AlzaBoxy Q1 Aplikace

Tak se ti hlásím…

Zobraziť katalóg
Tak se ti hlásím… Audiokniha
Vypočujte si ukážku
Audiokniha na stiahnutie
Česky, 1 hod. 10min
Číta: Voskovec a Werich
8,69 €
Do košíka Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Kód:  AKA668
Tak se ti hlásím… 8,69 € Ihneď k stiahnutiu a počúvaniu
Do košíka

Tak se ti hlásím…

Jan vidí věci americké z Kampy a já věci české z Manhattanu. Kampa i Manhattan jsou ostrovy. Jan je ostrov v Čechách a já ostrůvek v Americe…
Jiří Voskovec (1963)

Nedávno vydaná třídílná Korespondence V+W jasně dokazuje, že poslední dlouhotrvající forbínou Jiřího Voskovce a Jana Wericha byly jejich dopisy. Monology, které zůstaly dialogem. A právě tak sestavil Robert Tamchyna výběr neznámých nebo méně známých nahrávek z pozůstalosti obou klaunů a originálních filosofů. Posluchač na CD sice nenajde žádný dialog V+W, ale i jednotlivé samostatné nahrávky Jana Wericha a Jiřího Voskovce jsou pokaždé buď druhou (chybějící) polovinou herecké dvojice inspirovány nebo ji alespoň ve vzpomínce připomínají.

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov

Kapitoly:
  • Jan Werich o Jiřím Voskovcovi blahopřání k 60 narozeninám
  • Jiří Voskovec o Janu Werichovi blahopřání k 60 narozeninám
  • Poděkování Jana Wericha za gratulace
  • Jiří Voskovec zvukový dopis Janu Werichovi
  • Míchal Shconberg rozhovory s Jiřím Voskovcem
  • Jiří Voskovec vysílání Hlasů Ameriky 1
  • Jiří Voskovec vysílání Hlasů Ameriky 2
  • Jiří Voskovec rozloučení s Ferdinandem Peroutkou
  • Radlice 1978 Festival VW telefonický rozhovor Jiřího Voskovce s Jiřím Černým
Zobraziť ďalšie kapitoly
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre Tak se ti hlásím…
P-DC1-WEB17
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií