AP+ nový vizuál Star Wars

Vášnivý svůdník

Zobraziť katalóg
Vášnivý svůdník E-kniha, Česky
4,4 5 hodnotení
Elektronická kniha
2015, Česky, 368 strán - 1 Kniha zo série Wild Seasons
Kód:  EK12656 ISBN: 978-80-746-2743-9

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Vášnivý svůdník Predaj skončil

Vášnivý svůdník

Nová erotická série od autorek bestsellerové trilogie Božský bastard

Románky na jednu noc by se měly prožít s někým vhodným – s někým, kdo je magicky svůdný, nebo naopak úplně politováníhodný. Rozhodně ale ne s někým, jako je on.

Po divokém víkendu ve Vegas, kde zapíjí promoci, vyděšená budoucností, která je jen únikovou variantou, udělá Mia Hollandová nejbláznivější rozhodnutí svého dosavadního života: vyrazí s Anselem Guillaumem – svým božským, nemravným úletem – na léto do Francie. Jen tak si trochu… zadivočit.

Když se ale za provokací a přetvářkou objeví první nefalšované city, dosavadní nezávazné dobrodružství se začíná rozplývat a Mia se musí rozhodnout. Patří do starého života, který opustila a který byl celý tak nějak šejdrem, nebo do toho podivného nového, který se odehrává doslova a do písmene na druhém konci světa?


„Zábavný. Sexy. Úchvatný. Vášnivý svůdník je přesně to, co od tohoto autorského dua čekám!“
 - The Autumn Review

„Christina Laurenová to zase dokázala! Vášnivý svůdník obsahuje dokonalou dávku romantiky, kterou fanoušci sexy hrátek Božského bastarda očekávají a zbožňují. Díky holoubkům Mie a Anselovi a příběhu, který se posouvá z Města hříchu do Města světla, si zápletka hříšně pohrává s naším srdcem. Z knihy sálá obojí: radost ze života i vzrušení.“
 - The Stir

„Netušila jsem, že může být něco dalšího tak slastně vzrušujícího, jako byl Božský bastard, ale Christina Laurenová překonala sama sebe! Vášnivý svůdník je lechtivá taškařice, kterou si zamilujete!“
 - Martini Times Romance

„Nikdo neumí současnou erotickou romantiku jako Christina Laurenová. Vášnivý svůdník mě dostal do kolen. Dejte mi hned další knížku… nebo rovnou dvě.“
 - Bookalicious, Bookalicio.us

„A je to oficiální: kdyby mě autorky Božských nechaly, snědla bych i nákupní seznam, který napíšou. Podařilo se jim sepsat mou tajnou fantazii o božském Francouzovi, a to jsem ani netušila, že ji mám v hlavě! Zrovna když jsem si myslela, že nemám čas na další aféru s hrdinou z knihy, objevil se v mém životě Ansel…“
 - That’s Normal

„Vášnivým svůdníkem cloumá vichřice žhavé vášně a divokých nocí ve svůdných městech i nevyhnutelná touha po lásce.“
 - Robsessed


Christina Laurenová

Pseudonym dvou nejlepších kamarádek / spřízněných duší / skoro-dvojčat / spolupracovnic Christiny Hobbsové a Lauren Billingsové. Dvě praštěné milovnice literatury píší fikci pro mladistvé i dospělé a společně už vypustily do světa sedm bestsellerů. Některé romány obsahují líbání, jiné HÓÓÓDNĚ líbání. Jejich knihy byly přeloženy do dvaadvaceti jazyků.

Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií