Počas sviatku 5.7. je otvorený iba AlzaDrive Senec.

Mio MiVue 846 Wifi GPS

Zobraziť katalóg
Mio MiVue 846 Wifi GPS
26x
0
Kamera do auta – rozlíšenie Full HD (1920×1080), 2.7 " LCD, uhol záberu 150°, so záznamom zvuku, microSD, automatické spustenie, parkovací režim
Poistenie predĺženej záruky + 3 roky 25,26 €
Poistenie na 2 roky proti rozbitiu a krádeži 23,82 €
Možnosť vrátiť tovar do 60 dní 10,07 €
Pridať do zoznamu
Záruka 24 mesiacov Kód:  PP350ya Produktové číslo:  5415N6310038

Mio MiVue 846 Wifi GPS

Zážitok z jazdy autom nemusí byť len všednou záležitosťou – s novou navigáciou Mio MiVue 846 sa vaše každodenné jazdy premenia v dobrodružstvo! Táto neobyčajná autokamera sa pýši vysokou kvalitou obrazu s rozlíšením Full HD 1080p pri 60 snímkach za sekundu a k tomu patentovaným vysoko kvalitným snímačom STARVIS CMOS, ktorý zaručuje vynikajúcu čistotu obrazu. K tomu vám pri nočných jazdách poslúži aj technológia Night Vision Ultra, starajúca sa o výnimočnú kvalitu záberov aj za horších svetelných podmienok spoločne s vysoko svetelným objektívom f/1.8. Kamera do auta Mio MiVue 846 s uhlom záberu 150° vás poteší aj mnohými modernými technológiami, medzi ktoré patrí napr. upozornenie na úsekové meranie, GPS polohovanie aj upozornenie na radary, režim parkovania s pasívnym napájaním alebo zabudovaný WiFi modul.


Kľúčové vlastnosti videokamery do auta Mio MiVue 846

 • Moderná autokamera na každodenné použitie a maximálne kvalitný zážitok zo záznamov vašich ciest
 • Mio MiVue 846 nahráva pri kvalite Full HD (1 920 × 1 080) pri 60 sn./s.
 • Vysoko kvalitný snímač STARVIS CMOS zaisťuje perfektne čistý obraz
 • Technológia Night Vision Ultra a svetelnosť objektívu f/1.8 zariadi kvalitu pri horších svetelných podmienkach
 • S technológiou H.264 budú vaše nahrávky vysoko kvalitné a zároveň nezaberú súbory veľa miesta
 • Vďaka integrovanej GPS sú informácie o vašej jazde automaticky zaznamenávané (rýchlosť, smer, súradnice a ďalšie)
 • GPS modul sa tiež stará o vašu informovanosť ohľadom rýchlostných radarov, kamier a úsekových meraní s bezplatnou aktualizáciou
 • S vstavanou WiFi môžete sledovať zábery aj vo vašom smartfóne či tablete a ľahko súbory zdieľať
 • Kamerový systém do auta Mio MiVue 846 disponuje širokým uhlom záberu 150°
 • Detekcia nárazu a uzamknutie záberu vďaka 3-osovému G-senzoru
 • Palubná kamera s pasívnym parkovacím režimom bez nutnosti trvalého napájania (až 48 hodín)
 • O všetkých údajoch máte prehľad na 2,7“ obrazovke kamery Mio MiVue 846
 • Ku kamere do auta dostanete tiež prístup k PC softvéru Mio MiVue Manager, s ktorým môžete zdieľať, prehrávať a analyzovať vaše zábery aj informácie z G-senzoru v prípade nehody
 • Autokamera do auta Mio MiVue 846 je vybavená kompletne českým aj slovenským menu

Výnimočne kvalitný obraz vďaka STARVIS CMOS snímaču

S širokouhlou kamerou do auta Mio MiVue 846 WiFi GPS vás nečaká nič iné, než krištáľovo čistý obraz za každej situácie. Snímač vysokej kvality STARVIS CMOS patentovaný svetoznámou spoločnosťou Sony zaistí bohatú farebnosť a špičkový kontrast, ktoré sa postarajú o to, aby vaše zábery boli skvelé aj za zhoršených svetelných podmienok.

Perfektné zábery aj z nočných jázd s kamerou Mio MiVue 846

Autokamera Mio MiVue 846 je vybavená vysoko kvalitným skleneným objektívom 5G+1 IR s výnimočnou svetelnosťou a technológiou Night Vision Ultra, vďaka ktorým sa naozaj nemusíte báť natáčať svoje cesty aj v noci. Navyše je snímač autokamery MiVue 846 citlivý na svetlo na škále takmer infračerveného pásma, čo pôsobí účinok ako pri nočnom videní.

Autokamera Mio MiVue 846 WiFi GPS s technológiou HDR

S funkciou HDR budú zábery z vašej jazdy vyzerať takmer tak, ako ich vidíte skutočným okom – a to aj za horších svetelných podmienok. HDR technológia kamery do auta Mio MiVue 846 zaisťuje vysoký dynamický rozsah, vďaka ktorému sú jednotlivé snímky videa ostrejšie a plné dôležitých detailov.

Čierna skrinka do auta MiVue 846 vás upozorní na úsekové meranie

Ak budete podnikať cesty autom v spoločnosti autokamery Mio MiVue 846 WiFi GPS, nemusíte mať obavy z nechceného prekročenia rýchlosti ani tam, kde to nepoznáte. Videokamera vám poskytne včasnú informáciu o obmedzeniach rýchlosti, priemernej rýchlosti intervalu a premieta vám vzdialenosť a čas (vo forme sekúnd), než prídete do styku s rýchlostnou kamerou na úseku vašej cesty. O všetkých týchto informáciách máte perfektný prehľad na 2,7“ displeji.

Nastavte si vhodný uhol autokamery s dokovacou stanicou QuickClick

Ľahké vybratie aj opätovné pripevnenie kamery do auta Mio MiVue 846 WiFi GPS do držiaka je zaistené originálnou dobíjacou stanicou QuickClick, takže je veľmi ľahké vziať si kameru vždy so sebou, akonáhle opúšťate vaše vozidlo. Navyše môžete túto kompaktnú autokamera nenápadne pripevniť za spätné zrkadlo aj u väčších či vyšších vozidiel. Uhol záberu si pohodlne nastavíte podľa vašej potreby.

Mio MiVue 846

Vysoká kvalita záznamu Full HD aj pri vyššej rýchlosti jazdy

S autokamerou Mio MiVue 846 WiFi GPS môžete očakávať špičkovú kvalitu záznamov vo Full HD (1080p) pri výborných 60 snímkach za sekundu. Navyše sú vaše zábery komprimované modernou technológiou H.264, takže zaberajú súbory veľmi málo miesta na pamäťovej karte a pritom si zachovávajú svoju vysokú kvalitu.


Mio MiVue 846

Výnimočne svetelný objektív

Krásne vykreslené detaily a perfektne čitateľné dopravné značky alebo ŠPZ označenie áut aj za šera alebo noci zaistí pri kamere Mio MiVue 846 kvalitný objektív s vysokou svetelnosťou f/1.8.

Mio MiVue 846

Široký zorný uhol pre perfektný prehľad

Vo vašich záberoch z ciest uvidíte všetko, čo budete potrebovať, a teda aj dianie napr. za krajnicou, vďaka širokouhlému objektívu so zorným uhlom 150°.

Bezdrôtové pripojenie autokamery Mio MiVue 846

Prenos dát bez zbytočného ťahania, hľadania a zapájania káblov? Žiadny problém pre špičkovú palubnú kameru Mio MiVue 846 WiFi GPS. Vďaka integrovanému WiFi modulu môžete súbory z autokamery Mio presúvať do iných zariadení bezdrôtovo, kde ich uložíte ľahko a rýchlo do aplikácie MiVue Pro. S technológiu OTA (Over-the-air) bude vaše zariadenie stále aktualizované na najnovšiu verziu softvéru.

Mio MiVue 846

Vstavaná GPS technológia

O zaznamenávanie rýchlosti jazdy, presnej polohy a času do vašich záznamov z jazdy je bezpečne postarané pomocou integrovaného GPS polohovania. GPS modul, uložený priamo vo vnútri jednotky, na rozdiel od iných modelov autokamery, sa pri Mio MiVue 846 navyše stará aj o automatické kalibrovanie času aj polohy, napr. pri dlhšej dobe nepoužívania tohto zariadenia. K tomu si môžete nastaviť individuálny rýchlostný limit, ktorý nechcete prekročiť a kamera do auta MiVue 846 vás na to v takom prípade upozorní.

Mio MiVue 846

Režim parkovania s pasívnym napájaním

Autokamera Mio MiVue 846 WiFi GPS umožňuje využitie až 48-hodinového pohotovostného režimu s batériovým napájaním, pri ktorom sa automaticky spustí zaznamenávanie, akonáhle sú zistené neprirodzené vibrácie vášho vozidla. Pasívny parkovací režim môžete využiť aj bez nabíjania, vďaka vstavanej batérii.

Pokročilé asistenčné systémy pre vodičov autokamery Mio MiVue 846

S autokamerov Mio MiVue 846 WiFi GPS sa nemusia báť sadnúť za volant ani čerství alebo menej skúsení vodiči – vďaka modernému rozhraniu kamery, ktoré zahŕňa aj predinštalované pokročilé asistenčné systémy (ADAS), vás zariadenie upozorní napr. na vybočenie z jazdného pruhu (FCWS) alebo dokonca dokáže detekovať a včas vás varovať pred nebezpečným mikrospánkom (FA).

Mio MiVue 846

Ochrana záznamov vďaka G-senzoru

Už samozrejmou vecou pre väčšinu autokamier je vstavaný G-senzor, ktorý sa stará o uzamknutie záznamov proti prepísaniu v prípade detekcie neprirodzených vibrácií, popr. nehody. G-senzor nechýba ani vo výbave modernej kamery do auta Mio MiVue 846 WiFi GPS.

Mio MiVue 846

Patentovaná funkcia Mio Smart Alert

Včasné upozornenie na merané úseky, aby ste si mohli postrážiť a prispôsobiť rýchlosť svojej jazdy, vám pri kamere Mio MiVue 846 zaistí GPS technológia v kombinácii s predinštalovanou databázou radarov. Inovatívna autokamera vás na radary upozorní s dostatočným predstihom a navyše sú jej interné dáta bezplatne aktualizované po celú dobu životnosti (s výnimkou mapy rýchlostných radarov Francúzska, Švajčiarska, Lotyšska, Estónska, Rumunska, Turecka a Nemecka).

Mio MiVue 846

Podpora pripojenia zadnej kamery MiVue

K špičkovej prednej kamere do auta Mio MiVue 846 WiFi GPS si môžete kúpiť aj zadnú kameru MiVue A30 alebo A50, pretože podporuje jej pripojenie. Získate tak prehľad aj nad situáciou za vaším vozidlom. Vaše zábery sa tak stanú dvojitými a vaša autokamera MiVue 846 duálna.

Mio MiVue 846

Jednoduchá manipulácia so zábermi s aplikáciou MiVue Manager

K autokamere Mio MiVue 846 dostanete tiež prístup k počítačovému programu MiVue Manager Desktop pre Windows aj MAC, s ktorým môžete svoje súbory ľahko prehrávať, kombinovať aj strihať a následne ich pohodlne zdieľať rovno na sociálnych sieťach.Parametre a špecifikácia

Farba

Farba
Čierna Hotovo!

Vstupy a výstupy

Dátové rozhrania
Bezdrôtové rozhranie WiFi, Bezdrôtové rozhranie GPS Hotovo!

Obsah balenia

Obsah balenia
Používateľská príručka, Nabíjačka do auta, Držiak Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Hmotnosť
117 g Hotovo!
Šírka
8,75 cm Hotovo!
Výška
6,23 cm Hotovo!
Hĺbka
4,15 cm Hotovo!

Hlavný

Uhol záberu
150 ° Hotovo!
Svetelnosť objektívu
f/1,8 Hotovo!
Typ snímača
CMOS Hotovo!
Uhlopriečka displeja
2,7" Hotovo!

Parametre videa

Maximálne rozlíšenie videa
Full HD (1920×1080) Hotovo!
Ozvučenie videa
Stereo Hotovo!

Typ a funkcie

Typ
Do auta Hotovo!
Funkcie
GPS, Detekcia radarov, Automatické spustenie, Parkovací režim, G-senzor Hotovo!

Batéria

Typ napájania
Zásuvka autozapaľovača Hotovo!
Viac parametrov
Poznámka:

Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

Zaujíma ma pasívny parkovací režim. 48hodinový interval se může měnit v závislosti na množství aktivačních událostí a na teplotě. Môžte mi to vysvetliť bližšie.

Dobrý deň, kamera nezaznamenáva zvuk aj keď to mám v nastaveniach zapnuté. Kde môže byť chyba?

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli má auto kamera přísvit v noci, nebo ne.. V parametrech jsem nic o tom bohužel nenašel. A také se chci zeptat jestli je součástí balení nějaká SD karta, nebo jestli tu si musím sehnat sám (popřípadě jestli je pravda, že 256 Gb je maximum, bohužel jsem ale nikde nenašel jakou zápisovou hodnotu by měla sd karta mít minimálně, aby to fungovalo jak má.)

Proč neprodáváte i Smart box 3 k této kameře?

Dobrý den, zajímalo by mě jestli má kamera tzv streaming nebo-li jestli se k ní dá připojit živě a sledovat provoz, jako je tomu u domácích a venkovních IP kamer. A pokud to neumí, jakože asi ne, můžete mi takovou doporučit v podobné ceně? děkuji

Dobrý den, jak se připevní držák na přední okno (Škoda Kodiaq s vyhřívaným oknem)? Auto je na leasing a po 2 letech potřebuji kameru sundat a přemístit na další auto. Děkuji

Dobrý den, nikde jsem toto nenašel a je to pro mě docela důležité. Dokáže kamera na displeji zobrazovat aktuální GPS rychlost? Pokud ne, poradíte mi prosím, která to dokáže? Děkuji

Dobrý den, mám otázku jak pro tuto Mio 846, tak i Mio 866 (rozhoduji se mezi těmito dvěma). Otázka zní, zda se po připojení zadní kamery A30 nebo A50, které mají 30fps, sníží fps i u přední kamery na 30 fps nebo nikoliv a každý záznam tak bude mít své vlastní fps. Děkuji

Dobrý den, zajímalo by mě jestli je možné nabijet kameru jen pomoci kabelu USB mini z kamery a USB c místo prilozeneho napájení přes autozapalovac, který v autě bohužel nemám. Jde mi o to jestli by tím neslo do kamery větší napětí.

Dobrý den, kamera pořád píše chybu paměťové karty, několikrát vyndáme a zandam a nebo kameru vypnu a zapnu a po několikáté už je to dobré.. ale není to normální...mohu poprosit o radu co s tím?? Moc děkuji

123
Diskusia a poradňa k Mio MiVue 846 Wifi GPS
Príslušenstvo pre Mio MiVue 846 Wifi GPS Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si MIO MiVue 846 Wifi GPS. For shipping to other EU countries visit this page Mio MiVue 846 Wifi GPS. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Mio MiVue 846 Wifi GPS Autokamera / Dashcam / Dash Camera. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Mio MiVue 846 Wifi GPS Autokamera / Dashcam / Dash Camera. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Mio MiVue 846 Wifi GPS.

Alternatívy k Mio MiVue 846 Wifi GPS

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií