Všechny dárky jako na dlani Projektory Vankyo

Posielanie kníh na PocketBook cez email

Firma PocketBook umožňuje vďaka službe Send to Pocketbook pohodlne posielať zakúpené knižky priamo do vybraných čítačiek. Podmienkou je registracia a vytvorenie účtu na Pocketbooku, vďaka ktorej získate adresu na Pocketbooku, a následne vloženie tejto adresy pri svojej registracii do Alzy. 

Registrácia v službe Send to Pocket Book po nákupe

Vo vašej čítačke na záložke Send-to-PocketBook (Nastavenie -> Účty a synchronizácia – Send-to-PocketBook) zadajte vašu aktívnu e-mailovú adresu a heslo, ktoré budete používať v službe Send to Pocket Book.

Potvrdenie registrácie

Na vami uvedený e-mail po registrácii obdržíte obratom e-mail. Potvrďte vytvorenie účtu kliknutím na prvý odkaz. 

Obratom získate e-mailovú adresu na zasielanie dokumentov a kníh do Pocket Booku

Ako zaslať knihu z Alzy do Pocket Booku?

1) V sekcii Moja knižnica stačí vybrať knihu, kliknúť na formát ePub a zadať email čítačky Pocket Book. Knihu odošleme priamo na vašu čítačku, kde dôjde do niekoľkých minút k stiahnutiu knihy cez Wi-Fi alebo 3G sieť.


2) V sekcii Moja knižnica môžete vpravo hore kliknúť na odkaz Správa čítačiek a zadať email čítačky Pocket Book. Knihu odošleme priamo na vašu čítačku, kde dôjde do niekoľkých minút k stiahnutiu knihy cez WiFi alebo 3G sieť.

V prípade prvého zaslania e-knihy z Alza.cz / Alza.sk, vás služba Send to Pocketbook požiada e-mailom o vaše povolenie k zaslaniu e-knih z adresy @alza.cz do vašej čítačky. 

Registrácia čítačky pri zakúpení čítačky Pocket Book na Alze

Ihneď po dokončení objednávky, v ktorej ste si zakúpili čítačku Pocket Book sa zobrazí okno, kde si zadáte heslo do čítačky Pocket Book. Automaticky sa tak vytvorí váš účet na Pocket Booku a pri zapnutí čítačky na Wi-fi dôjde k zaslaniu vami zakúpených e-kníh do vašej čítačky. Každú ďalšiu e-knihu, ktorú si zakúpite na Alze vám automaticky zašleme do čítačky.

0
Vytlačiť

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Nakúp tovar s viacerými ľuďmi a získajte ohromnú zľavu.


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi