PET AP+ plus nový vizuál

My dva

Zobraziť katalóg
My dva E-kniha
Elektronická kniha
Autor: Andy Jones
2015, 320 strán
Kód:  EK17012 ISBN: 978-80-259-0447-3

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

My dva Predaj skončil

My dva

Netradiční love story z pohledu muže

Fisher a Ivy jsou spolu necelé tři týdny, ale už to vědí: jsou stvořeni jeden pro druhého. A že toho o sobě navzájem zatím moc nevědí, je naprosto podružné. Během dvanácti měsíců, které jim naprosto převrátí život naruby, zjišťují, že zamilovat se je jedna věc, ale lásku si udržet je trochu jiný boj. My dva spolu je ve své upřímnosti okouzlující, místy hodně legrační, místy zase dojemný román o životě a o lásce a také o tom, že spoléhat, že vše půjde vždycky hladce, je hodně ošidné.


 „Upřímná, vtipná, hořkosladká love story o tom, co se stane, když se ve vztahu zdánlivě všechno pokazí, ale doopravdy to tak vůbec není. Tohle je knížka se srdcem na správné straně.“
Louise Candlish

„I v mém věku stále ještě žasnu, když autor umí psát tak, že mi na jeho postavách najednou záleží natolik, že v jednu chvíli brečím jako želva a hned nato mě rozesmějí – a přesně tohle se mnou Andy Jones dělá.“
The Sun

„Od téhle výborně napsané knížky je těžké se odtrhnout. Úplně mě sebrala.“
Daily Mail


Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií