TP-LINK JetStream TL-SL5428E

Zobraziť katalóg
0
TP-LINK JetStream TL-SL5428E - Switch
-17%
Tovar môžete do 14 dní vrátiť
Switch 24x LAN, 4x GLAN, Layer 2, linková agregácia
Cena s DPH
€234,19
€194,30
Cena bez DPH
€161,92
Od  €9,72  mesačne
Predĺženie záruky + 1 rok €15,71
Možnosť vrátiť tovar do 60 dni €9,72 Možnosť vrátiť tovar do 60 dni
Na sklade 1 ks
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Odporuč a získaj 243 Alzákov
Záruka 60 mesiacov Kód:  TP690 Produktové číslo:  TL-SL5428E Stránky výrobcu (EN)
Helpdesk Vytlačiť
TP-LINK JetStream TL-SL5428E €234,19 €194,30 Na sklade 1 ks
Kúpiť

TP-LINK JetStream TL-SL5428E

Obsluhovateľný switch špeciálne navrhnutý pre potreby firemných oddelení a pracovných skupín. Poskytne úplné riadenie v L2 vrstve a dostatočný výkon pre skupiny na okraji siete i ako rozširovací prvok chrbticovej siete typu Fast Ethernet. Vyznačuje sa 2 SFP slotmi, ktoré vám umožnia napríklad rozšírenie siete o optickú konektivitu na veľké vzdialenosti. Oceníte určite i linkovú agregáciu pre optimalizáciu prenosu firemných dát.

Argumenty pre investíciu práve do tohto modelu sú ďalej: robustné zabezpečenie vrátane autentizácie cez server RADIUS, pokročilé možnosti správy s využitím protokolu SNMP (v1/2/3) a RMON, virtuálne stohovanie s až 32 switchmi riadené jedinou IP adresou bez ohľadu na geografickú lokáciu , optimalizácia siete pre prioritný prenos hlasových a video aplikácií pomocou QoS, a možnosť vytvárania virtuálnych sietí VLAN.

Switch je vyrobený v odolnej šasi štandardizovanej veľkosti 1U určenej na inštaláciu do 19 "rozvádzača Rack.

Parametre a špecifikácie:

Sieťové protokoly a štandardy:
IEEE 802.3
IEEE 802.3u
IEEE 802.3ad
IEEE 802.3x
IEEE 802.1D
IEEE 802.1s
IEEE 802.1w
IEEE 802.1Q
IEEE 802.1x

Rozhranie:
24x RJ-45 (Ethernet-LAN \u200b\u200b10/100 Mbit; Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
4x RJ-45 (Ethernet-LAN \u200b\u200b10/100/1000 Mbit; Auto Negotiation/Auto MDI/MDIX)
2x SFP slot
1x konzolový port

Podporovaná kabeláž:
10BASE-T: UTP CAT 3, 4, 5 kábel (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP CAT 5, 5e kábel (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)
1000BASE-X: MMF, SMF

Napájanie:
100 ~ 240 V AC, 50/60 Hz

Rozmery:
440 x 230 x 44 mm (Š x H x V)

Výkon:
Stohovanie: 32 virtuálnych jednotiek
Šírka pásma: 12,8 Gbit/s
Packet forwarding: 13,1 Mbit/s
Tabuľka MAC adries: 8000 vstupov
Veľkosť Jumbo rámca: 10240 B

Funkcia v L2:
IGMP Snooping: v1/v2/v3
802.3ad with LACP
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
BPDU Filtering/Guard
Port Mirroring
Flow Control

VLAN:
Port/Tag-based/Private/Protocol-based VLAN/Q in Q, Garpa/GVRP

QoS:
4 Queues/Port 802.1p/IP DSCP based COS, TOS

Zabezpečenie:
IP-MAC-Port-VID Binding
IEEE 802.1X (Radius): Port/MAC Based, VLAN assignment, Guest VLAN, QoS assignment, Supplicant Support
DoS
Dynamic ARP inspection (DAI)
SSH: V1/V2
SSL: V1.5/V2
Port Security
Broadcast Storm Control
Guest VLAN
IP Source Guard

Správa:
System Diagnose: VCT
SNMP: v1/v2/v3
RMON: Group 1, 2, 3, 9
Command Line Interface: Telnet/Console
Time Setting: SNTP
Firmware Upgrade: TFTP & Web
DGCO Client & BOOTP Client
SYSLOG & Public MIBS

Certifikácia:
CE, FCC

Prevádzková teplota:
0°C  ~ 40°C

Prevádzková vlhkosť:
10% ~ 90%

Dodávané príslušenstvo:
Napájací kábel
Príručka rýchleho nastavenia
Inštalačné CD
Montážna Rack sada
Gumové nožičky

Parametre a špecifikácia
Porovnať
Typ
Rack Hotovo!
Funkcie
L2 Hotovo!
Prepínacia kapacita
12,8 Gb/s Hotovo!
Prenosová rýchlosť LAN portov
1 Gbit Hotovo!
Paketová kapacita (64B pakety, v miliónoch paketov/s)
9,5 ks Hotovo!
Porty
RJ-45
28 ks Hotovo!
SFP
2 ks Hotovo!
10/100Base-T
24 Hotovo!
10/100/1000Base-T
4 Hotovo!
Rozmery
Šírka
440 mm (44 cm) Hotovo!
Výška
44 mm (4,4 cm) Hotovo!
Hĺbka
260 mm (26 cm) Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Príslušenstvo pre TP-LINK JetStream TL-SL5428E
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-LINK JetStream TL-SL5428E.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB6