Nakupování budoucnosti HP + média Byť hraví nás baví!

Americké chladničky (side-by-side)

Americká chladnička sa pýši významným úžitkovým objemom, prehľadným vnútorným priestorom a perfektnou funkčnou vybavenosťou. Vďaka tejto kombinácii je ideálnym riešením do väčších domácností, v ktorých bude zároveň dominantným dizajnovým prvkom. Čím sa riadiť pri výbere a aké ďalšie výhody ponúkajú americké chladničky?

Pokračovať

Aké výhody a nevýhody má americká chladnička?

Americká chladnička, nazývaná tiež ako side by side, sa líši najmä počtom dverí. Okrem mnohých výhod však môže mať aj pár nevýhod. Na čo sa môžete tešiť a na čo si dať pozor?

 • Nadštandardný priestor pre potraviny.
 • Dizajnový prvok celej kuchyne.
 • Nespočet funkcií pre uľahčenie používania.
 • Prehľadné usporiadanie vnútorného priestoru.
 • Výrobník ľadu a možnosť napustenia čerstvej vody.
 • Vyššia hlučnosť.
 • Vyššia počiatočná investícia a nákladnejšia prevádzka.

Chladnička americká má často minibar, ktorý je dostupný aj bez otvárania hlavných dverí. Tým nedochádza k vyššej spotrebe a úniku chladného vzduchu.

Americká chladnička vás ohromí svojím dizajnom

Americká chladnička patrí, čo sa dizajnu týka, k tomu najlepšiemu, s čím sa na trhu môžete stretnúť. Väčšinou je vyrábaná vo vyhotovení z nehrdzavejúcej ocele či iných farbách, ktoré zapadajú do všetkých moderných kuchýň. Každý kúsok americkej chladničky je spracovaný do najmenších detailov, ktoré sú nielen elegantné, ale aj veľmi praktické.

Biela americká chladnička – klasický a zároveň moderný vzhľad

Biele americké chladničky môžu pripomínať klasické chladničky, ktoré mal v domácnosti každý. Avšak tento typ má veľmi moderný vzhľad. Biela farba ladí s každým interiérom a navyše skvele presvetlí vašu kuchyňu.

Čierna americká chladnička je najväčším trhákom

Čierne americké chladničky sú populárne po celom svete. Budú dokonale ladiť s čiernou linkou, ale aj napríklad čierno-bielou či sivou. K dispozícii sa vám naskytne v matne čiernej alebo s lesklým odtieňom.

Americké chladničky vstavané pre jednotný vzhľad kuchyne

Americké chladničky vstavané sú vyrobené tak, aby sa umiestnili do kuchynskej linky. Nebudete si musieť tak lámať hlavu nad tým, aký vzhľad či farbu chladničky vybrať. Tento typ je v poslednom čase veľmi obľúbený a využívaný.

Častým vyhotovením je tiež americká chladnička z nehrdzavejúcej ocele, ktorá sa bude vynímať v každej kuchyni. Chcete sa však odlíšiť? Siahnite po farebnom variante.

Americké chladničky a ich základné typy

Americké chladničky sa delia na niekoľko kategórií, ktoré sa líšia nielen rozmermi, ale aj spracovaním a funkciami.

Chladničky americké vyžadujú tiež údržbu. Príslušenstvo k chladničkám vám ponúkne vodné filtre, pohlcovače prachu či handričky a utierky.

Americká chladnička disponuje významným úžitkovým objemom

Americká chladnička je rozmerovo výrazne väčšia ako chladnička klasická, čomu tiež zodpovedá veľkosť úžitkového objemu. Informácie o úžitkovom objeme a ďalších parametroch nájdete na energetickom štítku, ktorý chladnička americká má.

 • Konkrétny objem závisí od počtu členov domácnosti a bežného množstva skladovaných potravín.
 • Optimálna kapacita je minimálne 70 l chladiaceho priestoru a 25 l mraziaceho na jednu osobu.
 • Objem chladiaceho priestoru sa pohybuje od 264 do 601 l a objem mrazničky v rozmedzí od 73 do 257 l.
 • Venujte pozornosť tiež vnútornému usporiadaniu políc, ktoré môže úžitkový objem americkej chladničky znížiť.

Ako je široká americká chladnička? Rozmery sú pri výbere dôležité

Aké by mala mať americká chladnička rozmery? Okrem objemu sa zamerajte aj na výšku, hĺbku a šírku, ktoré hrajú úlohu pri menších priestoroch. Rozmery sú dôležité aj pri výbere vstavanej chladničky. Majte na pamäti, že americké chladničky sú trochu širšie ako klasické, ich šírka môže byť až 121 cm, výška potom od 175 cm do 203 cm.

Aké rozmery má najužšia americká chladnička?

Chcete si zaobstarať americkú chladničku, ale nemáte v kuchyni veľa miesta? Najužšia americká chladnička môže mať aj 65 cm na šírku. Tá síce nebude tak priestorná, ale ľahko ju umiestnite aj do menšej kuchyne. V ponuke potom nájdete aj 70 cm americké chladničky, ktoré sa tiež radia medzi tie užšie.

Americká chladnička má vysokú hmotnosť, ktorá môže byť až 200 kg, a je pomerne rozmerná. Odporúčame teda vopred premyslieť prepravnú trasu.

Americká chladnička s mrazničkou musí spĺňať určité kritériá

Aby americká chladnička s mrazničkou správne fungovala, odporúčame myslieť aj na akumulačný čas, mraziaci výkon a výkon mrazenia. Zamerajte sa tiež na umiestnenie mrazničky. Niektoré chladničky majú mrazničku dole, iné napríklad vľavo alebo vpravo. Vybrať si môžete aj počet dvierok v mrazničke. O čom tieto pojmy vypovedajú?

 • Akumulačný čas sa stará o udržanie potravín v zamrazenom stave v prípade výpadku energie.
 • Mraziaci výkon udáva, koľko kilogramov potravín sú americké chladničky s mrazničkou schopné zamraziť v priebehu jedného dňa.
 • Výkon mrazenia určuje, ako silno je schopný mraziaci box potraviny zamraziť a dosiahnuť ideálnu teplotu.

Stále si neviete dať rady, aký typ americkej chladničky zvoliť? Pomôže vám náš sprievodca podľa značky.

Americká chladnička má dva okruhy chladenia

Americká chladnička je charakteristická dvoma oddelenými okruhmi, ktoré fungujú nezávisle na sebe. V prípade potreby je možné vypnúť chladiaci okruh chladničky a nechať zapnutú iba mrazničku a naopak. Táto technológia sa vám bude hodiť napríklad pri odchode na dovolenku. Môžete sa tu stretnúť taktiež s parametrom klimatická trieda.

i

Prvá chladnička: Spojené štáty americké spoznali jej výhody oveľa skôr

To, aké výhody ponúka chladnička, spoznali ako prvé Spojené štáty americké. Tento spotrebič začali Američania plne využívať už od konca 30. rokov. V týchto časoch ho vlastnila viac ako polovica domácností. V Európe sa tento trend rozšíril až koncom 70. rokov.

Aké hlučnosti dosahujú americké chladničky?

Americké chladničky sú v skutočnosti nepatrne hlučnejšie než klasické chladničky, čo súvisí s oveľa vyšším výkonom, ktorý je dôležitý na udržanie rovnomernej vnútornej teploty. Miera hluku sa pohybuje v rozmedzí 36 – 46 dB, čo zodpovedá tlmenému rozhovoru či bežnému šumu v dome.

i

Ak zaznamenáte zvýšenú hlučnosť, je možné, že sa americká chladnička side by side niekde dotýka steny alebo nestojí na rovnom povrchu. V tomto prípade skontrolujte jej umiestnenie.

Aké funkcie a technológie v sebe ukrýva americká chladnička?

Americká chladnička disponuje radom funkcií, ktoré majú za úlohu znížiť spotrebu energie či zabrániť výskytu baktérií.

 • Americká chladnička s displejom zobrazuje teplotu chladničky, mrazničky, prípadne ďalšie funkcie, ktoré obsahuje.
 • Výdajník vody umožňuje po napojení na vodovod neobmedzené dávkovanie čerstvej vody.
 • Výrobník ľadu IceMaker vyrobí až 100 kociek denne, ktoré budú kedykoľvek pripravené na použitie.
 • Antibakteriálny povrch na vnútorných stenách americkej chladničky zabraňuje vzniku baktérií a plesní.
 • Twin Cooling udržiava pomocou dvoch chladiacich systémov optimálne podmienky v chladiacej aj mraziacej časti.
 • Nofrost čiže samoodmrazovanie zamedzuje vzniku námrazy a zároveň spotrebič automaticky rozmrazuje.
 • MultiAirflow zaisťuje stále prúdenie chladného vzduchu, a teda aj rovnakú teplotu v priestore chladničky.
 • Ionizátor obmedzuje výskyt baktérií a vírusov. Pomôže tak uchovať potraviny dlhšie čerstvé a neutralizuje pachy.
 • Super chladenie a mrazenie pri vkladaní nových potravín prudko zníži teplotu na 2 °C.
 • Nulová zóna je špeciálny chladiaci priestor, v ktorom môžete znížiť teplotu a nastaviť vlhkosť.
 • Prázdninový režim sa aktivuje pri dlhodobejšom nepoužívaní americkej chladničky. Udržuje teplotu na 12 °C.
 • Americká chladnička s vinotékou má vstavaný box, kam možno umiestniť niekoľko vín a regulovať teplotu zvlášť.

i

Najlacnejšia americká chladnička ušetrí vaše financie

Americká chladnička nemusí byť vždy drahá záležitosť. Najlacnejšia americká chladnička nemá síce toľko vychytávok, ale jej funkčnosť je rovnaká ako v prípade drahších modelov. Navštíviť môžete našu sekciu Lacné americké chladničky a vybrať si z našej ponuky.

Americká chladnička sa pýši jednoduchou údržbou

Vždy je potrebné, aby bola americká chladnička čo najčistejšia. Tak si zaistíte neškodnosť potravín a zabránite zvyšovaniu spotreby. Raz za čas stačí z chladničky vytiahnuť všetok obsah, následne vybrať vnútorné vybavenie a spoločne so zvyškom spotrebiča ho umyť. Nechajte všetko voľne uschnúť a vložte späť do americkej chladničky.

i

Chcete ušetriť, ale napriek tomu vás lákajú americké chladničky? Výpredaj a bazár sú tými pravými miestami, kde nájdete skvosty za skvelé ceny. Ak vás zaujímajú názory ostatných spokojných zákazníkov, prečítajte si, čo hovoria na americké chladničky testy a recenzie.

Americké chladničky side by side – ako taký typ vyzerá?

Americké chladničky side-by-side, čiže dvojkrídlové chladničky, sú vybavené minimálne dvoma dverami, ktoré sa nachádzajú vedľa seba. Niektoré typy dokonca disponujú štyrmi dverami a môžu tiež obsahovať dávkovač vody či výrobník ľadu. Tento typ chladničky je veľmi priestranný, čo sa odráža na jeho rozmeroch.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
LG GMX844MCKV Na ceste > 5 ks Očakávame 18. 6. 2021
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda N-T, objem chladničky 288 l, objem mrazničky 220 l, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, s ocenením Značky kvality dTest, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, manuálna regulácia teploty, uhlíkový filter, antibakteriálne tesnenie, InstaView Door-in-Door, inteligentná, 178.7×83.5×73.4 cm (V׊×H)
1 648,90 €

2.
LG GSJ960PZBZ Na sklade > 5 ks
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, strieborná farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H) + ZADARMO Zľava 15% na ďalší nákup vybraného produktu LG za 0,04 €
1 328,90 €

3.
HISENSE RF750N4ISF Na sklade > 5 ks
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 419 l, objem mrazničky 177 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výdajník vody, s displejom, nulová zóna, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, 177.8×91.2×72.5 cm (V׊×H) + ZADARMO Futbalová lopta HISENSE za 28,90 €
998,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
151 položiek
LG GSJ960PZBZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, strieborná farba, funkcie: total No Frost, s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, s displejom, LED osvetlenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Zľava 15% na ďalší nákup vybraného produktu LG

1 328,90 € bez DPH 1 107,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL018
SAMSUNG RS54N3003SAEO - Americká chladnička
-8%
SAMSUNG RS54N3003SAEO + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 359 l, objem mrazničky 193 l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178.9×91.2×73.4 cm (V׊×H)

-8% 728,90 €
673,90 € bez DPH 561,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL038
SAMSUNG Side by Side RS50N3413SAEO + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 359 l, objem mrazničky 175 l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 5, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178.9×91.2×67.2 cm (V׊×H)

848,90 € bez DPH 707,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL037
LG GSB470BASZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička výška 179 cm, energetická trieda F, objem chladničky 406 l, objem mrazničky 220 l, hlučnosť 39 dB, klimatická trieda T, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, displej, led osvetlenie, nofrost a super mrazenie, výška 179 cm, šírka 91.2 cm, hĺbka 73.8 cm, hmotnosť 124 kg, smer otvárania: pánty vľavo

798,90 € bez DPH 665,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL049
GORENJE NRM8182MX
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 278 l, objem mrazničky 149 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: automatické odmrazovanie, IceMaker, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, bez pripojenia na vodu, 181.6×79.4×64.3 cm (V׊×H)

798,90 € bez DPH 665,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL095
LG GSL960PZBZ + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H)

1 048,90 € bez DPH 874,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: FAC3506m
WHIRLPOOL WQ9 E1L
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 388 l, objem mrazničky 222 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: no Frost, samorozmrazovacia mraznička, nulová zóna, LED osvetlenie, super chladenie, super mrazenie, elektronické ovládanie teploty, 187.5×90.9×69.7 cm (V׊×H)

924,90 € bez DPH 770,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: WHCHL025
HISENSE RS560N4AD1 - Americká chladnička
-16%
HISENSE RS560N4AD1
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 266 l, objem mrazničky 175 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, s displejom, nulová zóna, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 177.7×83.3×62.3 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Futbalová lopta HISENSE

-16% 598,90 €
505,90 € bez DPH 421,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: HIS10051
GORENJE NRS9183MB
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda D, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 336 l, objem mrazničky 185 l, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, funkcie: automatické odmrazovanie, IceMaker, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, bez pripojenia na vodu, 178.6×91×64.3 cm (V׊×H)

958,90 € bez DPH 799,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL089
HISENSE RQ515N4AC2 + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda E, klimatická trieda N, T, SN-N, SN-T, N-ST, N-T a ST-T, objem chladničky 278 l, objem mrazničky 149 l, funkcie: total No Frost, automatické odmrazovanie, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie

+ ZADARMO Futbalová lopta HISENSE

748,90 € bez DPH 624,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HISAL410
CHiQ FSS559NEI42D - Americká chladnička Varianty
CHiQ FSS559NEI42D
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 356 l, objem mrazničky 203 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 4, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, 177×91.2×70.4 cm (V׊×H)

699,90 € bez DPH 583,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CHIQLED001
CHiQ FSS559NEI32D - Americká chladnička Varianty
CHiQ FSS559NEI32D
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda E, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 356 l, objem mrazničky 203 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 4, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: zásobník na vodu, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, 177×91.2×70.4 cm (V׊×H)

699,90 € bez DPH 583,25 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CHIQLED002
HAIER HTF-520IP7 + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička dole, energetická trieda F, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 351 l, objem mrazničky 174 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 3, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, zásobník na vodu, s displejom, indikácia otvorených dverí chladničky, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190×90.5×64.8 cm (V׊×H)

1 598,90 € bez DPH 1 332,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: HALED031
GORENJE NRS918EMX - Americká chladnička
-17%
GORENJE NRS918EMX
Americká chladnička , energetická trieda E, klimatická trieda N, objem chladničky 334 l, objem mrazničky 185 l, smer otvárania: doprava, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 2, sivá farba, funkcie: automatické odmrazovanie, IceMaker, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 178.6×91×64.3 cm (V׊×H)

-17% 720,90 €
598,90 € bez DPH 499,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: GORCHL149
HAIER HB26FSNAAA + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 484 l, objem mrazničky 266 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, čierna farba, s ocenením Značky kvality dTest, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190×100.5×76 cm (V׊×H)

2 598,90 € bez DPH 2 165,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: HALED015
MIDEA HQ-610RWEN(GG) - Americká chladnička Varianty
MIDEA HQ-610RWEN(GG)
Americká chladnička so zásuvkou, energetická trieda E, klimatická trieda SN-T, objem chladničky 341 l, objem mrazničky 171 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, funkcie: no Frost, nulová zóna, LED osvetlenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, metal Cooling, 189.8×83.3×64.8 cm (V׊×H)

889,90 € bez DPH 741,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MIDCHLA004c
HAIER HB26FSSAAA + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička so šuplíkom, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 484 l, objem mrazničky 266 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 1, s ocenením Značky kvality dTest, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190×105×76 cm (V׊×H)

2 498,90 € bez DPH 2 082,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: HALED016
SAMSUNG RF24R7201SR/EF - Americká chladnička
-13%
SAMSUNG RF24R7201SR/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička so šuplíkom, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 443 l, objem mrazničky 193 l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, nulová zóna, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, inteligentná, 177.7×90.8×78.8 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Tyčový vysávač Samsung

-13% 2 528,90 €
2 209,90 € bez DPH 1 841,58 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 2 ks
Objednávací kód: SACHL060
HAIER HTF 610DSN7 + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN a ST, objem chladničky 428 l, objem mrazničky 200 l, počet políc chladničky 4, počet chladiacich okruhov 3, čierna farba, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, IceMaker, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190×91×74 cm (V׊×H)

1 279,12 € so zľavovým kódom  HC20SK
1 598,90 € bez DPH 1 332,42 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED012
SAMSUNG RF22R7351SR/EF - Americká chladnička
-13%
SAMSUNG RF22R7351SR/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička so šuplíkom, energetická trieda F, klimatická trieda SN, N, ST a T, objem chladničky 442 l, objem mrazničky 193 l, počet políc chladničky 5, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, nulová zóna, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, metal Cooling, antibakteriálne tesnenie, inteligentná, 177.7×90.8×78.8 cm (V׊×H)

+ ZADARMO Tyčový vysávač Samsung

-13% 2 898,90 €
2 508,90 € bez DPH 2 090,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade 3 ks
Objednávací kód: SACHL062
HAIER B3FE742CMJW + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička dole, energetická trieda E, klimatická trieda SN a T, objem chladničky 307 l, objem mrazničky 151 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 2, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, s pripojením na vodu, výdajník vody, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 190.5×70×67.6 cm (V׊×H)

1 198,90 € bez DPH 999,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HAI100x
HAIER HTF-540DGG7 + 12 rokov záruka na kompresor po registrácii
Americká chladnička štvordverová, energetická trieda F, klimatická trieda SN a ST, objem chladničky 354 l, objem mrazničky 174 l, počet políc chladničky 3, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, sivá farba, funkcie: no Frost, automatické odmrazovanie, s displejom, nulová zóna, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super chladenie, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, 190.5×90.8×64.8 cm (V׊×H)

1 119,12 € so zľavovým kódom  HC20SK
1 398,90 € bez DPH 1 165,75 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HALED022
SAMSUNG RS67N8211S9/EF - Americká chladnička
-9%
Varianty
SAMSUNG RS67N8211S9/EF + 10 rokov záruka na kompresor
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, objem chladničky 413 l, objem mrazničky 224 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 3, počet chladiacich okruhov 2, antikorová farba, funkcie: s pripojením na vodu, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, prázdninový režim, antibakteriálne tesnenie, 178×91.2×77.2 cm (V׊×H)

-9% 923,90 €
838,90 € bez DPH 699,08 €
Kúpiť
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SACHL025
LG GSL481PZXZ - Americká chladnička
-10%
LG GSL481PZXZ
Americká chladnička dvojdverová, energetická trieda F, klimatická trieda T, objem chladničky 411 l, objem mrazničky 214 l, počet políc chladničky 4, počet priehradiek mrazničky 6, počet chladiacich okruhov 1, antikorová farba, funkcie: total No Frost, výrobník ľadu, výrobník ľadovej triešte, výdajník vody, zásobník na vodu, s displejom, LED osvetlenie, indikácia otvorených dverí chladničky, super mrazenie, Multi-AirFlow, elektronické ovládanie teploty, antibakteriálne tesnenie, inteligentná, 179×91.2×73.8 cm (V׊×H)

-10% 998,90 €
898,90 € bez DPH 749,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Môžete mať dnes od 9:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LGCHL052

Americké chladničky (side-by-side)

akciaCashback akcia na kombinované chladničky Bosch – získajte 80 € späť Priestranná kombinovaná chladnička je ideálnym riešením pre veľké rodiny a pre tých z vás, ktorí radi...
Kúpte si kombinovanú chladničku s mrazničkou s inovatívnou technológiou BioFresh od LIEBHERR oveľa...
Hľadáte rýchly a efektívny spôsob, ako na rozmrazovanie chladničky a mrazničky? V tom prípade si...
biele elektroNajčastejšie poruchy chladničiek a mrazničiek Chladnička nechladí, vibruje, je príliš hlučná, nesvieti? To signalizuje problém. Dnes sa pozrieme na...
Aby mali potraviny v chladničke správne podmienky a aby chladnička dobre a dlho slúžila, je treba ju...
Aby mali potraviny v chladničke správne podmienky a aby chladnička dobre a dlho slúžila, je potrebné ju...
Viac článkov Všetky články

Horúce novinky týždňa

Americké chladničky (side-by-side)

Do chladničiek side-by-side uskladníte všetko potrebné aj po veľkom nákupe, preto sú ideálnym riešením do početných domácností s priestrannou kuchyňou. Hlavná výhoda americkej chladničky spočíva v prehľadnom a objemnom vnútornom priestore a vo funkčnej vybavenosti. Dvojdverová chladnička zaujme aj štýlovým vzhľadom a poskytne jednoduchý prístup k všetkým potravinám.

Výbava amerických chladničiek

Moderné funkcie sú pre americké chladničky typické. Častým prvkom je výrobník ľadových kociek alebo dávkovač vody. Pripravte si v horúcich dňoch vychladený nápoj alebo osviežujúcu ľadovú dreň. Minibar poskytne rýchly prístup bez nutnosti otvárať dvere chladničky. Protizápachový filter je užitočné príslušenstvo na minimalizáciu nepríjemných pachov a plynov vnútri chladničky.

Elegantné chladničky amerického typu

Obľúbené sú americké chladničky BEKO, americké chladničky LG alebo side-by-side chladničky Hotpoint-Ariston. Vyberte si z vkusných čiernych amerických chladničiek alebo širokého sortimentu moderných antikorových amerických chladničiek.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší americké chladničky (side-by-side) Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie americké chladničky (side-by-side) Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii americké chladničky (side-by-side) recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB16
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi