AlzaBoxy Q1 AlzaBoxy Q1

MORA KS 653 MI

Zobraziť katalóg
MORA KS 653 MI
Sporák kombinovaný s plynovou doskou, šírka 50cm, 4 plynové horáky s poistkami STOP GAS, integrované zapaľovanie v gombíku, dvojdielna varná mriežka STABIL PLUS, multifunkčná rúra - MF6, osvetlenie rúry
Kód:  FAV1009c2 Produktové číslo:  KS653MI Stránky výrobcu

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

MORA KS 653 MI

Ak hledáte výborného spoločníka do kuchyne, tak potom je tento samostatne stojaci kombinovaný sporák s plynovou doskou jasnou voľbou. K dispozícii budete mať celkom 4 plynové horáky, ktoré navyše disponujú skvelú funkciou STOP GAS. Táto funkcia zaručí, že pri náhodnom sfúknutiu plameňa horáku sa automaticky vypne prívod plynu. Varná mriežka STABIL PLUS sa skvelé hodí pre všetky typy hrncov, ako pre malé tak aj pre tie veľké. Zároveň vám zaručí bezpečnú a príjemnú manipuláciu s hrncami. 


kľúčové vlastnosti

  • Vhodný do každej kuchyne
  • Bezpečnostná poistka, ktorá automaticky vypne prívod plynu
  • Integrované zapaľovanie v gombíku
  • Multifunkčná rúra s vnútorným osvetlením
  • Plynové horáky opatrené mriežkou STABIL PLUS
  • Napájanie 230 V

bohatá výbava

Nesmieme zabudnúť ani na multifunkčnú rúru. Ta vám nabídne až 6 přednastavených programů pečení a možnost nastavení teploty v rozmezí od 50 do 250 °C.Vnútri potom nájdete aj príslušenstvo v podobe rošte, plechu na pečenie a veľkého pekáča.Nechýba ani ventilátor a praktické osvetlenie aby ste mali pripravovaný pokrm neustále pod kontrolou. V spodnej časti rúry nájdete klasický úložný priestor, kam si môžete uskladniť potrebné príslušenstvo.Vnútri je rúra 100% smaltovaná na všetkých hlavných častiach, čo má vplyv na celkovú životnosť a funkčnosť. 

Parametre a špecifikácia

Energetická trieda
A Hotovo!
Spotreba na cyklus (statické pečenie)
0,83 kWh Hotovo!
Spotreba na cyklus (ventilátor – horúci vzduch)
0,81 kWh Hotovo!
Dizajn
Klasický Hotovo!
Šírka
50 cm Hotovo!

Dizajn

Dizajn
Klasický Hotovo!

Rozmery

Šírka
50 cm Hotovo!

Energetická trieda

Energetická trieda
A Hotovo!
Spotreba na cyklus (statické pečenie)
0,83 kWh Hotovo!
Spotreba na cyklus (ventilátor – horúci vzduch)
0,81 kWh Hotovo!

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre MORA KS 653 MI Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si MORA KS 653 MI.
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií