AP+ nový vizuál AlzaBoxy Q1

Projekt potomek

Zobraziť katalóg
Projekt potomek E-kniha
4,3 7 hodnotení
Elektronická kniha
2015, 368 strán - Kniha zo série Don Tillman
Kód:  EK17233 ISBN: 978-80-732-1982-6

Nevyhovujú vám alternatívy? Vyberajte z celej ponuky

Projekt potomek Predaj skončil

Projekt potomek

Předchozí kniha Projekt manželka nadchla čtenáře po celém světě

Fanouškem Dona Tillmana „aspergenového hrdiny“, se stali geekové v čele s Billem Gatesem. A teď se vrací zpět, a je to stále stejně společensky bezradný, roztomilý a někdy na nervy lezoucí nešika…

Projekt manželka byl ukončen. Byl jsem však naprosto nepřipraven na Projekt potomek. Zdravím. Jmenuji se Don Tillman. Je mi čtyřicet jedna let. Deset měsíců a deset dní jsem ženatý s nejdokonalejší ženou na světě Rosií Jarmanovou. Manželství dodalo mému životu významnou komplexnost. Když jsme se přestěhovali do New Yorku, Rosie si přivezla tři kufry maximální velikosti.

Opustili jsme Standardizovaný stravovací systém a dohodli se, že sex se nebude plánovat předem. Pak mi Rosie oznámila, že „máme co oslavovat“, a přede mnou stál úkol mnohem závažnější, než byl ten najít si partnerku.Pokusil jsem se řídit podle konvenčních protokolů a hledal rady u svých šesti přátel, své terapeutky a na internetu. Výsledkem byla síť klamu. A já se ocitl v nebezpečí odsouzení, deportace a profesionálního znemožnění. A ztráty Rosie. Navždycky.


"Veselé pokračování Projektu manželka, jednoho z nejlepších románů, které jsem četl za poslední roky ... Simsion přivádí zpět některé z nejlepších postav a gagů z prvního románu a zároveň přinášejí dost nových prvků, aby zůstal čerstvý. Je to zábavný román, který mě také přimněl přemýšlet o vztazích ..."
Bill Gates

"Někdy prostě to co potřebujete je chytrý milostný příběh, který vás, ať už jste muž či žena, rozesměje opravdu nahlas."
San Francisco Chronicle

"Don a Rosie jsou zpět! ... Čtenáři, kteří si zamilovali první knihu, se budou opět bavit."
Library Journal


Ukážky na stiahnutie:

Email (Kindle účet): Ako nastaviť Kindle pre posielanie kníh
Pri ďalšiom nákupe zaslať knihu automaticky
Email (PocketBook účet): Ako nastaviť PocketBook
Pri ďalšom nákupe zaslať knihu automaticky Ako nastaviť PocketBook

Parametre a špecifikácia

Porovnať
Viac parametrov
V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií