Všechny dárky jako na dlani

Acrobat Standard 2020 CZ (elektronická licencia)

Zobraziť katalóg

Acrobat Standard 2020 CZ (elektronická licencia)

7x
0
Kancelársky softvér Adobe Acrobat Standard pre 1 zariadenie, prenosná licencia, kompatibilný s operačným systémom Windows, spôsob licencovania: trvalá licencia, typ softvéru: práca s PDF, jazyková verzia: CZ, spôsob inštalácie: na stiahnutie (elektronicky), vhodné pre domácnosti, pre firmy a pre štátnu správu, určený pre PC, lic. kľúč bude doručený e-mailom
Na objednávku do 2 dní
Cena s DPH 333,90 €
Cena bez DPH 278,25 €
Kúpiť Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Inštalácia u zákazníka - MS Office 72,90 €
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 418 Alzákov
Kód:  EO604b1
Acrobat Standard 2020 CZ (elektronická licencia) 333,90 € Na objednávku do 2 dní
Kúpiť
4,2
Hodnotilo 7 zákazníkov
Napísať recenziu
5 4 ×
4 2 ×
3 0 ×
2 0 ×
1 1 ×
100+ zákazníkov už zakúpilo
85 % zákazníkov odporúča

Formát PDF je využívaný pri práci s dokumentmi na každom pracovisku aj v každej domácnosti. Acrobat DC je úplne nové, fantasticky inovované PDF riešenie pre stolné počítače. Acrobat DC zahŕňa aj mobilnú aplikáciu. Vďaka tomu môžete vyplňovať, tvoriť aj podpisovať PDF kdekoľvek a na akomkoľvek zariadení. So službou Document Cloud budete navyše disponovať ďalšími nástrojmi na spracovanie dokumentov, ktoré môžete využiť kdekoľvek, kde máte pripojenie k internetu. Nie je problémom rozvíjať strategický dokument v kancelárii, dokončiť ho vo vlaku a poslať na schválenie z pohodlia vašej obývačky.

Kľúčové vlastnosti

 • Bezproblémová tvorba a export súborov PDF
 • Priame úpravy textu a obrázkov
 • Prepracované používateľské rozhranie a nástroje s podporou dotykového ovládania
 • Elektronické podpisovanie dokumentov
 • Štandardná edícia má obmedzené možnosti pri úprave dokumentov (chýba náročnejšia funkcia typu overovanie ISO alebo pridávanie zvuku, videa a interaktívnych objektov)

Jednoduchá práca s PDF súbormi

Úprava a tvorba PDF súborov sa stáva otázkou okamihu. Súčasťou Acrobat DC je aj služba eSign. Táto služba umožňuje jednoduché podpísanie dokumentov, a to dotykovým zariadením, prstom alebo niekoľkými kliknutiami. Celá aplikácia Acrobat DC disponuje skvelým dizajnom a jej ovládanie je veľmi intuitívne. Táto licencia povoľuje dve inštalácie za predpokladu, že nepobežia súčasne.

Upozornenie: Licenciu dostanete najneskôr nasledujúci pracovný deň po uhradení objednávky prostredníctvom e-mailu z adresy adobelicensing@adobe.com

 

Upozornění: Licenci obdržíte nejpozději následující pracovní den po uhrazení objednávky prostřednictvím e-mailu z adresy adobelicensing@adobe.com

Parametre a špecifikácia

Určenie
Pre domácnosti, Pre firmy, Pre štátnu správu Hotovo!
Druh SW
kancelárska aplikácia Hotovo!
Produkt
Adobe Acrobat Standard Hotovo!
Doručenie licenčného kľúča
E-mail Hotovo!
Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!

Určenie
Pre domácnosti, Pre firmy, Pre štátnu správu Hotovo!
Druh SW
kancelárska aplikácia Hotovo!
Produkt
Adobe Acrobat Standard Hotovo!
Doručenie licenčného kľúča
E-mail Hotovo!

Typ licencie
Elektronická licencia Hotovo!

Typ softvéru
Práca s PDF Hotovo!

Spôsob licencovania
Trvalá licencia Hotovo!
Počet zariadení
1 Hotovo!
Počet PC/Mac
1 Hotovo!
Prenositeľnosť licencie
Áno Hotovo!

Typ zariadenia
PC Hotovo!
Operačný systém
Windows Hotovo!
Spôsob inštalácie
Na stiahnutie (elektronicky) Hotovo!

Jazyková verzia
CZ Hotovo!
Viac parametrov

Čo robiť po nákupe: https://licensing.adobe.com

 • Po objednaní predplatného (Adobe Cloudu) dostanete e-mailom pozvánku z cloudovej administrátorskej konzoly Adobe (creative.adobe.com), kde následne budete spravovať Adobe licencie. Príjemca sa stáva administrátorom účtu (pozvánka je generovaná v pracovné dni od 9 do 17 hodín). Účet môžete mať v rodnom jazyku, alebo v angličtine. Nastavíte si ho vnútri účtu (v päte stránky je výber jazyka).
 • Po prijatí pozvánky v e-maili administrátorom (registrujete sa pomocou Adobe ID, ktoré už máte, alebo si ho v priebehu prijímania pozvánky vytvoríte) sa vygeneruje výročný dátum, ktorý je navždy nemenný a ku ktorému o rok licencia vyprší.
 • Na účte sa vám čoskoro (najneskôr v deň objednania v pracovné dni) objavia zakúpené licencie, ktoré je možné ihneď využiť.
 • Každú licenciu je nutné priradiť danému používateľovi, ktorý ju má používať (nemusí to byť administrátor účtu). Ak je ním sám administrátor, priradí licenciu sám sebe, ak niekto iný, priradí sa na e-mail používateľa. Do e-mailu opäť dorazí pozvánka na prijatie licencie.
 • Po potvrdení pozvánky na používanie licencie v e-mailovej schránke, môže používateľ okamžite začať sťahovať. Licenciu aktivuje svojim e-mailom (v ktorom je Adobe ID, toto ID musí mať vytvorené nielen administrátor, ale každý používateľ, ktorý chce licencie využívať). Spoločne s prvým stiahnutým produktom (v prípade All Apps verzie) sa sťahuje aj Adobe Cloud Manager. Ide o jednoduché rozhranie, kde si vyberáte produkty, ktoré chcete sťahovať (nie je nutné mať nainštalované všetko z kolekcie). Taktiež si môžete spätne vyberať medzi verziami (max. 2 späť). Produkt aktivujete len raz, a to aj v prípade All Apps verzie.

Poznámky k používaniu predplatného Adobe (Adobe Cloud):

 • Licenciu je možné administrátorom účtu kedykoľvek preradiť na iného používateľa, a to odobratím existujúcemu a priradením inému (pozri bod 4.).
 • Každá licencia je určená pre jedného používateľa, ktorý si ju však môže aktivovať svojím Adobe ID dvakrát, napríklad v zamestnaní a doma (alebo na PC a na notebooku) za predpokladu, že nepobežia súbežne.
 • Administrátorov účtov môže byť viac, pôvodný môže aj odovzdať status „primary admina“ inej osobe. Toto musí urobiť vnútri účtu (správa tímu, správa používateľov a ďalšie funkcie používateľskej konzoly). Akcia sa potvrdzuje opäť v e-maili nového admina, ktorý prijme licenčné podmienky.
 • Licencie si v účte môžete pridať adminom kedykoľvek sami, pokiaľ sa ponáhľate (napr. cez víkend alebo mimo pracovné dni). Licencia bude ihneď aktívna a je možné ju prideliť používateľovi (pozri postup v bode 4.) berte ale na vedomie, že táto akcia je zo strany Adobe považovaná za záväznú objednávku a musíte si u svojho predajcu do 7 dní objednať. Objednávajte toľko mesiacov, koľko sa vám pri vygenerovaní novej licencie objaví. Vždy je to adekvátny počet mesiacov do výročného dátumu (pozri časť 2.). Po spracovaní sa u licencie zobrazí „Splnené“. Pokiaľ toto neurobíte, účet sa v nasledujúcich dňoch zablokuje na ďalšiu manipuláciu s licenciami (zakúpené budú bez obmedzenia platné a funkčné až do výročia).
 • Je potrebné brať na vedomie, že hoci ide o aplikáciu na desktop (aplikácia nebeží na serveri Adobe, ale priamo v počítači používateľa) tak aj napriek tomu, že môže byť počítač offline, je nutné raz za 99 dní aplikáciu reaktivovat (bude vyžadovaná nová aktivácia pomocou Adobe ID). Je teda možné sa na cca 3 mesiace celkom odpojiť od internetu a pracovať (v tomto režime nebudú dostupné online príspevky aplikácie a služby, ako napr. Cloudové úložisko a podobne). Na nutnosť reaktivácie budete 30 dní pred ukončením upozornení systémom bez ohľadu na to či ste, alebo nie ste online.
 • 30 dní pred expiráciou licencií dostane administrátor e-mail od Adobe, že je potrebné objednať obnovu (a ďalej min. dvakrát pripomienku). Správnu položku nájdete v Alza e-shope. Cena je rovnaká ako cena novej licencie, ale pre plynulosť prechodu (bez nutnosti reaktivácie a podobne) sa odporúča použiť položku obnovy (renewal). Ak si ich už neželáte ďalej využívať, licencie 30 dní po výročí úplne expirujú. Ak chcete iný produkt, tak si len objednáte nové licencie iného produktu.
 • Licencie sa kupujú vždy minimálne na 12 mesiacov (v prípade nového účtu, alebo podľa výročného dátumu účtu). Na kratšiu dobu iba v prípade, že dokupujete do existujúceho účtu (napr. v polovici obdobia na 6 mesiacov, cena je pomerová). Obnova (renewal) je vždy len na 12 mesiacov. Kvôli kontraktom dlhším ako 12 mesiacov nás kontaktujte (cena za viac rokov sa násobí a to maximálne na 48 mesiacov podľa typu zákazníka, nie je teda poskytovaná žiadna zľava).
Poznámka:
» Všetky softvéry na prevod PDF
» Všetky programy Adobe Acrobat
» Všetky softvéry pre štátnu správu

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Něco se pokazilo, počkejte až to vyřešíme. Již 14 dní se snažím aktualizovat heslo pro registraci. Takž mám produkt u vás reklamovat a požadovat vrácení peněz.

Dobrý den, licence je pro 1 zařízení, je prosím možné, jak to bývá/bývalo u jiných licencí Adobe, že je možné využívat licenci na dvou zařízeních, ale ne současně? Případně existuje ještě taková licence, kde je možné instalace na dvou zařízeních? Děkuji.

Je v této verzi možnost vytvářet vyplnitelné PDF formuláře nebo jen ve verzi Pro?

dobrý den prajem! danú verziu by som rád zakupil pre zakazníka, teda inštalacia by prebiehala na druhom PC. Akym sposom funguje zakupenie, aktivacia prosuktu? Vopred dakujem S pozdravom Bilčik

Dobrý den, chci se zeptat, jestli licence je časově neomezená (trvalá) ? Na oficiálních stránkách ADOBE je možné zakoupit produkt vždy jen na časově omezené období. Dále se chci zeptat, zda je o jednu licenci, kterou lze instalovat na dvě PC, za předpokladu, že nepoběží souběžně? A poslední dotaz, co znamená v názvu produktu (300) ? Díky za odpověď.

dobrý den, tohle je pro vice pocitacu? nebude problem instalovat tedy na 2?

Diskusia a poradňa k Acrobat Standard 2020 CZ (elektronická licencia)
4,2
Hodnotilo 7 zákazníkov
Napísať recenziu
5 4 ×
4 2 ×
3 0 ×
2 0 ×
1 1 ×
100+ zákazníkov už zakúpilo
85 % zákazníkov odporúča
Recenzie Acrobat Standard 2020 CZ (elektronická licencia)
Príslušenstvo pre Acrobat Standard 2020 CZ (elektronická licencia)

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB06
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi