Nafukovací kostýmy

Postavy z filmov a hier

Zobraziť katalóg
Cena
-
Dostupnosť
Stav tovaru
Značka
Potrebné dokúpiť tužkové batérie
Áno
(136)
Nie
(578)
Určenie
Pre chlapcov
(242)
Pre dievčatá
(203)
Pre všetkých
(1733)
Vhodné od
0 rokov
18 rokov
-

V dnešnej dobe, kedy sme obklopení najrôznejšími filmami a rozprávkami, si väčšinou dieťa obľúbi takú postavu, s ktorou sa chce čo najviac stotožniť. Aké sú teda dnešné populárne postavičky? 

Pokračovať

Ľadové kráľovstvo

Ľadové kráľovstvo je príbeh o princeznej Anne, vydávajúcej sa nájsť svoju sestru Elsu, ktorá vrhla kliatbu večnej zimy na svoje kráľovstvo. Na ceste jej pomáhajú roztomilý snehuliak Olaf, humorný sob Sven a odhodlaný Kristoff. Podľahlo aj vaše dieťa rozprávke Frozen? Potom mu kúpte princeznovské šaty, plyšové hračky, hry či puzzle Ľadové kráľovstvo.

PAW Patrol (Tlapková patrola)

PAW Patrol, ktorú deti poznajú aj pod názvom Tlapková patrola, je psia svorka záchranárov, ktorá pracuje s malým chlapcom na rôznych misiách, aby ochránila pobrežné mestečko pred nebezpečenstvom. Každý z psíkov má špeciálne zručnosti na základe reálnych profesií. Miluje aj vaše dieťa tento rozprávkový seriál? Potom mu môžete zaobstarať puzzle, rôzne vozidlá, knihy či figúrky s týmto motívom.

Ako vycvičiť draka 3

Ako vycvičiť draka 3 je pokračovaním príbehu Vikinga Štikúta a jeho okrídleného parťáka Bezzubky. Ten sa pod vplyvom bielej dračice premení na pubertiaka, ktorý nepocíti vo vzduchu blížiace sa nebezpečenstvo. Štikút sa preto vydá pátrať po svete, v ktorom by sa draci ukryli. Milovníkom príbehu kúpte plyšákov, knihy či figúrky.

Barbie

Barbie je najslávnejšou bábikou, ktorá sa začala vyrábať už v roku 1959. Podľa nej vznikli aj rovnomenné rozprávky pre deti. V jednej z nich je Barbie tajná agentka, v druhej zase princezná – každé dieťa si teda nájde to svoje. S Barbie motívom môžete okrem bábiky zakúpiť aj autá, domčeky či spotrebiče pre domácnosť Barbie.

Cars

Cars je animovaný príbeh, ktorého hlavným hrdinom je pretekár Blesk Mcqueen, ktorý chce vyhrať Zlatý piest. Pred rozhodujúcim závodom má nehodu a dostane sa do dedinky, kde sa spriatelí so všetkými obyvateľmi – tí mu ukážu, že život nie je len o víťazstve. V ponuke nájdete autodráhy, spoločenské hry, auta alebo stavebnice.

Toy Story 4

Toy Story 4 je pokračovaním veľmi obľúbenej animovanej rozprávky. Kovboj Woody vždy vedel, aký je zmysel jeho života, čo bolo chrániť svoje deti. Jeho dievčatko raz prinieslo novú hračku Vidlíka, vďaka ktorej jeho verní kamaráti objavia úplne nový svet. Celá partia sa vydá na cestu, kde kovboj konečne spozná svoje skutočné poslanie. Kúpte svojim deťom figúrky, doskové hry alebo puzzle s motívmi tejto obľúbenej rozprávky.

Krtko

Krtko, tiež nazývaný Krteček, je známy z krátkych animovaných filmov, v ktorých prežíva rôzne príhody so svojimi zvieracími kamarátmi. Prvý a najznámejší diel vznikol už v roku 1957. Motív Krtka dnes môžeme nájsť nielen na takmer všetkých typoch hračiek a školských potrebách, ale aj na detskom nábytku.

My Little Pony

My Little Pony je seriál o malom poníkovi, ktorý spoločne so svojimi kamarátmi zažíva rôzne dobrodružstvá. Celý dej sa odohráva v tajuplnej krajine Equestrii, kde poníky zažívajú rôzne situácie, z ktorých si deti môžu vziať veľa ponaučenia do života. S motívom poníka My Little Pony môžete si zakúpiť plastové aj plyšové poníky.

Prasiatko Peppa

Prasiatko Peppa je roztomilý hrdina z animovaného seriálu Peppa Pig. Prasiatko Peppa vo svojom živote zažíva mnoho dobrodružstiev, ako so svojou rodinou, tak svojimi kamarátmi. Príbeh pojednáva o úplne bežných životných situáciách, ako je chodenie do škôlky či nakupovanie. Iste vás potešia autentické knihy, plyšové hračky či figúrky.

Trollovia

Trollovia sú šťastní a veselí škriatkovia, ktorí žijú hudbou, tancom a spevom. Starosti im však robia Bergeni, ktorí ich unesú. Dvom Trollom sa podarí utiecť, a práve na nich je záchrana všetkých obyvateľov. Ako dopadne táto misia? Ak vaše deti majú rady čítanie a vyfarbovanie, kúpte im knihy s týmto motívom.

Pokémon

Pokémon predstavuje dobrodružný príbeh Asha Ketchuma, jeho parťáka Pikachu a veľa ďalších kamarátov a pokémonov. Na základe seriálu vznikla zberateľská kartová hra, videohry či rôzne súťaže. Potešte svoje deti figúrkami, obalmi na telefóny, oblečením či hrami na konzolu.

Spiderman

Spiderman je komiksová postava typická svojím modro-červeným pavúčím oblekom. Je to chlapec, ktorý vďaka tomu, že bol uhryznutý pavúkom získal superschopnosti – nadľudskú silu, rýchlosť, šplhanie po stenách a pavúčí zmysel. Pre milovníkov Spidermana sú v ponuke batohy a vaky, rôzne postavičky, a dokonca aj kozmetika.

Batman

Batman je unikátnym komiksovým netopierím superhrdinom. Unikátnym preto, že vlastne nemá žiadne nadľudské schopnosti, je to len obyčajný človek spoliehajúci sa na svoju vynaliezavosť, inteligenciu, detektívne schopnosti a bojové umenia. A čo sa dá s motívom Batmana zakúpiť? Lego, zápisníky, úložné boxy alebo napríklad kľúčenky.

Hra o tróny

Hra o tróny, tiež rozšírená pod názvom Game of Thrones, sa odohráva na dvoch fiktívnych kontinentoch, ktoré bojujú v prvom rade o Železný trón siedmich kráľovstiev. Zápletiek a hlavných hrdinov sa postupne pridáva. Ak ste priaznivcom tohto seriálu, vyskúšajte kartové hry s týmto seriálovým motívom alebo stolovú hru Monopoly: Hra o tróny.

Avengers – Marvel hračky

Hračky Marvel zahŕňajú najznámejšie hrdinské tímy s nadpozemskými superschopnosťami všetkých čias – Avengers. Medzi najväčšieho hrdinu patrí Iron Man, Hulk, SpiderMan, Thor, Captain Amerika a ďalší. Ktokoľvek by chcel ohroziť svetovú bezpečnosť, má s týmito bytosťami čo dočinenia, pretože ich žiadna katastrofa nezastaví. V ponuke nájdete knihy, figúrky, hry pre konzoly, kostýmy a ďalšie.

Star Wars

Star Wars je známy príbeh predstavujúci spor medzi radmi Jedi a Sith. Celá sága opisuje príbeh Anakina Skywalkera, ktorý prejde z rytiera Jedi na Temnú stranu. Špecialitou sú súboje so svetelnými mečmi. Dej má aj ďalšie zápletky, ktoré vás nenechajú pokojnými. K dostaniu sú figúrky, stavebnice, hry na konzoly, školské potreby či knihy, ktoré potešia všetkých fanúšikov tejto ságy.


Transformers

Transformers sú roboti, ktorí sa dokážu pretransformovať v akýkoľvek dopravný prostriedok. Už od nepamäti vo vesmíre prebieha vojna medzi dobrom a zlom, ktorá sa Zemi vyhýbala – kým sa tu neobjavil zdroj energie. Strana, ktorá ho nájde, víťazí v celom vesmíre. Vyberte si svoju akčnú figúrku robota.

Witcher

Witcher pojednáva o príbehu hlavného hrdinu Geralda, ktorý je povolaním zaklínač, teda nájomný lovec príšer. Je to mutant, ktorý bol premenený za pomoci mágie a jedov, čím získal magické schopnosti. V príbehoch sa stretnete predovšetkým s bojom s rôznymi tvormi, ktoré sužujú ľudstvo. Kúpte si hry na konzolu a vstúpte do sveta fantasy.

Minecraft

Minecraft je celosvetovo známa počítačová hra, kde si skladáte vlastný svet z kociek. Hra má 4 stupne obtiažnosti, kde s náročnosťou stúpa aj počet príšer. Okrem stavania z kociek tiež obchodujete s miestnymi dedinčanmi a bránite sa príšerám. Pre fanúšikov ponúkame kocky Lego s motívom Minecraft alebo plyšové hračky.

Fortnite

Fortnite je videohra, ktorej cieľom je zostať zo 100 hráčov ako posledný nažive – hráči sú aj s náhodným vybavením, ako sú zbrane či elixíry, pustení na mapu. Zóna sa zmenšuje a hráči sú nútení nachádzať nové zbrane po ostrove, bojovať s ostatnými, a predovšetkým prežiť. V ponuke nájdete figúrky, knihy či pištole.

Assassin's Creed

Assassin's Creed sa odohráva v období tretej krížovej výpravy. Hlavný dej udáva spor medzi templármi, usilujúcimi sa o mier a asasínmi, ktorí vyznávajú slobodnú vôľu. Každý z dielov je inšpirovaný skutočnou historickou epochou a vystupujú v ňom skutočné historické postavy. Kúpte si hru na konzolu, figúrky či oblečenie.

Fallout

Fallout opisuje post-apokalyptické dobrodružstvá, kde sa ľudia snažia z vojnou zničenej pustiny, ktorá kedysi bývala Spojenými štátmi americkými, vybudovať novú civilizáciu. Nájdete tu zmutované zvieratá a bytosti, čierny humor aj retro štylizáciu. V ponuke nájdete figúrky či hry pre PC a konzoly.

World of Warcraft

World of Warcraft je rozsiahly fantasy virtuálny svet, kde sa vaša postava stretáva s inými hráčmi, baví sa a bojuje s nimi. V hre plníte úlohy, ktoré vás prevedú po celom svete. Hra má obrovský počet hráčov, je veľmi chytľavá a budete schopný v nej stráviť aj stovky hodín. Kúpte si s týmto motívom rôzne herné doplnky.

Super Mario

Super Mario je klasická skákačka a plošinovka, ktorá sa odohráva v Hubovom kráľovstve, kde má inštalatér Mário a jeho brat Luigi za úlohu oslobodiť princeznú Peach od zlého Browsera. Teraz je hra umiestnená do 3D priestoru a otvoreného sveta. Kúpte si hru na konzolu či autentické oblečenie.

Roblox

Roblox predstavuje skôr sociálnu platformu. Hráč si zvolí svojho avatara, s ktorým hrá rôzne hry, ktoré si vytvárajú hráči – strieľačky, skákačky či bojovky. Nejde o štandardné onlinovky, pretože tu chýba nejaký centrálny priestor, zábava sa odohráva v úplne oddelených svetoch. Potešte sa ponukou figúrok.

Funko POP

Funko Pop sú vinylové figúrky, ktoré sú populárne po celom svete. Funko je výrobca, ktorý je majiteľom licencií na známe série – môžete si tak zaobstarať postavičku hrdinov z Avengers, Game of Thrones, Fortnite, Disney filmov a ďalších. Figúrky sú vyrobené z mäkkého materiálu, ktorý je hebký a príjemný na dotyk.  

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
LEGO® Star Wars™ 75309 Bojová loď Republiky Na sklade > 5 ks a na 4 predajniach
LEGO stavebnica – pre dospelých, vhodné od 18 rokov, rad LEGO® Star Wars™, rok uvedenia 2022, počet dielikov 3292 ks
279,90 €

2.
Doplnky k figúrkam , vhodné pre deti od 3 rokov
-50 %
79,90 €
39,90 €

3.
LEGO® Star Wars™ 75327 Helma Luka Skywalkera (Red Five) Na sklade > 5 ks a na predajni Bratislava - centrála
LEGO stavebnica – pre dospelých, vhodné od 18 rokov, rad LEGO® Star Wars™, rok uvedenia 2022, počet dielikov 675 ks
56,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
2 319 položiek
LEGO® Star Wars™ 75309 Bojová loď Republiky
LEGO stavebnica – pre dospelých, vhodné od 18 rokov, rad LEGO® Star Wars™, rok uvedenia 2022, počet dielikov 3292 ks

279,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75309
Hovoriaci plyšový mimozemšťan Alza SK
Plyšová hračka – mimozemšťan Alza, s výškou 30cm

10,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: MA0100SK
Labková patrola Hracia dráha pre autíčka
Doplnky k figúrkam , vhodné pre deti od 3 rokov

Zľavnené -50 %
39,90 € 79,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAb1764
Plyšový mimozemšťan Alza 90cm
Plyšová hračka – mimozemšťan Alza, vhodná pre deti od 1 roka, s výškou 90cm

Zľavnené -39 %
34,90 € 56,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MA0100c
LEGO Star Wars 75257 Millennium Falcon
LEGO stavebnica – pre deti, vhodné od 9 rokov, rad LEGO® Star Wars™, rok uvedenia 2019, počet dielikov 1351 ks

138,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75257
Maňuška, mimozemšťan Alza
Maňuška – na hranie, vhodná pre deti od 1 roka, s výškou 30cm, materiál plyš

8,09 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: MA0112
Plyšový mimozemšťan Alza - NOVÝ
Plyšová hračka – mimozemšťan Alza, vhodná pre deti od 1 roka, s výškou 30cm

15,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: MA0100
Plyšový mimozemšťan Alza II s raketou
Plyšová hračka – mimozemšťan Alza, vhodná pre deti od 1 roka, s výškou 30cm

Zľavnené -22 %
10,90 € 13,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: MA0100kr1
LEGO Harry Potter 75955 Rokfortský expres
LEGO stavebnica – pre deti, vhodné od 8 rokov, rad LEGO® Harry Potter™, rok uvedenia 2018, počet dielikov 801 ks

90,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75955
LEGO® Harry Potter™ 75979 Hedviga
LEGO stavebnica – pre deti, vhodné od 10 rokov, rad LEGO® Harry Potter™, rok uvedenia 2020, počet dielikov 630 ks

39,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75979
Star Wars Jedi: Fallen Order – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), škatuľová verzia, žáner: akčný a arkády – ktorá sa odohráva v temnom období pre rytierov Jedi, samotná ich existencia je nelegálna, preto sú lovení a jeden za druhým zabíjaní.

19,99 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: MSX534
LEGO Star Wars TM 75317 Mandalorian a dieťa
LEGO stavebnica – pre deti, vhodné od 10 rokov, rad LEGO® Star Wars™, rok uvedenia 2020, počet dielikov 295 ks

15,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: LO75317
LEGO Harry Potter™ 75969 Astronomická veža v Rokforte
LEGO stavebnica – pre deti, vhodné od 9 rokov, rad LEGO® Harry Potter™, rok uvedenia 2020, počet dielikov 971 ks

80,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75969
Harry Potter Kotlík Hogwarts – hrnček
Hrnček materiál: keramika, s motívom: Harry Potter, objem 500ml, farba čierna a zlatá, 1ks v sade

14,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: GMERCHb445
LEGO® Harry Potter™ 75980 Útok na Brloh
LEGO stavebnica – pre deti, vhodné od 9 rokov, rad LEGO® Harry Potter™, rok uvedenia 2020, počet dielikov 1047 ks

114,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75980
Star Wars – Temná strana – rohožka
Rohožka vonkajšia, rozmer 40cm×60cm, materiál: kokos a PVC, farba: béžová a čierna

25,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: GMERCHb142
LEGO® Star Wars™ 75290 Kantína Mos Eisley™
LEGO stavebnica – pre dospelých, vhodné od 18 rokov, rad LEGO® Star Wars™, rok uvedenia 2020, počet dielikov 3187 ks

313,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75290
Rappa Medveď 90 cm hnedý
Plyšová hračka – medvedík, vhodná pre deti od 3 rokov, s výškou 90cm

22,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 10 ks
Objednávací kód: HRAif2092
FurReal Blueberry medveď
Interaktívna hračka pre dievčatá aj chlapcov, vhodné od 4 rokov, výška 50cm

90,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAps0426
LEGO® Harry Potter™ 76391 Rokfortská výbava – zberateľská edícia
LEGO stavebnica – pre dospelých, vhodné od 18 rokov, rad LEGO® Harry Potter™, rok uvedenia 2022, počet dielikov 3010 ks

221,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO76391
Marvel's Spider-Man – PS4
Hra na konzolu – PS4/PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), škatuľová verzia, CZ titulky, žáner: akčný – Čaká vás úplne nové Spider-Manovo dobrodružstvo od Marvelu a Insomniac Games. Tešiť sa môžeš na staré dobré akrobatické zručnosti, improvizáciu a hojdanie sa na pavučinách, ale aj na nové prvky, ktoré v žiadnej hre so Spider-Manom zatiaľ nebolo možné vidieť. Od parkúrového pohybu a využívania prostredia až po nové bojové kúsky a veľkolepé miesta: to je Spider-Man, akého si ešte nikdy nehral.

34,90 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: MSX2003
LEGO Harry Potter TM 75968 Privátna ulica 4
LEGO stavebnica – pre deti, vhodné od 8 rokov, rad LEGO® Harry Potter™, rok uvedenia 2020, počet dielikov 797 ks

58,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: LO75968
Batman s efektmi a akčným pásikom 30cm
Figúrka – akčné, na motív Batman, materiál plast, s pohyblivými končatinami, na 3 AG13 batérie (nie sú súčasťou balenia), od 4 rokov

Super cena
26,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAb1787
Lezúci medvedík
Plyšová hračka – medvedík, vhodná pre deti od 9 mesiacov, s výškou 30cm

42,90 €
Môžete mať zajtra od 10:30
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HRAif10119

Postavy z filmov a hier

detské hračkyZažite nové dobrodružstvá so spievajúcimi a tancujúcimi poníkmi My Little Pony Farebné poníky lákajú na ďalšie dobrodružstvá, ktoré môžete prežívať spoločne s nimi v novom animovanom filme...
Detský svet opäť obohatili novinky od spoločnosti Vtech, ktorá sa tentoraz zamerala na hru pre najmenších....
Imaginarium patrí k svetovým lídrom v dizajne a inovácii hračiek. A pretože Alzák spoznal Kiconica, je od 1.6....
recenziaX-Men: Povstání mutantů (RECENZIA) – superhrdinské ťahanie naprieč kontinentmi Vo svete doskových hier majú veľké licencie svoje pevné miesto, pretože na atraktívnu tému sa nechajú nalákať...
Fenomén filmových Star Wars sa blíži do finále. Vesmírne fantasy, ktoré navždy zmenilo tvár moderného sci-fi,...
Stolné hry nestarnú, ale zrejú ako víno, o tom vás budú presviedčať všetci nadšení hráči doskoviek. Na rozdiel...
Viac článkov Všetky články

Postavy z filmov a hier

V kategórii Postavy z filmov a hier máme práve teraz na Alza.sk celkom 2316 produktov.
Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné postavy z filmov a hier Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie postavy z filmov a hier Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie postavy z filmov a hier Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii postavy z filmov a hier recenzie
P-DC1-WEB11
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií