Cashback Electrolux

Americké chladničky (side-by-side)

Americká chladnička sa pýši významným úžitkovým objemom, prehľadným vnútorným priestorom a perfektnou funkčnou vybavenosťou. Vďaka tejto kombinácii je ideálnym riešením do väčších domácností, v ktorých bude zároveň dominantným dizajnovým prvkom. Čím sa riadiť pri výbere a aké ďalšie výhody ponúkajú americké chladničky?

Pokračovať

Aké výhody a nevýhody má americká chladnička?

Americká chladnička, nazývaná tiež ako side by side, sa líši najmä počtom dverí. Okrem mnohých výhod však môže mať aj pár nevýhod. Na čo sa môžete tešiť a na čo si dať pozor?

 • Nadštandardný priestor pre potraviny.
 • Dizajnový prvok celej kuchyne.
 • Nespočet funkcií pre uľahčenie používania.
 • Prehľadné usporiadanie vnútorného priestoru.
 • Výrobník ľadu a možnosť napustenia čerstvej vody.
 • Vyššia hlučnosť.
 • Vyššia počiatočná investícia a nákladnejšia prevádzka.

Chladnička americká má často minibar, ktorý je dostupný aj bez otvárania hlavných dverí. Tým nedochádza k vyššej spotrebe a úniku chladného vzduchu.

Americká chladnička vás ohromí svojím dizajnom

Americká chladnička patrí, čo sa dizajnu týka, k tomu najlepšiemu, s čím sa na trhu môžete stretnúť. Väčšinou je vyrábaná vo vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele či iných farbách, ktoré zapadajú do všetkých moderných kuchýň. Každý kúsok americkej chladničky je spracovaný do najmenších detailov, ktoré sú nielen elegantné, ale aj veľmi praktické.

Biela americká chladnička – klasický a zároveň moderný vzhľad

Biele americké chladničky môžu pripomínať klasické chladničky, ktoré mal v domácnosti každý. Avšak tento typ má veľmi moderný vzhľad. Biela farba ladí s každým interiérom a navyše skvele presvetlí vašu kuchyňu.

Čierna americká chladnička je najväčším trhákom

Čierne americké chladničky sú populárne po celom svete. Budú dokonale ladiť s čiernou linkou, ale aj napríklad čierno-bielou či sivou. K dispozícii sa vám naskytne v matne čiernej alebo s lesklým odtieňom.

Americké chladničky vstavané pre jednotný vzhľad kuchyne

Americké chladničky vstavané sú vyrobené tak, aby sa umiestnili do kuchynskej linky. Nebudete si musieť tak lámať hlavu nad tým, aký vzhľad či farbu chladničky vybrať. Tento typ je v poslednom čase veľmi obľúbený a využívaný.

Častým vyhotovením je tiež americká chladnička z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa bude vynímať v každej kuchyni. Chcete sa však odlíšiť? Siahnite po farebnom variante.

Americké chladničky a ich základné typy

Americké chladničky sa delia na niekoľko kategórií, ktoré sa líšia nielen rozmermi, ale aj spracovaním a funkciami.

Chladničky americké vyžadujú tiež údržbu. Príslušenstvo k chladničkám vám ponúkne vodné filtre, pohlcovače prachu či handričky a utierky.

Americká chladnička disponuje významným úžitkovým objemom

Americká chladnička je rozmerovo výrazne väčšia ako chladnička klasická, čomu tiež zodpovedá veľkosť úžitkového objemu. Informácie o úžitkovom objeme a ďalších parametroch nájdete na energetickom štítku, ktorý chladnička americká má.

 • Konkrétny objem závisí od počtu členov domácnosti a bežného množstva skladovaných potravín.
 • Optimálna kapacita je minimálne 70 l chladiaceho priestoru a 25 l mraziaceho na jednu osobu.
 • Objem chladiaceho priestoru sa pohybuje od 264 do 601 l a objem mrazničky v rozmedzí od 73 do 257 l.
 • Venujte pozornosť tiež vnútornému usporiadaniu políc, ktoré môže úžitkový objem americkej chladničky znížiť.

Ako je široká americká chladnička? Rozmery sú pri výbere dôležité

Aké by mala mať americká chladnička rozmery? Okrem objemu sa zamerajte aj na výšku, hĺbku a šírku, ktoré hrajú úlohu pri menších priestoroch. Rozmery sú dôležité aj pri výbere vstavanej chladničky. Majte na pamäti, že americké chladničky sú trochu širšie ako klasické, ich šírka môže byť až 121 cm, výška potom od 175 cm do 203 cm.

Aké rozmery má najužšia americká chladnička?

Chcete si zaobstarať americkú chladničku, ale nemáte v kuchyni veľa miesta? Najužšia americká chladnička môže mať aj 65 cm na šírku. Tá síce nebude tak priestorná, ale ľahko ju umiestnite aj do menšej kuchyne. V ponuke potom nájdete aj 70 cm americké chladničky, ktoré sa tiež radia medzi tie užšie.

Americká chladnička má vysokú hmotnosť, ktorá môže byť až 200 kg, a je pomerne rozmerná. Odporúčame teda vopred premyslieť prepravnú trasu.

Americká chladnička s mrazničkou musí spĺňať určité kritériá

Aby americká chladnička s mrazničkou správne fungovala, odporúčame myslieť aj na akumulačný čas, mraziaci výkon a výkon mrazenia. Zamerajte sa tiež na umiestnenie mrazničky. Niektoré chladničky majú mrazničku dole, iné napríklad vľavo alebo vpravo. Vybrať si môžete aj počet dvierok v mrazničke. O čom tieto pojmy vypovedajú?

 • Akumulačný čas sa stará o udržanie potravín v zamrazenom stave v prípade výpadku energie.
 • Mraziaci výkon udáva, koľko kilogramov potravín sú americké chladničky s mrazničkou schopné zamraziť v priebehu jedného dňa.
 • Výkon mrazenia určuje, ako silno je schopný mraziaci box potraviny zamraziť a dosiahnuť ideálnu teplotu.

Stále si neviete dať rady, aký typ americkej chladničky zvoliť? Pomôže vám náš sprievodca podľa značky.

Americká chladnička má dva okruhy chladenia

Americká chladnička je charakteristická dvoma oddelenými okruhmi, ktoré fungujú nezávisle na sebe. V prípade potreby je možné vypnúť chladiaci okruh chladničky a nechať zapnutú iba mrazničku a naopak. Táto technológia sa vám bude hodiť napríklad pri odchode na dovolenku. Môžete sa tu stretnúť taktiež s parametrom klimatická trieda.

i

Prvá chladnička: Spojené štáty americké spoznali jej výhody oveľa skôr

To, aké výhody ponúka chladnička, spoznali ako prvé Spojené štáty americké. Tento spotrebič začali Američania plne využívať už od konca 30. rokov. V týchto časoch ho vlastnila viac ako polovica domácností. V Európe sa tento trend rozšíril až koncom 70. rokov.

Aké hlučnosti dosahujú americké chladničky?

Americké chladničky sú v skutočnosti nepatrne hlučnejšie než klasické chladničky, čo súvisí s oveľa vyšším výkonom, ktorý je dôležitý na udržanie rovnomernej vnútornej teploty. Miera hluku sa pohybuje v rozmedzí 36 – 46 dB, čo zodpovedá tlmenému rozhovoru či bežnému šumu v dome.

i

Ak zaznamenáte zvýšenú hlučnosť, je možné, že sa americká chladnička side by side niekde dotýka steny alebo nestojí na rovnom povrchu. V tomto prípade skontrolujte jej umiestnenie.

Aké funkcie a technológie v sebe ukrýva americká chladnička?

Americká chladnička disponuje radom funkcií, ktoré majú za úlohu znížiť spotrebu energie či zabrániť výskytu baktérií.

 • Americká chladnička s displejom zobrazuje teplotu chladničky, mrazničky, prípadne ďalšie funkcie, ktoré obsahuje.
 • Výdajník vody umožňuje po napojení na vodovod neobmedzené dávkovanie čerstvej vody.
 • Výrobník ľadu IceMaker vyrobí až 100 kociek denne, ktoré budú kedykoľvek pripravené na použitie.
 • Antibakteriálny povrch na vnútorných stenách americkej chladničky zabraňuje vzniku baktérií a plesní.
 • Twin Cooling udržiava pomocou dvoch chladiacich systémov optimálne podmienky v chladiacej aj mraziacej časti.
 • Nofrost čiže samoodmrazovanie zamedzuje vzniku námrazy a zároveň spotrebič automaticky rozmrazuje.
 • MultiAirflow zaisťuje stále prúdenie chladného vzduchu, a teda aj rovnakú teplotu v priestore chladničky.
 • Ionizátor obmedzuje výskyt baktérií a vírusov. Pomôže tak uchovať potraviny dlhšie čerstvé a neutralizuje pachy.
 • Super chladenie a mrazenie pri vkladaní nových potravín prudko zníži teplotu na 2 °C.
 • Nulová zóna je špeciálny chladiaci priestor, v ktorom môžete znížiť teplotu a nastaviť vlhkosť.
 • Prázdninový režim sa aktivuje pri dlhodobejšom nepoužívaní americkej chladničky. Udržuje teplotu na 12 °C.
 • Americká chladnička s vinotékou má vstavaný box, kam možno umiestniť niekoľko vín a regulovať teplotu zvlášť.

i

Najlacnejšia americká chladnička ušetrí vaše financie

Americká chladnička nemusí byť vždy drahá záležitosť. Najlacnejšia americká chladnička nemá síce toľko vychytávok, ale jej funkčnosť je rovnaká ako v prípade drahších modelov. Navštíviť môžete našu sekciu Lacné americké chladničky a vybrať si z našej ponuky.

Americká chladnička sa pýši jednoduchou údržbou

Vždy je potrebné, aby bola americká chladnička čo najčistejšia. Tak si zaistíte neškodnosť potravín a zabránite zvyšovaniu spotreby. Raz za čas stačí z chladničky vytiahnuť všetok obsah, následne vybrať vnútorné vybavenie a spoločne so zvyškom spotrebiča ho umyť. Nechajte všetko voľne uschnúť a vložte späť do americkej chladničky.

i

Chcete ušetriť, ale napriek tomu vás lákajú americké chladničky? Výpredaj a bazár sú tými pravými miestami, kde nájdete skvosty za skvelé ceny. Ak vás zaujímajú názory ostatných spokojných zákazníkov, prečítajte si, čo hovoria na americké chladničky testy a recenzie.

Americké chladničky side by side – ako taký typ vyzerá?

Americké chladničky side-by-side, čiže dvojkrídlové chladničky, sú vybavené minimálne dvoma dverami, ktoré sa nachádzajú vedľa seba. Niektoré typy dokonca disponujú štyrmi dverami a môžu tiež obsahovať dávkovač vody či výrobník ľadu. Tento typ chladničky je veľmi priestranný, čo sa odráža na jeho rozmeroch.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
HISENSE RS650N4AC2 Na sklade > 5 ks
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 334l, objem mrazničky 165l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, vínotéka, antibakteriálne tesnenie, 179.1×91×64.6cm (V׊×H)
-8%
838,90 €
768,90 €

2.
HISENSE RQ758N4SAF1 Na sklade > 5 ks
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda N, ST a T, objem chladničky 393l, objem mrazničky 216l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, čierna farba, funkcie: total No Frost, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriálne tesnenie, 178.5×91.2×72.5cm (V׊×H)
1 189 €

3.
MIDEA MDRF648FGE02W Na sklade > 5 ks
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N a ST, objem chladničky 329l, objem mrazničky 163l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: výrobník ľadových kociek, výdajník vody, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, prázdninový režim, 177.5×83.3×74cm (V׊×H)
779,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
195 položiek
LG GSL360ICEV + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 400l, objem mrazničky 206l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, moist Balance Crisper, 179×91.2×71.7cm (V׊×H)

878,90 € bez DPH 732,42 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: FAC3506n
GORENJE NRS8182KX InverterCompressor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda N a ST, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, strieborná farba, funkcie: no Frost, samorozmrazovacia mraznička, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, 177.7×83.2×62.3cm (V׊×H)

589,90 € bez DPH 491,58 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL132
HISENSE RQ515N4AC2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 278l, objem mrazničky 149l, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie

698,90 € bez DPH 582,42 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISAL410
GORENJE NRS9182VB
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 371l, objem mrazničky 191l, počet políc chladničky 5, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, funkcie: automatické odmrazovanie, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, bez pripojenia na vodu, 179.3×90.8×67.9cm (V׊×H)

1 099 € bez DPH 915,83 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL091
LG GSB360BASZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 400l, objem mrazničky 226l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, výrobník ľadových kociek, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, moist Balance Crisper, 179×91.2×71.7cm (V׊×H)

-19% 838,90 €
679,90 € bez DPH 566,58 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL002
LG GSJ960PZBZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411l, objem mrazničky 214l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, strieborná farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, displej, LED osvetlenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, Door-in-Door™, moist Balance Crisper, 179×91.2×73.8cm (V׊×H)

1 209 € bez DPH 1 007,50 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL018
Concept LA8783wh - Americká chladnička Varianty
Concept LA8783wh
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda ST, objem chladničky 340l, objem mrazničky 168l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, biela farba, funkcie: no Frost, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190×83.3×66.6cm (V׊×H)

977,90 € bez DPH 814,92 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: CONCHL003
WHIRLPOOL WQ9 E1L + 20 rokov záruka na ZEN motor po registrácii + darček po registrácii
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 388l, objem mrazničky 222l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: no Frost, samorozmrazovacia mraznička, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, elektronické ovládanie teploty, 187.5×90.9×69.7cm (V׊×H)

952,90 € bez DPH 794,08 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WHCHL025
CONCEPT LA7791bc - Americká chladnička Varianty
CONCEPT LA7791bc + 5 rokov záruka na invertorový kompresor
Americká chladnička trojdverová, energetická trieda F, objem chladničky 312l, objem mrazničky 171l, počet políc chladničky 6, počet priehradiek mrazničky 6, čierna farba, funkcie: no Frost, výrobník ľadových kociek, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriálne tesnenie, 183×91.1×65.6cm (V׊×H)

885,90 € bez DPH 738,25 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: CONCHL018
HISENSE RQ758N4SAF1 - Americká chladnička Varianty
HISENSE RQ758N4SAF1 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda N, ST a T, objem chladničky 393l, objem mrazničky 216l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, čierna farba, funkcie: total No Frost, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriálne tesnenie, 178.5×91.2×72.5cm (V׊×H)

1 189 € bez DPH 990,83 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL006
HISENSE RS650N4AC2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 334l, objem mrazničky 165l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, vínotéka, antibakteriálne tesnenie, 179.1×91×64.6cm (V׊×H)

-8% 838,90 €
768,90 € bez DPH 640,75 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL012
SAMSUNG RS67A8811B1/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 409l, objem mrazničky 225l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, čierna a antikorová farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178×91.2×71.6cm (V׊×H)

1 099 € bez DPH 915,83 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL082
MIDEA MDRF648FGE02W - 3 roky plná záruka bez registrácie
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N a ST, objem chladničky 329l, objem mrazničky 163l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: výrobník ľadových kociek, výdajník vody, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, prázdninový režim, 177.5×83.3×74cm (V׊×H)

779,90 € bez DPH 649,92 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA007
SAMSUNG RS67A8811S9/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 409l, objem mrazničky 225l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, strieborná farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178×91.2×71.6cm (V׊×H)

965,90 € bez DPH 804,92 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL081
GORENJE NRS9181VX
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 371l, objem mrazničky 191l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 7, počet chladiacich okruhov 1, funkcie: no Frost, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, vínotéka, 179.3×90.8×67.9cm (V׊×H)

890,90 € bez DPH 742,42 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL134
MIDEA MDRF648FGF22 - Americká chladnička Varianty
MIDEA MDRF648FGF22 - 3 roky plná záruka bez registrácie
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N a ST, objem chladničky 329l, objem mrazničky 163l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, čierna farba, funkcie: total No Frost, výrobník ľadových kociek, displej, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, prázdninový režim, 177.5×83.3×74cm (V׊×H)

679,90 € bez DPH 566,58 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA002c
MIDEA MDRF648FGF21 - Americká chladnička Varianty
MIDEA MDRF648FGF21 - 3 roky plná záruka bez registrácie
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N a ST, objem chladničky 329l, objem mrazničky 163l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: total No Frost, výrobník ľadových kociek, displej, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, prázdninový režim, 177.5×83.3×74cm (V׊×H)

-11% 725,90 €
644,90 € bez DPH 537,42 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA002e
SAMSUNG RF22R7351SR/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 442l, objem mrazničky 193l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, displej, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, twin Cooling, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriálne tesnenie, inteligentná, 177.7×90.8×78.8cm (V׊×H)

+ ZADARMO Robotický vysávač Samsung

2 789 € bez DPH 2 324,17 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: SACHL062
MIDEA MDRS619FGF28 - 3 roky plná záruka bez registrácie
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 271l, objem mrazničky 189l, počet políc chladničky 8, počet priehradiek mrazničky 4, sivá farba, funkcie: no Frost, displej, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, ventilácia, Multi-AirFlow, detský zámok, 177.5×83.5×63.5cm (V׊×H)

519,90 € bez DPH 433,25 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA009
GORENJE NRS9182VX1
Americká chladnička , energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 371l, objem mrazničky 191l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, sivá farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, s pripojením na vodu, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 179.3×91×74.3cm (V׊×H)

1 039 € bez DPH 865,83 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 1 ks
Objednávací kód: GORCHL146
HISENSE RS650N4AF2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 334l, objem mrazničky 165l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 7, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, funkcie: total No Frost, výrobník ľadových kociek, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, displej, nulová zóna, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 179.1×91×64.6cm (V׊×H)

785,90 € bez DPH 654,92 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISCHL030
HAIER HB17FPAAA + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii + 5 rokov záruka po registrácii
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 306l, objem mrazničky 140l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 190×70×67.5cm (V׊×H)

848,90 € bez DPH 707,42 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED034
WHIRLPOOL WQ9 B2L + 15 rokov záruka na kompresor po registrácii + darček po registrácii
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 388l, objem mrazničky 206l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, displej, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 187.4×90.9×69.8cm (V׊×H)

1 129 € bez DPH 940,83 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WHCHL043
MIDEA MDRF631FGE23B - Americká chladnička Varianty
MIDEA MDRF631FGE23B - 3 roky plná záruka bez registrácie
Americká chladnička so šuplíkom, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 341l, objem mrazničky 171l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, funkcie: no Frost, LED osvetlenie, metal Cooling, 189.8×83.3×64.8cm (V׊×H)

769,90 € bez DPH 641,58 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA004d

Americké chladničky (side-by-side)

BoschBosch predstavuje nové modely chladničiek s francúzskymi dverami Nové chladničky Bosch s francúzskymi dverami sú mimoriadne priestranné, pohodlné a udržateľné. Nechýbajú...
Kúpte si kombinovanú chladničku s mrazničkou s inovatívnou technológiou BioFresh od LIEBHERR oveľa...
Hľadáte rýchly a efektívny spôsob, ako na rozmrazovanie chladničky a mrazničky? V tom prípade si...
biele elektroNajčastejšie poruchy chladničiek a mrazničiek Chladnička nechladí, vibruje, je príliš hlučná, nesvieti? To signalizuje problém. Dnes sa pozrieme na...
Aby mali potraviny v chladničke správne podmienky a aby chladnička dobre a dlho slúžila, je treba ju...
V našom článku sa dozviete všetko o správnej prevádzke chladničky aj o tom, ako chladničku čo...
Viac článkov Všetky články

Americké chladničky (side-by-side)

Do chladničiek side-by-side uskladníte všetko potrebné aj po veľkom nákupe, preto sú ideálnym riešením do početných domácností s priestrannou kuchyňou. Hlavná výhoda americkej chladničky spočíva v prehľadnom a objemnom vnútornom priestore a vo funkčnej vybavenosti. Dvojdverová chladnička zaujme aj štýlovým vzhľadom a poskytne jednoduchý prístup k všetkým potravinám.

Výbava amerických chladničiek

Moderné funkcie sú pre americké chladničky typické. Častým prvkom je výrobník ľadových kociek alebo dávkovač vody. Pripravte si v horúcich dňoch vychladený nápoj alebo osviežujúcu ľadovú dreň. Minibar poskytne rýchly prístup bez nutnosti otvárať dvere chladničky. Protizápachový filter je užitočné príslušenstvo na minimalizáciu nepríjemných pachov a plynov vnútri chladničky.

Elegantné chladničky amerického typu

Obľúbené sú americké chladničky BEKO, americké chladničky LG alebo side-by-side chladničky Hotpoint-Ariston. Vyberte si z vkusných čiernych amerických chladničiek alebo širokého sortimentu moderných antikorových amerických chladničiek.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie americké chladničky (side-by-side) Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii americké chladničky (side-by-side) recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Rozbalený, zánovný a použitý tovar

Tovar za lepšie ceny a nadštandardné služby pre firmy

Kontaktujte nás na WhatsApp

Kontaktujte nás na Messenger


P-DC1-WEB01
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií