikulášovy patálie nebo třeba Děti z Bullerbynu, pak je Laňkův Madlafousek určen přímo pro vás."
Kamil Fajmon, Naposlech.cz

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov

Kapitoly:
  • Jak to všechno začalo
  • Jak jsme se seznámili
  • Jak jsme našli poklad
  • Jak jsme soutěžili ve sběru
  • Jak jsme pomáhali panu Břízovi
  • Jak jsme zkoušeli kouřit
  • Jak jsme dělali Mikuláše, anděla, čerta a … čerta
  • Jak jsme drželi bobříka mlčení
  • Jak jsme se šli koupat
  • Jak jsme se dočkali prázdnin
Zobraziť ďalšie kapitoly
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre Dobrodružství Billa Madlafouska
P-DC1-WEB14
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií