Vyberte prvok na stránke, ktorého sa chyba týka

Naše pobočky sú otvorené.

Využite bezpečné nakupovanie z pohodlia domova a skúste jeden z našich 170 AlzaBoxov.

Alebo si tovar nechajte doručiť rovno domov.

Milí zákazníci, veľmi nás teší váš veľký záujem o nakupovanie ❤️. Prosíme vás o trpezlivosť pri doručení objednávok, robíme všetko preto, aby sme ich doručili čo najskôr. Ďakujeme, tím Alza.sk 👍🏻.

Black Friday Ochranné pomôcky

Vianočné prípravy

0

Ak hľadáte vianočné inšpirácie na darčeky, výzdobu záhrady, interiéru, alebo na balenie darčekov, ste na správnom mieste. Poradíme vám, čím navodiť správnu vianočnú atmosféru a užiť si chvíle lásky a pohody.

Pokračovať

Všetko o Vianociach: pôvod, zvyky, sviatky, obľúbené farby, vianočné jedlo a iné

Vianoce patria od prvopočiatku medzi kresťanské sviatky, avšak v dnešnej dobe sa chápu predovšetkým ako sviatky pokoja, rodiny a lásky a oslavujú ich aj ľudia bez náboženského vyznania. Čo by ste o nich rozhodne mali vedieť?

 • Pôvod: Vianoce predstavujú kresťanské sviatky narodenia Ježiša Krista a hlavný sviatok, teda Narodenia Pána, pripadá na 25. decembra. Predchádza mu adventné obdobie a nasleduje obdobie trvajúce do 6. januára (Zjavenie Pána).
 • Vianoce dnes: Vianoce sa na Slovensku oslavujú 24. decembra na Štedrý večer, kedy celá rodina zasadá pri slávnostnom stole. Po večeri sa rozdávajú darčeky, ktoré pod vianočný stromček priniesol Ježiško.
 • Vianočné sviatky: Obdobie sviatkov začína 25. decembra na Boží hod, čiže 1. sviatok vianočný, a potom nasleduje 26. december ako 2. sviatok vianočný (pre cirkev sviatok sv. Štefana, prvého mučeníka).
 • Zvyky: Medzi vianočné zvyky patrí predovšetkým spievanie kolied, zdobenie vianočného stromčeka, pečenie koláčov, rozdávanie vianočných darčekov, vešanie čižmičiek, ale aj veštenie pomocou rozkrojených jabĺk či orechov.
 • Vianočný stôl: Stôl je väčšinou ozdobený vianočným obrusom a je na ňom zapálená svieca. S jedlom sa potom čaká, až bude prítomná celá rodina. Pripravuje sa tiež tanier navyše, aby mohla rodina pohostiť nečakanú návštevu.
 • Štedrá večera:  Počas dňa sa drží pôst a neje sa mäso. Na poludnie sa podávajú krúpy a huby. Večera sa skladá z rybacej polievky a zemiakového šalátu s vyprážaným kaprom. Tiež sa pečie vianočka či štóla.
 • Dekorácie: Okrem vianočnej výzdoby v podobe osvetlenia a sviečok k Vianociam neodmysliteľne patrí aj plastické zobrazenie Ježišovho narodenia v podobe jasličiek, čiže betlehemu.
 • Obľúbené farby: Vianoce sú tiež spojené s určitými farebnými kombináciami. Najčastejšie sa výzdoba ladí do červenej, zelenej a zlatej farby. Nemenej časté sú potom tiež vianočné dekorácie v bielej alebo striebornej farbe.

Aká je farba tohtoročných Vianoc? Jednoznačne biela. Ak budú váš interiér zdobiť biele ozdoby, vence s ľadovým nádychom a biele osvetlenie, budete úplne IN.

Advent – obdobie sviatkov začínajúce štyri týždne pred Vianocami

Advent je obdobie sviatkov trvajúce štyri týždne a predstavuje prípravu na Vianoce. Začína prvou nedeľou (medzi 27. novembrom a 3. decembrom) a končí 24. decembra. Každá z nedieľ nesie svoj názov – železná, bronzová, strieborná a zlatá. Súčasťou tohto obdobia je zapaľovanie štyroch sviečok na adventnom venci podľa počtu uplynulých adventných nedieľ.

Vianočné inšpirácie advent

Adventný veniec – dekorácia, ktorá vás naladí na príchod Vianoc.

i

Počas adventu prebiehajú dva veľké ľudové sviatky

V priebehu adventného obdobia sa konajú dva spoločnosťou obľúbené sviatky.

 1. Na deň sv. Barbory sa vešia za okno pančucha, v ktorej deti ráno nájdu sladkosť. Ako dekorácie vtedy slúžia kvety barborky odrezané na 4. decembra. Do Štedrého dňa by mali krásne rozkvitnúť.
 2. Na deň sv. Mikuláša obchádzajú domy skupinka Mikuláša, anjelov a čertov. Po pesničke či básničke nadelia deťom podľa zásluh sladkosti či darčeky, poprípade zemiaky alebo uhlie.

Aké sú naše vianočné inšpirácie? Vonkajšie i vnútorné osvetlenie nesmie chýbať

Vianočné osvetlenie dotvára príjemnú a pohodovú atmosféru, ktorá v tomto sviatočnom období nesmie chýbať. Vonkajšie aj vnútorné vianočné LED osvetlenie v rôznych podobách rozveselí každý domov. Je jedno, či je 1. sviatok vianočný, alebo sviatok Troch kráľov, svetielka sa hodia vždy a všade. A aké sú naše vianočné inšpirácie?

Vianočné inšpirácie – vonkajšie osvetlenie dekorácií
Vonkajšie osvetlenie

Vianočné inšpirácie – vnútorné osvetlenie dekorácií
Vnútorné osvetlenie

Vianočné inšpirácie – reťaze
Svetelné reťaze

Vianočné inšpirácie – projektor
Svetelný projektor

Balenie darčekov patrí ku každým Vianociam tak, ako aj vianočný stromček. K tejto činnosti využijete baliaci papier v nespočetných rôznych spracovaniach a odtieňoch, vianočné škatuľky, želania a menovky.

Tri veci, bez ktorých sa Vianoce rozhodne nezaobídu

Nádherne ozdobený stromček je neodmysliteľnou súčasťou Vianoc. A ak vám chýbajú potrebné vianočné inšpirácie, výzdoba stromčeka vám napadne ihneď, ako uvidíte nespočetné množstvo ozdôb, žiaroviek a sviečok.

 1. Umelé vianočné stromčeky sú v dnešnej dobe už veľmi realistické. Kúpite ich v rôznych veľkostiach a aj v rôznych dizajnoch – so svetielkami, šiškami, či rovno s ozdobami. Súčasťou väčšinou býva aj stojan.
 2. Stojany na stromček sa hodia v prípade, že ste zástancom živých stromčekov a potrebujete ich do niečoho stabilne upevniť. Stojan možno zakúpiť v rôznych spracovaniach, od krásnych kovaných tvarov až po moderný dizajn.
 3. Vianočné ozdoby na stromček rozhodne nesmú chýbať, pretože práve vďaka nim sa stromček stáva nádhernou dominantou celého priestoru. Medzi vianočné inšpirácie, ktorými ho môžete vyšperkovať, patria predovšetkým gule, hviezdy, reťaze, žiarovky či sviečky. 

Vonné sviečky – vianočné dekorácie, ktoré naladia na sviatočnú atmosféru

Vonné sviečky dokážu z každého miesta vykúzliť príjemnú oázu pokoja a pohody – stačí len zvoliť správnu vôňu a dosiahnete dokonalú atmosféru. Potom už stačí len popremýšľať, či preferujete sviečku v skle či napríklad v tvare lode .

 • Vianočné sviečky dokážu navodiť atmosféru Vianoc, a to buď svojou vôňou, alebo tým, že patria na adventný veniec.
 • Aróma lampy vám nielenže byt prevoňajú, ale sú aj skvelou dekoráciou. Stačí v nich len rozpustiť vosky s vianočnou vôňou.
 • Čajové sviečky využijete buď do aróma lámp, svietnikov a lampášov, alebo samostatne, a to kdekoľvek v interiéri.

i

Chýbajú vám inšpirácie na Vianoce? Darčekové balenia sviečok urobia radosť každému.

Vianočné inšpirácie – adventný kalendár

Dokonalým prekvapením potom môžu byť aj vonné sviečky v adventnom kalendári.

Vianočné inšpirácie – dary v podobe pochutín a dobrého pitia nikdy nesklamú

Hľadáte zaujímavé vianočné inšpirácie? Darčeky v podobe cukroviniek či dobrého pitia sú vždy skvelou voľbou.

Cukrovinky a orechy nesmú počas sviatkov na stole chýbať, navyše potešia aj ako darček

Cukrovinky a orechy nesporne potešia každého. Kto by nemiloval excelentnú čokoládu, luxusné pralinky, neodolateľné cukríky či najrôznejšie druhy orechov, a to všetko navyše v nádherných darčekových baleniach?

Alkohol je dobrým darčekom aj spoločníkom pri sviatočných dňoch s rodinou

Alkohol patrí medzi veľmi obľúbený druh darčeka, a to nielen na Vianoce. Každý preferuje iný druh pitia, a tak vyberajte podľa preferencií obdarovaného. Vzhľadom k tomu, že alkohol navodzuje príjemnú náladu a stmeľuje, slúži tiež ako dobrý spoločník pri trávení sviatočných dní s celou rodinou.

 • Vína sú skvelým darčekom predovšetkým pre ženy. Nájdete tu vína biele, ružové, červené aj dezertné a šumivé.
 • Destiláty predstavujú všetko od klasickej vodky cez sladké likéry až po prvotriedne koňaky, ktoré vždy potešia chuťové poháriky. 
 • Pivá ocenia skôr muži. Ak navyše darujete nejaké špeciálne či zahraničné pivo, skvelý darček je na svete.
 • Nealkoholické nápoje sú vhodné pre všetkých, ktorí neholdujú alkoholu. Patrí sem káva, čaj či limonády.
Vianočné inšpirácie – alkohol darčekové balenie

Limitované edície (obmedzené počty fliaš, ktoré sú niečím výnimočné) či darčekové balenia liehu spoločne s pochutinami či okrasnými pohármi sú perfektnými darčekmi pre všetkých milovníkov dobrého pitia.

Pečenie a varenie: vianočné inšpirácie na cukrovinky

Vianočné pečenie a varenie si jednoducho musíte užiť. Okrem spotrebičov do kuchyne u nás nájdete aj cukrárske potreby. Pomôžu, ak vám chýbajú vianočné inšpirácie na cukrovinky, pretože s nimi príde nejedna inšpirácia aj sama. Ide najmä o formy, pekáče a plechy, zdobičky, vykrajovačky, mašľovačky či fľaše na šľahačku.

i

Máme pre vás vianočné inšpirácie na darčeky pre celú rodinu

Stále si nie ste istí, čo by vašim najbližším urobilo radosť? Chýbajú vám vianočné inšpirácie? Darčeky pre rodičov, manžela/manželku, deti, starých rodičov, priateľov i vašich zvieracích miláčikov zaobstaráte počas krátkej chvíle. Nechajte sa inšpirovať našimi tipmi na vianočné darčeky.

Doprajte si pohodové zimné večery s vianočným čítaním

Vianočné čítanie ocení každý, kto má rád krásne vianočné príbehy plné nádeje a lásky. Či už si zvolíte klasické knihy, elektronický obsah, alebo audioknihy, vždy sa môžete tešiť na stovky stránok dobrodružstva, ktoré vykúzli vianočnú atmosféru. Okrem príbehov sa však môžete tešiť aj na plno zaujímavých receptov patriacich na vianočný stôl, v ponuke nám totiž nechýbajú moderné ani klasické vianočné kuchárky.

Vianočné inšpirácie pre deti: zažeňte nudu tvorbou

Obdobie sviatkov plné pokoja a pohody nabáda k tomu tvoriť s deťmi niečo zaujímavé. Na internete nájdete mnohé vianočné nápady pre šikovné ruky. Medzi obľúbené patria predovšetkým snehuliaci či anjelici z vaty/vatových tampónov, snehové vločky, želania a iné vianočné inšpirácie z papiera, lodičky zo škrupín orechov či zdobenie perníkov. Ozdoby na stromček vyrobené doma môžu dodať sviatočnej atmosfére ešte o čosi iný nádych.

Detské knihy môžu tiež skvele slúžiť ako inšpirácie na Vianoce pre deti. Ktorá ratolesť by predsa nechcela počuť tie najkrajšie vianočné príbehy?

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len k hodnoteniu informácií na stránke.
Pokiaľ máte otázku, či požiadavku, využite zákaznickú podporu.
Chýba Vám niečo? Je niečo uvedené zle?

Najpredávanejšie

1.
Bosch MUM 4880 Na sklade > 5 ks a na 7 predajniach
Kuchynský robot planetárny spôsob miešania, príkon 600 W, materiál vnútorných prevodov plast, objem misy 3.9 l, materiál misy nehrdzavejúca oceľ, počet rýchlostí 4, materiál plášťa nehrdzavejúca oceľ a plast, hmotnosť 6.5 kg, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, k metla, balónová metla, mixér, mlynček na mäso a lis na citrusy/odšťavovač, farba biela
136,90 €

2.
Tefal Bread of the World PF611838 Na sklade > 5 ks a na 3 predajniach
Domáca pekáreň príkon 1600 W, špeciálne programy: nastavenie prepečenia kôrky, bezlepkový chlieb, džem a bagety a žemle, hmotnosť náplne 1500g, funkcie: odložený štart, udržovanie teploty, pozastavenie pečiaceho programu, nepriľnavý povrch nádoby a displej, počet programov 19, príslušenstvo: hák/y na miesenie, odmerka, narezávač, štetček, lyžica a kniha s receptami, farba čierna
-20%
179 €
143,90 €

3.
Princess 181016 Posledných 79 ks
Fritéza horkovzdušná, digitální, příkon 1700 W, extra velký koš 5.5 l, smažení bez oleje, průměr koše 24 cm, teplotní rozsah 80-200 °C, nastavitelný časovač, 8 přednastavených programů, rychlé nahřátí, LCD dotykový displej pro přesné nastavení teploty a ovládání, vyjímatelný koš s rukojetí, snadno rozebíratelná, tepelně izolované tělo přístroje
58 €

Ďalšie najpredávanejšie
6026 položiek
Akcia končí za 44:06:17
ETA Gustus Vario II. 1128 90020 - Kuchynský robot
-15%
Viac ako99%spoľahlivosť
ETA Gustus Vario II. 1128 90020
Kuchynský robot – s 1200W motorom so stabilizátorom udržuje nastavené otáčky aj pri veľkom zaťažení, celokovové vyhotovenie, planetárny systém miešania, plynulá regulácia otáčok, funkcia PULSE pre maximálne otáčky, možnosť nastavenia výšky šľahacích nadstavcov a háku, otvor v kryte na jednoduché pridávanie surovín, šľahacia metla s predĺženou pracovnou časťou, bezpečnostný systém výkyvného ramena proti spusteniu, svetelná signalizácia prevádzky, možnosť umývania jednotlivých dielcov v umývačke riadu, dĺžka napájacieho kábla 1.25m, príslušenstvo: nerezová misa s objemom 6l s držadlami, priehľadný kryt misy, flexi metla (na krémy a ľahké cestá), hnetací hák, miešajúca metla, šľahacia metla, mlynček na mäso (O 54mm) – kovová mlecia komora – 3× mlecie doštičky na stredné, hrubé a veľmi hrubé mletie – nadstavec na výrobu údenín – nadstavec na výrobu Kebbe, vtláčadlo – násypka – tvoridlo na cukrovinky, uvoľňovací kľúč, nadstavec na strúhanie so 4 bubienkovým strúhadlami, sklenený mixér 1.5l – nerezové mixovacie nože, otvor vo veku

-15% 299,90 €
253,88 € bez DPH 211,57 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 34 ks
Môžete mať zajtra od 8:30
Objednávací kód: ETAKR301
Bosch MUM 4880 - Kuchynský robot
Viac ako99%spoľahlivosť
Bosch MUM 4880
Kuchynský robot planetárny spôsob miešania, príkon 600 W, materiál vnútorných prevodov plast, objem misy 3.9 l, materiál misy nehrdzavejúca oceľ, počet rýchlostí 4, materiál plášťa nehrdzavejúca oceľ a plast, hmotnosť 6.5 kg, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, k metla, balónová metla, mixér, mlynček na mäso a lis na citrusy/odšťavovač, farba biela

Ideálny darček pre mamičku
Ideálny darček pre šikovné kuchárky
136,90 € bez DPH 114,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: EAV3141c
Tefal Bread of the World PF611838 - Domáca pekáreň
-20%
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal Bread of the World PF611838
Domáca pekáreň príkon 1600 W, špeciálne programy: nastavenie prepečenia kôrky, bezlepkový chlieb, džem a bagety a žemle, hmotnosť náplne 1500g, funkcie: odložený štart, udržovanie teploty, pozastavenie pečiaceho programu, nepriľnavý povrch nádoby a displej, počet programov 19, príslušenstvo: hák/y na miesenie, odmerka, narezávač, štetček, lyžica a kniha s receptami, farba čierna

Ideálny darček pre mamičku
Ideálny darček pre každú domácnosť
Ideálny darček pre prarodičov
-20% 179 €
143,90 € bez DPH 119,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: TEFPE003
Akcia končí za 44:06:17
Tefal Súprava riadu 11 ks ILLICO G701SB74 - Sada riadu
-12%
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal Súprava riadu 11 ks ILLICO G701SB74
11ks, súprava obsahuje typ riadu: súpravy, kastról, rajnica, panvica a vysoký hrniec, kompatibilný typ ohrevu: indukcia, plyn, sklokeramika a elektrina, nerezová oceľ 18/10, vnútorný povrch nepriľnavý, indikátor teploty, vhodné do rúry,

Ideálny darček pre sestru
Ideálny darček pre prarodičov
-12% 154 €
135,90 € bez DPH 113,25 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 83 ks
Môžete mať zajtra od 8:30
Objednávací kód: TEFNA147
Tefal QB813D38 Masterchef Grande - Kuchynský robot
-22%
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal QB813D38 Masterchef Grande
Kuchynský robot planetárny spôsob miešania, príkon 1500 W, objem misy 6.7 l, materiál misy nehrdzavejúca oceľ, počet rýchlostí 8, tlačidlo pulse (turbo), šľahanie, miesenie a hnetenie, hmotnosť 14.58 kg, miešacia metla, nadstavec na plnenie údenárskych produktov, hnetací hák, mixér, mlynček na mäso, metla a šľahacia metla, farba antikorová

-22% 474,83 €
369 € bez DPH 307,50 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: TEFKR238
Akcia končí za 44:06:17
Tefal Tlakový hrniec Secure5 Neo set 4 + 6l (s parným košíkom) P2544341 - Tlakový hrniec
-11%
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal Tlakový hrniec Secure5 Neo set 4 + 6l (s parným košíkom) P2544341
Tlakový hrniec – s objemom 4 a 6 litrov, bajonetový uzáver, počet ventilov: 2, parný kôš, trojvrstvové sendvičové dno, materiál nerez 18/10, použiteľný na všetky typy ohrevu vrátane indukcie, vhodné do umývačky, 5 bezpečnostných prvkov, záruka 10 rokov na nádobu

Ideálny darček pre šikovné kuchárky
Ideálny darček pre každú domácnosť
Ideálny darček pre prarodičov
-11% 89,90 €
79,90 € bez DPH 66,58 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 13 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: TEFNE406
Akcia končí za 44:06:17
Princess 181016 - Fritéza
Viac ako99%spoľahlivosť
Princess 181016
Fritéza horkovzdušná, digitální, příkon 1700 W, extra velký koš 5.5 l, smažení bez oleje, průměr koše 24 cm, teplotní rozsah 80-200 °C, nastavitelný časovač, 8 přednastavených programů, rychlé nahřátí, LCD dotykový displej pro přesné nastavení teploty a ovládání, vyjímatelný koš s rukojetí, snadno rozebíratelná, tepelně izolované tělo přístroje

Ideálny darček pre zdravie a relax
58 € bez DPH 48,33 €
Kúpiť
Akciová cena
Posledných 79 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: PRIFR597
Akcia končí za 44:06:17
Progress EK2819 - Fritéza
-45%
Viac ako99%spoľahlivosť
Progress EK2819
Fritéza materiál nádoby: s nepriľnavým povrchom, teplovzdušná, príkon 1500 W, objem nádoby, počet fritovacích košov 1, časovač, termostat, ochrana pred prehriatím, displej, automatické vypnutie, regulácia teploty a vyberateľná nádoba, max. teplota 200 °C, min. teplota 80 °C, farba čierna a čierna

Ideálny darček pre šikovné kuchárky
Ideálny darček pre zdravie a relax
-45% 86,90 €
47,84 € bez DPH 39,87 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 272 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: SOUR354
Bosch MUM 55761 - Kuchynský robot
Viac ako99%spoľahlivosť
Bosch MUM 55761
Kuchynský robot planetárny spôsob miešania, príkon 900 W, materiál vnútorných prevodov plast, objem misy 3.9 l, materiál misy nehrdzavejúca oceľ, počet rýchlostí 7, materiál plášťa nehrdzavejúca oceľ a plast, tlačidlo pulse (turbo) a plynulá regulácia otáčok, hmotnosť 7.8 kg, miešacia metla, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, balónová metla, mixér, mlynček na mäso a lis na citrusy/odšťavovač, farba červená

Ideálny darček pre mamičku
Ideálny darček pre šikovné kuchárky
240,90 € bez DPH 200,75 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: EAV3145a
Tefal YV970815 Actifry Genius XL 2 v 1 - Fritéza
Viac ako98%spoľahlivosť
Tefal YV970815 Actifry Genius XL 2 v 1
Fritéza – teplovzdušná, technológia Dual Motion, inteligentný dotykový displej, možnosť odloženého štartu a ohrievanie, možnosť nastavenia teploty od 70 do 220°C, časovač, kapacita 1.7kg až pre 8 osôb, dve oddelené varné zóny

Ideálny darček pre zdravie a relax
298 € bez DPH 248,33 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: TEFHF753
Bosch MUM58M59 - Kuchynský robot
Viac ako99%spoľahlivosť
Bosch MUM58M59
Kuchynský robot planetárny spôsob miešania, príkon 1000 W, materiál vnútorných prevodov plast, objem misy 3.9 l, materiál misy nehrdzavejúca oceľ, počet rýchlostí 7, materiál plášťa nehrdzavejúca oceľ a plast, hmotnosť 7.4 kg, miešacia metla, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, mixér, mlynček na mäso a lis na citrusy/odšťavovač, farba nehrdzavejúca oceľ

-5% 399 €
379,90 € bez DPH 316,58 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: BOSRB004
Tefal EY701D15 Easy Fry XXL - Fritéza
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal EY701D15 Easy Fry XXL
Fritéza – teplovzdušná, príkon 1700W, objem nádoby 5.6l, materiál nádoby: nepriľnavý povrch, digitálny dotykový displej, 4 možnosti prípravy pokrmov, 8 prednastavených režimov, časovač s automatickým vypnutím, počet fritovacích košov: 1, max. teplota 200°C, min. teplota 80°C, odnímateľné časti vhodné do umývačky, čierna farba

Ideálny darček pre zdravie a relax
139 € bez DPH 115,83 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: TEFHF412
Bosch MSM67160 - Tyčový mixér
Viac ako99%spoľahlivosť
Bosch MSM67160
Tyčový mixér príkon 750 W, počet rýchlostí 12, drvenie ľadu, sekanie, šľahanie a mixovanie, počet nožov 4, nadstavce vhodné do umývačky a turbo rýchlosť, materiál nohy nehrdzavejúca oceľ, sekáčik so sekacou nádobou, mixovacia nádoba, šľahacia metla a úzka mixovacia noha

Ideálny darček pre šikovné kuchárky
Ideálny darček pre zdravie a relax
43 € bez DPH 35,83 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: EAV4272b
KENWOOD KVL4220S CHEF XL - Kuchynský robot
Viac ako99%spoľahlivosť
Varianty
KENWOOD KVL4220S CHEF XL
Kuchynský robot planetárny spôsob miešania, príkon 1200 W, materiál vnútorných prevodov kov, objem misy 6.7 l, materiál misy nehrdzavejúca oceľ, počet rýchlostí 6, materiál plášťa nehrdzavejúca oceľ a plast, tlačidlo pulse (turbo) a plynulá regulácia otáčok, hmotnosť 7.658 kg, miešacia metla, hnetací hák a k metla, farba strieborná

Ideálny darček pre mamičku
Ideálny darček pre šikovné kuchárky
454,90 € bez DPH 379,08 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: KEKR008
Tefal GC712D34 Optigrill+ INOX EE - Elektrický gril
-5%
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal GC712D34 Optigrill+ INOX EE
Elektrický gril kontaktný, stolný a prenosný, príkon 2000 W, počet programov: 6, materiál grilu: nehrdzavejúca oceľ, materiál plochy na grilovanie: nepriľnavý, plocha na grilovanie 600 cm2, počet plôch na grilovanie: 2, hmotnosť 4.65kg, dĺžka napájacieho kábla 0.8 m, teplomer, odkvapkávacia nádoba, regulácia teploty, vyberateľný rošt a nepriľnavý povrch

Ideálny darček pre šikovné kuchárky
Ideálny darček pre rybárov
Ideálny darček pre malých aj veľkých záhradkárov
Ideálny darček pre každú domácnosť
Ideálny darček pre záhradníčky
-5% 157,36 €
149 € bez DPH 124,17 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: TEFGR003
YANKEE CANDLE Sada votívne sviečky 12 ks - Darčeková sada
Nové
YANKEE CANDLE Sada votívne sviečky 12 ks
Darčeková sada – sviečok so sviatočnou vôňou

25,90 € bez DPH 21,58 €
1 ks
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 7:00
Objednávací kód: SVI886
Akcia končí za 44:06:17
Tefal PF250135 Pain et tresors - Domáca pekáreň
-30%
Viac ako98%spoľahlivosť
Tefal PF250135 Pain et tresors
Domáca pekáreň príkon 700 W, špeciálne programy: nastavenie prepečenia kôrky, bezlepkový chlieb a džem, hmotnosť náplne 1000g, funkcie: odložený štart, udržovanie teploty, pozastavenie pečiaceho programu, nepriľnavý povrch nádoby, displej, priezor vo veku a dvojitý dávkovač, počet programov 20, príslušenstvo: hák/y na miesenie a kniha s receptami, farba biela

Ideálny darček pre mamičku
Ideálny darček pre každú domácnosť
Ideálny darček pre prarodičov
-30% 129 €
89,90 € bez DPH 74,92 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 118 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: TEFOFP770
Bosch MUM9BX5S65 - Kuchynský robot
-14%
Viac ako99%spoľahlivosť
Bosch MUM9BX5S65
Kuchynský robot planetárny spôsob miešania, príkon 1500 W, materiál vnútorných prevodov kov, objem misy 5.5 l, materiál misy nehrdzavejúca oceľ, počet rýchlostí 7, materiál plášťa hliník, hmotnosť 16.1 kg, miešacia metla, hnetací hák, nadstavec na strúhanie, priehľadný kryt misy, balónová metla, mixér a mlynček na mäso, farba nehrdzavejúca oceľ

-14% 1 059 €
911,90 € bez DPH 759,92 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať zajtra od 8:30
Objednávací kód: BOSRB002
Akcia končí za 44:06:17
BOSCH HBF134ES0 - Vstavaná rúra
-11%
Varianty
BOSCH HBF134ES0 - na splátky bez navýšenia
Vstavaná rúra energetická trieda A, objem 66 l, gril, horný ohrev, pravý horúci vzduch a spodný ohrev, detská poistka, čistenie rúry: ecoclean, V׊×H: 59.5 cm×59.4 cm×54.8 cm, nehrdzavejúca oceľ

-11% 288,90 €
256,90 € bez DPH 214,08 €
Kúpiť
Black Friday
Posledné 4 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: BOTROV12
Akcia končí za 44:06:17
Tefal FF107810 Maxi Fry - Fritéza
-30%
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal FF107810 Maxi Fry
Fritéza – na olej, príkon 1900W, objem nádoby 2.1l, max. náplň oleja 2.1l, kapacita až 1.2kg potravín, materiál nádoby: hliník, počet fritovacích košov: 1, termostat, automatické otváranie veka, max. teplota 190°C, min. teplota 150°C, odnímateľné časti vhodné do umývačky, čierna farba

Ideálny darček pre šikovné kuchárky
Ideálny darček pre každú domácnosť
-30% 46,90 €
32,62 € bez DPH 27,18 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 216 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: TEFFF006
Akcia končí za 44:06:17
MORA K 662 BW - Sporák
-18%
Viac ako99%spoľahlivosť
MORA K 662 BW - na splátky bez navýšenia
Sporák plynová doska, trieda energetickej účinnosti: A, šírka 50 cm, počet platničiek: 4, objem 62 l, časovač, dotykové ovládanie, elektrické zapaľovanie, poistka horáka a smaltové mriežky, programy rúry: horný ohrev, okrúhle vykurovacie teleso, pravý horúci vzduch, rozmrazovanie, spodný ohrev a ventilátor, klasický dizajn, farba biela

+ ZADARMO Promo Bonus MORA Bezplatný servis 5 rokov

-18% 258,90 €
212,90 € bez DPH 177,42 €
Kúpiť
Black Friday
Posledné 2 ks
Môžete mať dnes od 14:00
Objednávací kód: MORSP041
Tefal Optigrill+ XL GC722D34 - Elektrický gril
-21%
Viac ako99%spoľahlivosť
Tefal Optigrill+ XL GC722D34
Elektrický gril kontaktný, stolný a prenosný, príkon 2000 W, počet programov: 9, materiál grilu: nehrdzavejúca oceľ, materiál plochy na grilovanie: nepriľnavý, plocha na grilovanie 800 cm2, počet plôch na grilovanie: 2, hmotnosť 5.96kg, dĺžka napájacieho kábla 0.8 m, poklop, teplomer, odkvapkávacia nádoba, regulácia teploty, vyberateľný rošt a nepriľnavý povrch

Ideálny darček pre šikovné kuchárky
Ideálny darček pre rybárov
Ideálny darček pre malých aj veľkých záhradkárov
Ideálny darček pre každú domácnosť
Ideálny darček pre záhradníčky
-21% 239 €
189 € bez DPH 157,50 €
Kúpiť
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: TEFGR002
De'Longhi SET DLSC302 - Poháre na teplé nápoje
-22%
De'Longhi SET DLSC302
Poháre na teplé nápoje - 2x pohár na Espresso (60 ml), 2x pohár na cappuccino (190 ml) 2x pohár na Latte Macchiato (220 ml), vhodné pre teplé alebo studené nápoje a umývanie v umývačke

-22% 50,90 €
39,50 € bez DPH 32,92 €
Kúpiť
Akciová cena
Na sklade > 5 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: DLDK003
Akcia končí za 44:06:17
Tefal Tlakový hrniec 4 l Secure5 Neo P2534246 - Tlakový hrniec
-15%
Viac ako98%spoľahlivosť
Tefal Tlakový hrniec 4 l Secure5 Neo P2534246
Tlakový hrniec s objemom 4 l, uzáver: bajonetový, počet ventilov: 2

Ideálny darček pre každú domácnosť
Ideálny darček pre prarodičov
-15% 59,90 €
50,90 € bez DPH 42,42 €
Kúpiť
Black Friday
Posledných 44 ks
Môžete mať dnes od 8:00
Objednávací kód: EAY9003b

Vianočné prípravy

článokNajlepší vianočné pečivo: ľahko, rýchlo a bez stresu! Najkrajšie rodinné sviatky sa nezadržateľne blížia. Chcete si tento rok pečenie uľahčiť? Hľadáte novú...
Vianoce prichádzajú a pred nami je veľa klasických dilem, s ktorými vám poradiť nemôžeme. Rady na darčeky...
Máte v rodine, alebo medzi priateľmi fotografa, ktorého by ste na Vianoce chceli obdarovať, ale netušíte...
článokVianoce: plán na prežitie Prinášame vám prehľad všetkého, čo je potrebné pred Vianocami vykonať, zariadiť, nakúpiť a zohnať...
Viac článkov

Vianočné prípravy

V kategórii Vianočné prípravy máme práve teraz na Alza.sk celkom 6024 produktov.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:


Skúste nové Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Pre organizácie Ako nakúpiť
Tipy na vianočné darčeky Zobraziť
WEB6
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi