Naše pobočky sú otvorené iba v režime výdajní.
Viac informácií k prevzatiu objednávok.

Pre rýchlejší výdaj na pobočkách odporúčame využiť vyzdvihnutie cez aplikáciu.

Pre reklamáciu alebo vrátenie tovaru, využite prosím online formulár.

Nakupování budoucnosti Sport Pracujte na svém zdraví Sport

Elektrické kolobežky

Elektrická kolobežka, alebo tiež aku kolobežka, je poháňaná elektromotorom. Elektrické kolobežky sa ovládajú podobne ako skútre. Najskôr je ale potrebné sa párkrát odraziť a potom to za vás prevezme elektromotor. Chcete vedieť, aké druhy existujú a na čo si dať pri výbere elektrokolobežky pozor? Potom čítajte ďalej.

Pokračovať

Elektrická kolobežka snúbi zábavu s praktickosťou

Okrem elektrobicykla je elektrická kolobežka ďalším dopravným prostriedkom, ktorý vám uľahčí jazdu. Je ekologická, a pritom svižná, jednoducho sa nabíja a jej prevádzka takmer nič nestojí. Oproti bicyklu má nižšiu hmotnosť a je skladnejšia.

 • Minimálna námaha
 • Ekologickosť
 • Nepotrebujete vodičský preukaz
 • Je skladnejšia než elektrobicykel
 • Je závislá od batérie

i

Je to elektrická kolobežka, nie elektronická kolobežka

Aj keď je elektrická kolobežka v podstate aj „elektronická“, pretože v sebe má spravidla aj zabudovanú elektroniku (LCD displej s tachometrom), nie je výraz „elektronické kolobežky“ správny. Rovnako tak písaná podoba „elektro kolobežka“ nie je celkom podľa pravidiel, hoci na najrôznejšie elektro kolobežky v reklamných letákoch narazíte často.

Elektrická kolobežka a motorová kolobežka nie je tak celkom to isté

Elektrická kolobežka má motor, teda patrí medzi motokolobežky. Klasická motorová kolobežka je však osadená benzínovým agregátom, kdežto u elektrokolobežky sa dočkáte motora poháňaného nabíjacím akumulátorom.

Motokolobežka sa často pozná podľa palivovej nádrže umiestnenej po jednej strane zadného kolieska.

Aké elektrické kolobežky nájdete v ponuke?

Elektrické kolobežky sa vyrábajú v rôznych vyhotoveniach a veľkostiach. Rozdeliť ich môžeme podľa určenia na mestské a terénne a podľa veku na tie pre deti a tie pre dospelých. Ďalej existujú aj špeciálne typy so sedadlom, na pomedzí kolobežky a bicykla, a štýlové e-kolobežky chopper, konštrukciou podobné motorkám rovnakého mena.

Inak vyzerá elektrická kolobežka do mesta a inak do terénu

Prvé delenie odpovedá na otázku, kde chcete najčastejšie jazdiť. Terénna elektrická kolobežka bez problémov pôjde aj v meste (a navyše lepšie tlmí otrasy), o druhom type sa to ale už povedať nedá. Čo je to základná, čím sa oba typy líšia?

Do mesta je obzvlášť výhodná skladacia kolobežka na elektrický pohon. Zložiť sa dá behom pár sekúnd, zmestí sa do kufra auta a pustia vás s ňou do MHD.

Čím sa líšia elektrické kolobežky pre deti od tých pre dospelých?

Ďalej delíme elektrické kolobežky pre deti a pre dospelých. Rozdiel medzi nimi je predovšetkým v nosnosti. Detské modely ju mávajú nižšiu (60 – 90 kg), to ale neznamená, že deti nemôžu jazdiť na modeloch pre dospelých. Len dajte pozor na minimálnu výšku riadidiel a tiež na bezpečnosť. Tieto modely totiž dokážu vyvinúť o dosť vyššiu rýchlosť.

Pre dospelých sa vyrába elektrokolobežka do 150 kg.

Elektrická kolobežka so sedadlom uľaví vašim nohám

Elektrická kolobežka so sedadlom je ideálna najmä pre staršiu generáciu, pre ktorú je dobrá, ľahšia alternatíva k bicyklom. Často na nej nájdete rôzne praktické príslušenstvo ako napríklad košík na predné riadidlá.

Chcete mať svoj malý chopper? Elektrické kolobežky Harley ocenia nielen drsní

Elektrické kolobežky Harley sú pevné stroje so širokými kolesami a nízko posadeným sedadlom. Štýlom jazdy pripomínajú legendárne choppery, takže sa budú páčiť tým, ktorým bežná elektrokolobežka pripadá skôr ako hračka pre deti. Ide však aj o praktický a plnohodnotný dopravný prostriedok podobný skútrom.

i

Kolobežka elektrická chopper sa hodí na každodenné jazdenie. Vďaka veľmi slušnému dojazdu a vysokej maximálnej rýchlosti (a tiež spätným zrkadlám) na nej môžete vyraziť aj na dlhšie výlety. Len sa pripravte, že na jej parkovanie budete potrebovať ideálne garáž.

Elektrická kolobežka – na čo sa pri výbere zamerať?

Padla vám do oka elektrická kolobežka? Pre jej výber v základe platia rovnaké parametre ako pre normálnu kolobežku. Najskôr sa preto zamerajte na nosnosť, rozmery a hmotnosť, materiál rámu a kolies. Potom príde na rad pohon. U neho sa pozrite na výkon, maximálnu rýchlosť, dojazd a kapacitu batérie. Poďme sa na všetky parametre bližšie pozrieť.

Dá sa zaobstarať elektrokolobežka na splátky? Samozrejme. Stačí v popise produktu zvoliť možnosť „kúpiť na splátky“ a môžete vyraziť na cestu skôr, než budete mať našetrené.

Akú môže mať elektrokolobežka nosnosť? 200 kg nájdete len u chopperov

Túto tému sme už vyššie naťukli. Bežne má kolobežka elektrická nosnosť 120 kg, maximálne to býva 150 kg, na vyššiu nosnosť narazíte len výnimočne v prípade niektorých chopperov. Toto číslo berte s rezervou, motorové kolobežky/elektrokolobežky spravidla (aspoň krátkodobo) znesú aj zaťaženie o niečo väčšie.

Elektrická kolobežka a hmotnosť

Hmotnosť kolobežky na baterky závisí od jej typu a tiež materiálu konštrukcie. Všeobecne ale počítajte s o niečo vyššou hmotnosťou oproti jej bezmotorovým kolegyniam (za čo môže predovšetkým akumulátor).

 • Skladacia kolobežka na elektriku váži od 8 do 25 kg. Modely pre deti patria medzi tie ľahšie.
 • Terénna elektrická kolobežka, byť aj váčšia, napodiv váži podobne. Vďaka za to patrí odľahčenému rámu.
 • Kolobežka elektrická chopper s hmotnosťou okolo 50 kg patrí medzi tučkov, takže sa prenášať veľmi nedá.

Pokiaľ má elektrokolobežka nosnosť 150 kg, bude tiež viac vážiť. Pevnejšia konštrukcia je jednoducho o niečo ťažšia.

Elektrická kolobežka – na aké rozmery si dať pozor?

Čo sa týka rozmerov, ktorými elektrická kolobežka disponuje, mala by vás zaujímať predovšetkým veľkosť nášľapu (stúpadla), na ktorý by ste sa mali nohy pohodlne zmestiť, a potom minimálna a maximálna výška riadidiel.

 • Optimálne rozmery nášľapu pre dospelých sú 40 × 11 cm.
 • Nášľap by mal byť približne 5 cm nad zemou, aby ste sa mohli pohodlne odrážať.
 • Pokiaľ budú riadidlá príliš nízko alebo vysoko, e-kolobežka sa vám bude horšie ovládať.
 • Nastaviteľnosť riadidiel si postrážte najmä pri modeloch pre deti, aby pre nich riadidlá neboli o chvíľu príliš nízko.

Optimálna výška riadidiel pre bežnú jazdu

Výška jazdca Výška riadidiel
100 – 110 cm 50 cm
110 – 120 cm 55 cm
120 – 130 cm 60 cm
130 – 140 cm 65 cm
140 – 150 cm 70 cm
150 – 160 cm 75 cm
160 – 170 cm 80 cm
170 – 180 cm 85 cm
180 – 190 cm 90 cm
190 – 200 cm 95 cm

Je lepšia elektrická kolobežka z ocele, alebo hliníka?

Elektrická kolobežka má rám konštruovaný najčastejšie z dvoch pevných materiálov: z leteckého hliníka a z ocele. Oba majú svoje výhody a výrobcovia ich preto spravidla kombinujú.

 • Hliník je ľahký, ale menej pruží, to znamená, že viac prenáša otrasy.
 • Oceľ je pružnejšia, veľa vydrží, ale je ťažká.

Za zváženie ešte stojí extrémne pevný karbón. Kolobežka na baterku z karbónu vás ale vyjde o poznanie drahšie.

Záleží na tom, aké má elektrická kolobežka kolieska?

Krátka odpoveď znie áno. Vaša elektrická kolobežka môže mať v zásade dva typy koliesok: pevné z PVC, alebo nafukovacie pneumatiky. Každé sú vhodné pre iný povrch.

 • Pneumatiky lepšie tlmia otrasy a môžete si ich nahustiť podľa toho, kde jazdíte. Hrozí ale prepichnutie.
 • Pevné kolieska vydržia oveľa viac, ale nehodia sa na jazdu v teréne.

i

Dôležitá je tiež veľkosť koliesok. Elektrické kolobežky do terénu mávajú kolieska všeobecne väčšie, čo sa týka predovšetkým toho predného. Malé kolieska sa hodia skôr na chodník.

A teraz niečo k motoru. Aký je štandardný výkon elektrokolobežky?

Výkon určuje predovšetkým maximálnu rýchlosť a stúpanie elektrokolobežky. 500 W stroje sú napríklad vhodné do terénu, do mesta vám postačí 350 W. Kolobežka na baterky pre deti by túto hranicu nemala presiahnuť nikdy.

i

Každá elektrická kolobežka je vybavená páčkou alebo otočným prstencom na riadidlách pre reguláciu výkonu, vďaka čomu môžete spomaliť medzi chodcami a zrýchliť na voľnej ceste.

Koľko ide najrýchlejšia elektrická kolobežka? 50 km/h!

Áno, najrýchlejšia elektrická kolobežka naozaj zvládne vyvinúť rýchlosť blížiacu sa 50 km/h, to sa týka predovšetkým terénnych modelov. U tých mestských počítajte s približne polovičným maximom.

Ako sa pozná spoľahlivá elektrická kolobežka? Recenzie zákazníkov sú v tomto ohľade dobrým zdrojom informácií.

Kapacitu akumulátora musí mať každá elektrická kolobežka dostatočnú

Ak nechcete, aby sa vám vaša elektrická kolobežka vybila v polovici cesty, voľte dostatočnú kapacitu akumulátora. Akumulátor je väčšinou vstavaný, to znamená, že kolobežku budete musieť pri nabíjaní pristaviť k zásuvke. Nabíjanie v priemere trvá 3 – 9 hodín (niektoré modely ponúkajú možnosť rýchlonabíjania).

 • Kolobežky elektrické do terénu by mali mať kapacitu minimálne 10 Ah, pretože k zásuvke budete mať ďaleko.
 • E-kolobežky do mesta si môžu dovoliť aj menšie, a tým pádom ľahšie akumulátory.

?

Pôjde elektrická kolobežka aj s vybitou baterkou?

Keď sa vám elektrická kolobežka vybije, môžete sa na nej normálne odrážať, pôjde to ale o niečo horšie, pretože motor kladie pri otáčaní koliesok odpor. Batériu však nenechávajte nikdy plne vybiť. Väčšina výrobcov dnes používa lítiové akumulátory, ktoré dokážu ponúknuť vysokú životnosť, len sa o ne musíte dobre starať.

Motorová kolobežka so sedadlom

Elektrická/motorová kolobežka so sedadlom je skvelý prostriedok pre staršie osoby. Využijete ju napríklad pre cestu na nákup.

Ako ďaleko dôjde elektrická kolobežka na jedno nabitie?

Každá elektrická kolobežka má určitý výrobcom stanovený maximálny dojazd. V prípade mestských modelov to býva 10 – 30 km, pri terénnych typoch a chopperoch je to pokojne aj 70 km. Veľkú rolu ale hrá hmotnosť jazdca, štýl jazdy a typ terénu.

Chcete ušetriť pri kúpe elektrickej kolobežky? Lacné elektrické kolobežky nájdete v sekcii akcie a výpredaje.

Elektrická kolobežka – pri výbere dajte tiež pozor na brzdy

Vzhľadom na to, akú maximálnu rýchlosť dokáže elektrická kolobežka vyvinúť, by ste nemali zabúdať tiež na bezpečnosť. Základným bezpečnostným prvkom na kolobežke sú brzdy. Tie v tomto prípade môžu byť buď mechanické, alebo elektromagnetické. Častá je aj ich kombinácia.

 • Mechanické brzdy fungujú rovnako ako na bicykli. Najúčinnejšie sú brzdy kotúčové.
 • Elektromagnetické brzdy spínajú pomocou akumulátora. S vybitou batériou teda nezabrzdíte.

Kde sa dá zohnať dobrá a lacná elektrická kolobežka? Bazár ukrýva použité, zánovné, ale aj iba rozbalené kúsky.

Aké vychytávky a príslušenstvo dokáže elektrická kolobežka ponúknuť?

Elektrická kolobežka ponúka rovnaké funkcie a príslušenstvo ako elektrický bicykel. Čo od nej teda môžete očakávať?

 • Prehľadný LCD displej s tachometrom vám umožní sledovať rýchlosť a stav batérie.
 • Tempomat dokáže bez vašej pomoci udržiavať konštantnú rýchlosť.
 • Svetlá a odrazky patria k povinnej výbave elektrokolobežky.
 • Stojanček vám umožní kolobežku pohodlne zaparkovať.
 • Blatníky ochránia vaše oblečenie pred blatom a striekajúcou vodou.
 • Zvonček vám pomôže bezpečne sa vyhýbať chodcom.
 • Rekuperácia dokáže pri brzdení vyrobiť nejakú tú energiu navyše.
 • Mobilná aplikácia pošle informácie o jazde do vášho telefónu.

V príslušenstve pre elektrické kolobežky nájdete napríklad držiaky na telefóny, náhradné duše do pneumatík, nabíjačky či sedadlá.

Kde všade môže elektrická kolobežka jazdiť?

Čo zákon a elektrická kolobežka? Legislatíva ju považuje za elektrobicykel a stanovuje pre ňu rovnaké pravidlá. Vďaka tomu pre ňu nepotrebujete STK ani vodičské oprávnenie, osoby mladšie ako 18 rokov ale na hlave musia mať prilbu. Čo ďalšie legislatíva pre elektrokolobežky stanovuje?

 1. Výkon e-kolobežky nesmie presiahnuť 1 000 W.
 2. Maximálna rýchlosť je na chodníku obmedzená na 6 km/h a na cykloceste 25 km/h.
 3. Pokiaľ na pozemnej komunikácii prekročíte rýchlosť 6 km/h, nesmiete podľa ustanovenia k pohybu používať len pohon elektrokoloběžky, ale je potrebné zapojiť aj ľudskú silu.

i

Načo vám teda bude rýchlejšia elektrická kolobežka? 50 km/h s ňou v meste jazdiť nesmiete, ale v prírode to nič nezákonného nie je.

Skladacia motorová kolobežka

Aké výhody má skladacia elektrokolobežka? Lacno a ekologicky vás presunie všade po meste, a pritom sa dá niesť pod pažou.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 Na sklade > 5 ks a na 2 predajniach
Elektrická kolobežka s výkonom 300 W, nosnosť 100kg, sivá farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 45 km, kapacita batérie 12.8 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 14.2kg
-20%
534,90 €
426,90 €

2.
Sencor SCOOTER ONE Na sklade > 5 ks a na 2 predajniach
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 120kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 25 km, kapacita batérie 7.5 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 12.5kg
304,90 €

3.
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential Na sklade > 5 ks a na 2 predajniach
Elektrická kolobežka s výkonom 250 W, nosnosť 100kg, sivá farba, maximálna rýchlosť 20 km/h, dojazd až 20 km, kapacita batérie 5.2 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 12kg
-20%
341,90 €
274,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
141 položiek
Ľudová voľba
Sencor SCOOTER ONE
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 120kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 25 km, kapacita batérie 7.5 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 12.5kg

304,90 € bez DPH 254,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: WX720a
Zlatá stredná cesta
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2 - Elektrická kolobežka
-20%
Xiaomi Mi Electric Scooter Pro 2
Elektrická kolobežka s výkonom 300 W, nosnosť 100kg, sivá farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 45 km, kapacita batérie 12.8 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 14.2kg

-20% 534,90 €
426,90 € bez DPH 355,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: MSXI12a4
Pre náročných
Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 100kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 65 km, kapacita batérie 15.3 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 18kg

805,90 € bez DPH 671,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:00
Objednávací kód: NINE20
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential - Elektrická kolobežka
-20%
Xiaomi Mi Electric Scooter Essential
Elektrická kolobežka s výkonom 250 W, nosnosť 100kg, sivá farba, maximálna rýchlosť 20 km/h, dojazd až 20 km, kapacita batérie 5.2 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 12kg

-20% 341,90 €
274,90 € bez DPH 229,08 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Objednávací kód: MSXI12a3
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU - Elektrická kolobežka
-20%
Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU
Elektrická kolobežka s výkonom 250 W, nosnosť 100kg, sivá farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 30 km, kapacita batérie 7.8 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 12.5kg

-20% 455,90 €
365,90 € bez DPH 304,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: MSXI12a2
VeGA MaxSpeed ES15XN
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 120kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 60 km, kapacita batérie 15 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 16kg

494,90 € bez DPH 412,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: SPTvega002
LAMAX E-Scooter S5000
Elektrická kolobežka s výkonom 250 W, nosnosť 90kg, čierna a zelená farba, maximálna rýchlosť 24 km/h, dojazd až 16 km, kapacita batérie 5 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 8.4kg

249,90 € bez DPH 208,25 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: LMA094a
Joyor G5 čierna - Elektrická kolobežka
-12%
Joyor G5 čierna
Elektrická kolobežka s výkonom 600 W, nosnosť 120kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 35 km/h, dojazd až 60 km, kapacita batérie 18 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 21kg

-12% 908,90 €
799 € bez DPH 665,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: SPTjoy0002
Bluetouch BT800
Elektrická kolobežka s výkonom 800 W, nosnosť 120kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 50 km/h, dojazd až 60 km, kapacita batérie 24 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 26kg

1 299 € bez DPH 1 082,50 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 9:00
Objednávací kód: SPTbt03
City Boss GV5 čierna
Elektrická kolobežka s výkonom 500 W, nosnosť 150kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 35 km/h, dojazd až 35 km, kapacita batérie 15.4 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 22kg

769 € bez DPH 640,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 9:00
Objednávací kód: SPTepic84
City Boss GV4 čierna - Elektrická kolobežka Varianty
City Boss GV4 čierna
Elektrická kolobežka s výkonom 400 W, nosnosť 150kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 30 km/h, dojazd až 25 km, kapacita batérie 13 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 20kg

679 € bez DPH 565,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: SPTepic85
Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE - Elektrická kolobežka
-6%
Ninebot by Segway Kickscooter MAX G30LE
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 100kg, biela farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 40 km, kapacita batérie 10.2 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 17.5kg

-6% 731,90 €
685,90 € bez DPH 571,58 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: NINE35
Ninebot eKickscooter ZINGE8 modrá - Elektrická kolobežka Varianty
Ninebot eKickscooter ZINGE8 modrá
Elektrická kolobežka s výkonom 200 W, nosnosť 50kg, modrá farba, maximálna rýchlosť 14 km/h, dojazd až 10 km, kapacita batérie 2.55 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 8kg

254,90 € bez DPH 212,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: NINE32
Ninebot Kickscooter E25E by Segway
Elektrická kolobežka s výkonom 300 W, nosnosť 100kg, sivá farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 25 km, kapacita batérie 5.96 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 14.4kg

534,90 € bez DPH 445,75 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: NINE23
Lenovo M2 Black - Elektrická kolobežka
-21%
Nové
Varianty
Lenovo M2 Black
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 120kg, čierna a červená farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 30 km, kapacita batérie 18.65 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 15kg

-21% 468,90 €
369 € bez DPH 307,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: SPTwitr002
GoGEN VOYAGER S501B - Elektrická kolobežka Varianty
GoGEN VOYAGER S501B
Elektrická kolobežka s výkonom 250 W, nosnosť 100kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 25 km, kapacita batérie 7.5 Ah, hmotnosť 14.6kg

399 € bez DPH 332,50 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: SPTgog001
Eljet Cruiser Eco
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 120kg, čierna farba, maximálna rýchlosť 30 km/h, dojazd až 25 km, kapacita batérie 6.6 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 11kg

382,90 € bez DPH 319,08 €
Kúpiť
Na sklade 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: Kolono17
Ninebot eKickscooter ZING E8 ružová - Elektrická kolobežka Varianty
Ninebot eKickscooter ZING E8 ružová
Elektrická kolobežka s výkonom 200 W, nosnosť 50kg, ružová farba, maximálna rýchlosť 14 km/h, dojazd až 10 km, kapacita batérie 2.55 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 8kg

254,90 € bez DPH 212,42 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: NINE31
GoGEN Voyager LITE S201P - Elektrická kolobežka
-17%
Varianty
GoGEN Voyager LITE S201P
Elektrická kolobežka s výkonom 250 W, nosnosť 80kg, biela a ružová farba, maximálna rýchlosť 23 km/h, dojazd až 17 km, kapacita batérie 5 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 9.95kg

-17% 346,90 €
289 € bez DPH 240,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: SPTgog005
Lenovo M2 White - Elektrická kolobežka
-21%
Nové
Varianty
Lenovo M2 White
Elektrická kolobežka s výkonom 350 W, nosnosť 120kg, čierna, biela a červená farba, maximálna rýchlosť 25 km/h, dojazd až 30 km, kapacita batérie 18.65 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 15kg

-21% 468,90 €
369 € bez DPH 307,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 9:00
Objednávací kód: SPTwitr001
GoGEN Voyager LITE S201W - Elektrická kolobežka
-17%
Varianty
GoGEN Voyager LITE S201W
Elektrická kolobežka s výkonom 250 W, nosnosť 80kg, modrá a biela farba, maximálna rýchlosť 23 km/h, dojazd až 17 km, kapacita batérie 5 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 9.95kg

-17% 346,90 €
289 € bez DPH 240,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: SPTgog006
City Boss GV5 biela
Elektrická kolobežka s výkonom 500 W, nosnosť 150kg, biela farba, maximálna rýchlosť 35 km/h, dojazd až 35 km, kapacita batérie 15.4 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 22kg

769 € bez DPH 640,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 9:00
Objednávací kód: SPTepic87
City Boss GV4 biela - Elektrická kolobežka Varianty
City Boss GV4 biela
Elektrická kolobežka s výkonom 400 W, nosnosť 150kg, biela farba, maximálna rýchlosť 30 km/h, dojazd až 25 km, kapacita batérie 13 Ah, skladacia konštrukcia, hmotnosť 20kg

679 € bez DPH 565,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 9:00
Objednávací kód: SPTepic88
Inmotion P2 - Elektrobicykel
-16%
Inmotion P2
Elektrobicykel pánsky/dámsky, mestský, skladací a elektrobicykel, rekreačný, hmotnosť jazdca do 120kg

-16% 956,90 €
799,90 € bez DPH 666,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:15
Objednávací kód: Inmotion27

Elektrické kolobežky

PR článokElektrické samobalančné korčule Segway Drift W1 sú tu! Moderné inteligentné technológie sa rýchlo vyvíjajú a prinášajú nové spôsoby využitia. Tentokrát pre vás...
Elektrické kolobežky City Boss predstavujú moderný spôsob cestovania po meste. Sú pohodlné, rýchle a...
Kolobežky, odrážadlá, hoverboardy, to všetko nájdete v portfóliu americkej značky RAZOR. Zároveň je firma...
elektromobilitaElektrokolobežky SXT Light sa hodia nielen do mesta Na elektrinu dnes funguje už skoro všetko. Elektromobily, elektrobicykle, hoverboardy, to všetko už si...
Viac článkov

Elektrické kolobežky

V kategórii Elektrické kolobežky máme práve teraz na Alza.sk celkom 141 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné elektrické kolobežky Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahší elektrické kolobežky Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie elektrické kolobežky Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii elektrické kolobežky recenzie

Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
P-DC1-WEB21
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi