Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Splátkový predaj

Zobraziť katalóg

Ponuka spotrebiteľských úverov

Ako výhodne nakupovať na splátky

 1. Uistite sa, že spĺňate podmienky pre získanie úveru.
 2. Vložte tovar do nákupného košíka.
 3. V druhom kroku objednávky zvoľte spôsob platby "splátky Online".
 4. Vyberte si typ úveru, odošlite objednávku, vyplňte potrebné údaje na stránke spoločnosti Cetelem a počkajte na schválenie.
Odpovede na často kladené otázky o splátkach »

Osobný odber tovaru na splátky na predajni

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte a podpíšte. Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy alebo nemáte možnosť tlače splátkových zmlúv, radi Vám zmluvy vytlačíme na výdajnom mieste.
 • Pri preberaní tovaru zmluvy predložte spolu s Vaším Občianskym preukazom aj druhý doklad totožnosti (vodičský preukaz/cestovný pas/preukaz ZŤP/ZŤP-S/zbrojný pas/potvrdenie o výške príjmu/výmer o dôchodku/daňové priznanie v prípade SZČO/doklad o bydlisku – faktúry za energie, telefón, internet, televízia/pracovná zmluva v prípade klientov zamestnaných v zahraničí).
 • Od 1.10.2015 je súčasťou dokladov potrebných k vybaveniu úveru aj doklad potvrdzujúci výšku príjmu.

Informácia pre zamestnancov / dôchodcov: V prípade, ak ste udelili súhlas s kontrolou Vašich údajov v databáze Sociálnej Poisťovne nemusíte posielať doklady potvrdzujúce príjem. Ak ste tento súhlas neudelili, je nevyhnutné doklad o príjme (posledné tri Výpisy z bankového účtu alebo posledné tri Výplatné pásky alebo Potvrdenie o príjme za posledné tri mesiace od zamestnávateľa / aktuálny výmer o dôchodku) priložiť k ostatným dokumentom.

Informácia pre zamestnancov policajného zboru SR, ministerstva obrany SR, hasičského a záchranného zboru SR, zboru väzenskej a justičnej stráže: Priložte k zmluve doklad o príjme (posledné tri Výpisy z bankového účtu alebo posledné tri Výplatné pásky alebo Potvrdenie o príjme za posledné tri mesiace od zamestnávateľa)

Informácia pre živnostníkov (SZČO): Priložte k zmluve fotokópiu celého daňového priznania a potvrdenia o podaní daňového priznania za posledné zdaňovacie obdobie (akceptuje sa aj daňové priznanie podané elektronickou formou) a kompletné Výpisy s bankového účtu za posledné tri mesiace.

Informácia pre konateľov/Spolumajiteľov firmy: Priložte k zmluve Ročné zúčtovanie preddavkov na daň za posledné zdaňovacie obdobie alebo kompletné daňové priznanie typu A pre fyzické osoby spolu s potvrdením o podaní daňového priznania a tri posledné výpisy z osobného účtu.

Informácia pre klientov s trvalým pobytom v SR zamestnaných v zahraničí: K zmluve priložte Pracovnú zmluvu a tri posledné výplatné pásky alebo výpisy s osobného účtu kde je poukazovaná mzda.

UPOZORNENIE: tovar na splátky je možné prebrať len osobou, ktorá o úver žiada.

Doprava tovaru na splátky až k Vám

 • Po schválení úveru si zmluvy doručené na Váš e-mail vytlačte, podpíšte a zašlite spoločne s potrebnými dokladmi poštou na adresu: Alza.sk, Bottova 7, 811 09 Bratislava.
 • Ak sa Vám nepodarí vytlačiť zmluvy, kontaktujte nás telefonicky na čísle (+421) 2 5710 1800 alebo prostredníctvom Kontaktného formulára (Nákup a objednávky - Nákup na splátky).

Doklady potrebné k vybaveniu úveru:

 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Zmluvy o poskytnutí spotrebiteľského úveru (tlačí sa 2x automaticky)
 • 1× riadne podpísané vyhotovenie Vyhlásenia - Súhlasu s poskytnutím osobných údajov
 • 1× kópiu oboch strán občianskeho preukazu / povolenia na trvalý pobyt pri cudzincoch
 • 1× kópiu druhého dokladu totožnosti. Akceptovateľné doklady: kópia vodičského preukazu/cestovného pasu/preukazu ZŤP/ZŤP-S/zbrojného pasu/potvrdenie o výške príjmu/výmer o dôchodku/daňové priznanie v prípade SZČO/doklad o bydlisku – faktúry za energie, telefón, internet, televízia/pracovná zmluva v prípade klientov zamestnaných v zahraničí.
 • Doklad potvrdzujúci výšku príjmu podľa vyššie uvedených podmienok
 • Žiadateľovi o spotrebiteľský úver ostáva 1× Zmluva o poskytnutí spotrebiteľského úveru a 1× štandardné európske informácie o spotrebiteľskom úvere.

Aktuálne súbory poistenia u karty Alza.sk:

 • Komplexný balík poistenia pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, plnej a trvalej invalidity, smrti, hospitalizácie v dôsledku úrazu, zneužitie karty, strata karty alebo krádež dokladov.
 • Poistenie Senior pre prípady: smrti, zneužitie karty, strata karty alebo krádež dokladov.

Aktuálne súbory poistenia splátkových úverov:

 • Komplexný balík poistenia pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, hospitalizácie, plnej a trvalej invalidity, smrti.
 • Komplexný balík poistenia plus pre prípady: pracovnej neschopnosti, straty zamestnania, hospitalizácie, plnej a trvalej invalidity, smrti, krádeže tovaru kúpeného na splátky, home assistance (havarijná situácia v domácnosti, odomknutie zablokovaných dverí, servis domácich spotrebičov).

Chcete vedieť, ako a koľko budete splácať? Použite splátkovú kalkulačku priamo v detaile produktu. Keďže nákup na splátky je možný len pri tovare s cenou 120 € s DPH a viac, pri tovare s nižšiou cenou sa Vám kalkulačka nezobrazí.

Spoločnosť Alza.sk s.r.o. je zapísaná ako viazaný finančný agent v registri finančných agentov a finančných poradcov, v podregistri poskytovania úverov pod registračným číslom 149693 a je oprávnená vykonávať finančné sprostredkovanie od 30. 11. 2011. Viac o finančnom sprostredkovaní.

Pri poskytovaní spotrebiteľských úverov spolupracujeme výlučne so spoločnosťou BNP PARIBAS PERSONAL FINANCE SA, pobočkou zahraničnej banky a sme oprávnení poskytovať všetku súčinnosť pri vybavovaní žiadostí klientov o poskytnutie spotrebiteľských úverov.

0
Vytlačiť
Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB10
Váš osobný asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzácia
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi