Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru, využite prosím online formulár.

Nakupování budoucnosti Maxi Elmex

Kočíky

Vybrať kočík býva pre nastávajúcich rodičov jednou z najťažších úloh. Sú lepšie kombinované alebo športové kočíky? Tri kolieska, alebo štyri? Vyznať sa medzi toľkými typmi, značkami a parametrami môže byť pekný oriešok. Poradíme vám, ako sa medzi jednotlivými modelmi zorientovať a na čo sa zamerať, keď kočík vyberáte.

Pokračovať

Kočíky a ich výber – Prvým krokom je zvoliť správny typ

Prvým krokom, ako vybrať kočík, je zvoliť si taký typ, ktorý práve potrebujete. Na výber máte niekoľko druhov, z ktorých každý je vhodný pre inú vekovú kategóriu a na iný účel. Aké kočíky nájdete v ponuke?

Hlboké kočíky využijete ihneď po narodení bábätka

Hlboké kočíky sú vhodné pre bábätká od narodenia do približne 6 mesiacov – potom chce dieťa objavovať okolitý svet. Sú typické väčším priestorom a vyšším odpružením, čo oceníte najmä pri hojdaní a prechádzkach. Nevýhodou je, že hlboký detský kočík má horšiu skladnosť a o pár mesiacov budete musieť kupovať iný.

i

Kočík pre dvojičky či súrodencov ocenia mamičky viacerých detí

Kočík pre dvojičky či rôzne starých súrodencov ocenia všetci rodičia, ktorí majú viac detí. Súrodenecký kočík je ideálny na vozenie detí buď vedľa seba, alebo za sebou. Kočíky pre dvojičky majú ale nevýhodu v ťažšej manipulácii, a to najmä pri cestovaní.

Kombinované kočíky alebo z hlbokého na športový za pár minút

Kombinované kočíky predstavujú niekoľko typov v jednom. Najväčšou výhodou je, že ich využije novorodenec, dojča aj dieťa do 3 rokov – preto patria medzi najobľúbenejšiu voľbu rodičov. V ponuke nájdete kočík 3 v 1 alebo kombinované kočíky 2 v 1.

 • Detské kočíky dvojkombinácie zahŕňajú okrem podvozku hlbokú a športovú korbu. Keď teda dieťa vyrastie z hlbokého kočíka, ľahko a behom pár minút ho premeníte na krásny športiak.
 • Kočíky pre bábätká trojkombinácie obsahujú nielen hlbokú a športovú korbu, ale jeho súčasťou je aj detská autosedačka – všetko v zjednotenom dizajne. Vhodné sú teda pre rodičov, ktorí cestujú autom.

Športové kočíky sa perfektne hodia do terénu aj na šport

Športové kočíky väčšinou rodičia kupujú po doslúžení hlbokého kočíka. Deti v nich jazdia najdlhšie, a preto by mali byť komfortné a kvalitne spracované. Zamerajte sa predovšetkým na opierku, ktorá by mala byť polohovateľná až do úplného ľahu, aby kočiar dieťaťu poslúžil aj na spanie. Športové kočíky pre deti sa skvele hodia do terénu a na šport.

 • Niektoré detské kočiare umožňujú nastaviť smer jazdy dieťaťa. Buď ide o systém s prehadzovacou rukoväťou na obe strany, alebo o prerobenie samotnej športovej sedačky čelom či chrbtom k vám.

Ak budete s kočíkom prevádzkovať akýkoľvek šport, teda napríklad behať alebo korčuľovať, voľte športový kočík s praktickou ručnou brzdou na rukoväti.

Golfové kočíky sa pýšia skladnosťou a jednoduchou manipuláciou

Golfové kočíky majú rad výhod, medzi ktoré patrí predovšetkým skladnosť, jednoduchá manipulácia a nízka hmotnosť. Nie sú príliš vhodné na celodenné jazdenie, využívať ich budete skôr pri kratších prechádzkach či cestovaní. Niektoré kočiare umožňujú polohovanie chrbta a nôh. Golfové kočiare pre deti sú určené predovšetkým pre ratolesti, ktoré už vedia sedieť.

Hlboký detský kočík
Hlboký kočík

Kombinovaný detský kočík
Kombinovaný kočík

Športový detský kočík
Športový kočík

Golfový detský kočík
Golfový kočík

Kočíky ponúkajú rad príslušenstva, ktoré vám spríjemní prechádzky

Príslušenstvo, ktoré kočíky ponúkajú, vám spríjemní prechádzky v každom počasí. Vďaka nemu bude dieťa v teple, nebude oslepené slnkom a môže sa po ceste aj hrať. Aké doplnky detské kočíky ponúkajú?

 • Korbičky a striešky na kočík slúžia ako doplnkový tovar k existujúcim kočíkom. V letnom období striešku slúžiacu ako clonu vytvárajúcu tieň určite oceníte. Vaničku naopak môžete využiť k športovým kočíkom či ako náhradnú.
 • Spacie vaky pre najmenších patria medzi nevyhnutnú detskú výbavičku. Neslúžia len v zimnom období, môžete zaobstarať aj celoročný či letný kúsok. Pre fusak platí, že reguluje telesnú teplotu v každom počasí.
 • Rukávniky a nánožníky na kočík chránia pred zimou nielen bábätko, ale aj toho, kto kočíkuje. Nánožník udržuje bábätko od pása nadol v teple, rukávnik potom slúži na ochranu rúk toho, kto kočíkuje, pred zimou.
 • Detské deky udržujú bábätko v teple, dodávajú mu pocit bezpečia a tiež ho chránia. Majú veľmi multifunkčné využitie, pretože sú vhodné nielen do kočíka, ale aj do detskej postieľky či pri cestovaní.
 • Podložky do kočíka sú skvelým pomocníkom pri údržbe. Slúžia ako ochrana vrchného poťahu proti znečisteniu a mechanickému poškodeniu. Vďaka nim budú navyše deti v pohodlí a teple.
 • Prebaľovacie tašky na kočík sú nevyhnutným pomocníkom pri prechádzkach. Do tašky totiž umiestnite všetky nevyhnutnosti, ktoré by ste mohli na cestách potrebovať. Na kratšie vychádzky vám postačí praktický organizér.
 • Hračky na kočík perfektne zabavia bábätko aj pri dlhších prechádzkach. Stačí ich jednoducho zavesiť na kočík – môžu navyše vydávať rôzne zvuky alebo melódie, ktoré si vaše dieťatko zamiluje.
 • Ďalšie príslušenstvo ku kočíkom zahŕňa napríklad: pláštenku, moskytiéru, držiak na pitie, úložný košík na drobnosti, hrací pult alebo napríklad adaptér na kočík pre autosedačku.

Kočíky pre bábätká aj väčšie deti potrebujú predovšetkým vhodné kolieska

Kolieska na kočíky si zaslúžia viac pozornosti, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Detské kočíky pre bábätká aj väčšie deti so správnymi kolieskami prispievajú ku komfortu dieťaťa aj k jednoduchšej ovládateľnosti. Na čo sa zamerať pri výbere?

Fixné, alebo otočné kolieska? Záleží, kde kočík využívate

Kočík môže mať buď fixné, alebo otočné kolieska. Výber závisí predovšetkým na tom, v akom teréne jazdíte.

 • Fixné kolieska zjednodušujú jazdu v teréne – detský kočík s pevnými kolesami sa ale o niečo horšie ovláda na rovine.
 • Otočné kolieska uľahčujú ovládanie kočíka na rovine – môžete sa s ním v podstate otočiť na mieste.

i

Pokiaľ chcete chodiť na prechádzky aj do terénu, dbajte na to, aby bolo možné otočné kolieska zaaretovať, teda zablokovať proti samovoľnému otáčaniu.

Hľadáte kočík do mesta, alebo skôr do terénu? Vyberte správny materiál koliesok

Pri výbere koliesok si tiež položte otázku, či kočík využívate do mesta, alebo skôr do terénu – od toho sa odvíja vhodný materiál.

 • Nafukovacie kolieska sú ideálne do parkov a na lesné cesty. Veľmi obľúbené sú tiež pri športovaní či prechádzkach v teréne. Pri defekte však musíte vymeniť celú dušu, čo je nepatrne náročnejšie.
 • Penové kolieska sú vyrobené z pevnej a pružiacej peny a hodia sa predovšetkým na prechádzky v meste. Výhodou je, že nikdy nedostanete defekt, a tak máte prakticky bezúdržbový kočík.
 • Pogumované kolieska hravo zvládnu aj náročnejší terén, a tak sa nemusíte báť ani nerovností na chodníku. Sú vyrobené z kvalitnej gumy, ktorá má dlhú životnosť.
 • Plastové kolieska sú vhodné predovšetkým na jazdu v meste, kde nie sú veľké nerovnosti. Výhodou je, že nemusíte nič dofukovať ani sa o nič starať – stačí len vyraziť do víru mesta.

Detský kočík – nafukovacie kolieska
Nafukovacie kolieska

Detský kočík – penové kolieska
Penové kolieska

Detský kočík – pogumované kolieska
Pogumované kolieska

Detský kočík – plastové kolieska
Plastové kolieska

Kočíky môžu mať rôzny počet koliesok

Kočíky majú väčšinou buď 3, alebo 4 kolieska. Rodičia si často myslia, že trojkolesové kočiare sú menej stabilné, ale nie je to tak úplne pravda. Stabilitu ovplyvňuje vyváženie a vzdialenosť medzi kolesami. Trojkolesové detské kočíky sú vhodné na behanie, in-line korčuľovanie a do ťažšieho terénu – ocenia ich tak skôr športovo založení rodičia.

Golfové kočíky majú väčšinou 6 koliesok (vzadu zdvojené, vpredu jednoduché) alebo 8 koliesok (vzadu aj vpredu zdvojené).

Najlepšie kočíky majú 3 vlastnosti – nízku hmotnosť, vysokú nosnosť a správne rozmery

Najlepšie kočíky sa vyznačujú najmä 3 vlastnosťami – nízkou hmotnosťou, vysokou nosnosťou a správnymi rozmermi. Tieto vlastnosti oceníte najmä vtedy, keď budete detský kočík nosiť na poschodie, po schodoch k výťahu, do MHD, alebo aj len nakladať do auta – čím bude ľahší, tým lepšie. Čo by ste o parametroch mali vedieť?

 1. Hmotnosť kočíka nepodceňujte, nech sa jazda nestane vašou nočnou morou. Nezabudnite k samotnej hmotnosti, ktorá sa pohybuje od 6 do cca 18 kg, pripočítať tiež hmotnosť dieťaťa.
 2. Nosnosť v prípade hlbokých kočíkov riešiť príliš nemusíte, avšak pri výbere ďalších typov  na ňu nezabúdajte. Bežná nosnosť je do 15 kg, avšak niektoré modely vydržia 20 kg a viac – vždy je lepšia vyššia nosnosť.
 3. Rozmery sú veľmi dôležité. Vanička by mala byť dostatočne veľká, aby bolo dieťa v pohodlí. Celkové rozmery potom zisťujte z dôvodu skladnosti. Vyberajte tiež správnu výšku, nech sa nehrbíte.

A čo rukoväť? Detské kočíky majú dve rukoväte alebo jednu vcelku

Detské kočíky majú buď dve rukoväte, alebo jednu vcelku. Dve rukoväte majú väčšinou len golfové kočíky, a preto sa im tiež niekedy hovorí golfové palice. Rukoväť vcelku je výhodnejšia v tom, že sa dá kočík ľahšie ovládať.

i

Pokiaľ bude kočiar ovládať viac ľudí s rôznou výškou, vyberajte modely s výškovo nastaviteľnou rukoväťou, ktorá zaistí maximálne pohodlnú cestu.

Skladný kočík oceníte pri častom cestovaní a nedostatku miesta

Ak budete kočík často skladať do auta, alebo ho doma uskladňovať v zloženom stave, rozhodne sa zamerajte na mechanizmus skladania. Niektoré golfové a športové kočiare sa dajú jednoducho zložiť jedným pohybom, pri ďalších kočíkoch sa pri ich rozoberaní môžete pekne zapotiť. Dôležité sú tiež rozmery v zloženom stave.

Bezpečnosť predovšetkým – kočík musí mať kvalitné pásy

Bezpečnosť dieťaťa je na prvom mieste, a preto musí mať kočík okrem iného aj kvalitné pásy. Tie by mali byť pre maximálny komfort dieťaťa vystužené a mať nekomplikovaný mechanizmus. Z čoho možno vyberať?

 • Trojbodové pripútanie predstavuje pripútanie dieťaťa cez ramená k pásu, alebo medzi nožičkami do pásu.
 • Päťbodové pripútanie znamená pripútanie od zhora až dole, teda od ramien cez boky až medzi nožičky.

Detský kočík, a to predovšetkým ten golfový a športový, vyberajte aj s ohľadom na jednoduchú údržbu. Dieťa bude v kočíku pravdepodobne aj jesť a piť, preto by jeho poťahy mali dať zložiť a vyprať.

Niektoré detské kočíky môžete tiež ľahko polohovať

Polohovacie detské kočíky sa ľahko prispôsobia aktuálnym potrebám dieťaťa. Hodia sa preto napríklad na dlhšie prechádzky a na výlety. Ide väčšinou o polohovanie opierky chrbta, a to až do 5 rôznych polôh a polohovanie opierky nôh, aby dieťaťu neviseli nohy dole z kočíka a mohlo pokojne spinkať.

i

Je bábika najväčším kamarátom vašej malej slečny? Potom sa neváhajte pozrieť na detské kočíky pre bábiky, ktoré sú krásne, ľahké a ľahko sa ovládajú. Na svoje si prídu aj domáci maznáčikovia, pre ktorých existuje kočík pre psa.

A čo dizajn? V ponuke sú luxusné kočíky a veľa rôznych odtieňov

V dnešnej dobe máte na výber mnoho rôznych dizajnov a odtieňov. V ponuke sú nielen luxusné a moderné kočíky v elegantných spracovaniach s premyslenými detailmi, ale aj nádherne farebné či retro kočíky, z ktorých si vyberie každý.

Hľadáte lacné kočíky? Bazár je skvelým miestom, kde nájdete nádherný tovar za zlomok ceny. Ak vás pri výbere zaujíma názor zákazníkov, prečítajte si, čo hovoria na detské kočíky recenzie.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
JOIE Litetrax 4 Air gray flannel Na sklade > 5 ks a na predajni Žilina
Kočík športové, vhodný pre deti do 21kg, nafukovacie kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka
-5%
239 €
225,90 €

2.
Kočík športové, vhodný pre deti do 15kg, penová kolesá, polohovateľná opierka nôh a päťbodový bezpečnostný pás, nánožník, úložný košík na drobnosti a pláštenka
93,90 €

3.
JOIE Versatrax pavement Na sklade 1 ks
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka
312,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
162 položiek
JOIE Litetrax 4 Air gray flannel - Kočík
-5%
Varianty
JOIE Litetrax 4 Air gray flannel
Kočík športové, vhodný pre deti do 21kg, nafukovacie kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

-5% 239 €
225,90 € bez DPH 188,25 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL558
Bomimi ELIO grey melange - Kočík
Viac ako98%spoľahlivosť
Varianty
Bomimi ELIO grey melange
Kočík golfový, vhodný pre deti do 17kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti

50,90 € bez DPH 42,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY10607
Kinderkraft Grande 2020 burgundy
Kočík športové, vhodný pre deti do 15kg, pogumované kolesá, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás,

150,90 € bez DPH 125,75 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY9959
JOIE Muze LX cranberry - Kočík
Varianty
JOIE Muze LX cranberry
Kočík športové, vhodný pre deti do 23kg, plastové kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, nánožník, úložný košík na drobnosti a držiak na nápoj

104,90 € bez DPH 87,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL566
Bomimi ELIO beige melange - Kočík Varianty
Bomimi ELIO beige melange
Kočík golfový, vhodný pre deti do 17kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti

50,90 € bez DPH 42,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY10606
Kinderkraft Cruiser 2020 pink
Kočík športové, vhodný pre deti do 15kg, pogumované kolesá, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás,

106,90 € bez DPH 89,08 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY9957
JOIE Versatrax deep sea - Kočík Varianty
JOIE Versatrax deep sea
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

312,90 € bez DPH 260,75 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL575
JOIE Versatrax laurel - Kočík Varianty
JOIE Versatrax laurel
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

312,90 € bez DPH 260,75 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL577
Kinderkraft Grande 2020 grey
Kočík športové, vhodný pre deti do 15kg, pogumované kolesá, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás,

142,60 € bez DPH 118,83 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY9960
JOIE Litetrax 4 Air coal - Kočík
-5%
Varianty
JOIE Litetrax 4 Air coal
Kočík športové, vhodný pre deti do 21kg, nafukovacie kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

-5% 239 €
225,90 € bez DPH 188,25 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL557
Kinderkraft 3 v 1 XMOOV 2020 Grey - Kočík Varianty
Kinderkraft 3 v 1 XMOOV 2020 Grey
Kočík kombinovaný, vhodný pre deti do 22kg, nafukovacie kolesá, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás,

309 € bez DPH 257,50 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY9965
JOIE Litetrax 4 laurel - Kočík
-6%
Varianty
JOIE Litetrax 4 laurel
Kočík športové, vhodný pre deti do 21kg, plastové kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

-6% 199 €
187,90 € bez DPH 156,58 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 9:00
Objednávací kód: KSPL562
Britax Römer B-Agile M Grey - Kočík Varianty
Britax Römer B-Agile M Grey
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

183,90 € bez DPH 153,25 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY9458
JOIE Litetrax 4 coal - Kočík
-6%
Varianty
JOIE Litetrax 4 coal
Kočík športové, vhodný pre deti do 21kg, plastové kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

-6% 199 €
187,90 € bez DPH 156,58 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 3 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL560
Britax Römer B-Agile M Navy - Kočík Varianty
Britax Römer B-Agile M Navy
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

183,90 € bez DPH 153,25 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 4 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY9461
JOIE Pact gray flannel - Kočík
-6%
JOIE Pact gray flannel
Kočík golfový, vhodný pre deti do 19,5kg, plastové kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti a pláštenka

-6% 159 €
149,90 € bez DPH 124,92 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL564
Zopa Micra Butterflies 2018 - Kočík
-34%
Varianty
Zopa Micra Butterflies 2018
Kočík golfový, plastové kolesá, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, držiak na nápoj

-34% 115,90 €
76,30 € bez DPH 63,58 €
1 ks
Kúpiť
Akčná cena
Posledný 1 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY6838
JOIE Versatrax grey flannel - Kočík Varianty
JOIE Versatrax grey flannel
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti, držiak na nápoj a pláštenka

312,90 € bez DPH 260,75 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL576
JOIE Brisk LX universal black - Kočík Varianty
JOIE Brisk LX universal black
Kočík golfový, vhodný pre deti do 27kg, plastové kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti

123,90 € bez DPH 103,25 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KSPL551
Bomimi BEFI stripe/grey - Kočík Varianty
Bomimi BEFI stripe/grey
Kočík golfový, vhodný pre deti do 17kg, pogumované kolesá, odnímateľné držadlo/hrazdička, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti

50,90 € bez DPH 42,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY10604
VALCO SNAP 4 BLACK TAILOR MADE, čierna konštrukcia/sivý poťah - Kočík
Viac ako98%spoľahlivosť
Varianty
VALCO SNAP 4 BLACK TAILOR MADE, čierna konštrukcia/sivý poťah
Kočík športové, vhodný pre deti do 20kg, plastové kolesá, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie) a päťbodový bezpečnostný pás, nánožník

245,90 € bez DPH 204,92 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 1 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY6346
Petite & Mars Street+ - Kočík
Varianty
Petite & Mars Street+
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, penová kolesá, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti

164,90 € bez DPH 137,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 3 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY10506
Petite & Mars Move Shadow Grey 2020 - Kočík
Varianty
Petite & Mars Move Shadow Grey 2020
Kočík športové, vhodný pre deti do 15kg, penová kolesá, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti

146,90 € bez DPH 122,42 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY10514
Petite & Mars Royal Thunder Grey 2020 - Kočík
Varianty
Petite & Mars Royal Thunder Grey 2020
Kočík športové, vhodný pre deti do 22kg, penová kolesá, polohovateľná opierka nôh, zamknuteľné kolesá (možnosť aretácie), polohovateľná chrbtová opierka a päťbodový bezpečnostný pás, úložný košík na drobnosti

282,90 € bez DPH 235,75 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade 2 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BABY10511

Kočíky

tehotenstvoTehotenstvo po týždňoch: 40. týždeň Vitajte v poslednej kapitole nášho seriálu Tehotenstvo po týždňoch. Ako sa ľudovo hovorí, štyridsiaty...
S kapitolou 39. týždeň tehotenstva sa pomaly lúčime s naším seriálom Tehotenstvo po týždňoch. V...
Nastáva doba, kedy je už vaše bábätko oficiálne považované za donosené, a preto sa pokojne už 38. týždeň...
tehotenstvoTehotenstvo po týždňoch: 37. týždeň Náš seriál Tehotenstvo týždeň po týždni pokračuje a teraz je pred nami 37. týždeň tehotenstva, po ktorého...
Posledné týždne klopú na dvere a 36. týždeň tehotenstva otvára najočakávanejší a zároveň najobávanejší...
35. týždeň tehotenstva je ďalšou kapitolou nášho seriálu Tehotenstvo po týždňoch. Budeme sa v nej zaoberať...
Viac článkov Všetky články

Kočíky

V kategórii Kočíky máme práve teraz na Alza.sk celkom 162 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné kočíky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší kočíky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie kočíky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii kočíky recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi