TP-LINK MC110CS

Zobraziť katalóg
2x
0
Média konvertor TP-LINK MC110CS
-23%
Média konvertor 100Mb/s SC na 100Mb/s RJ45, 20km
Cena s DPH
€34,51
€26,63
Cena bez DPH
€22,19
Kúpiť nové Od  €34,51
   Záruka okamžité výmeny tovaru €2,66 Záruka okamžitej výmeny tovaru
Rozbalené
Kúpiť
alebo
Kúpiť zrýchlene Nakupujte jedným klikom bez nutnosti opakovane vyberať dopravu a platbu
Pridať do zoznamu
Záruka 36 mesiacov Kód:  TP607f5 Produktové číslo:  MC110CS Stránky výrobcu
Garantujeme doručenie pod stromček Pridať do zoznamu Vianočné darčeky Pridať do zoznamu Chcem od Ježiška
Helpdesk Vytlačiť
TP-LINK MC110CS €34,51 €26,63 Rozbalené
Kúpiť
5,0
Hodnotili 2 užívatelia
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100 % zákazníkov odporúča

TP-LINK MC110CS

Kvalitný a spoľahlivý médiá konvertor určený na prevod médií z optického vedenia 100BASE-FX na metalické vedenie 100Base-TX a naopak. Tento konvertor je určený na použitie s jednorežimovým optickým káblom s konektorom typu SC. Využíva vlnovú dĺžku 1310 nm u príjmu aj odosielania dát až na vzdialenosť 20 km. Tento médiá konvertor možno použiť aj ako samostatné zariadenie (nevyžaduje žiadne šasi) alebo so šasi TP-LINK 19 '. Podporuje automatickú detekciu MDI/MDI-X pre port TX. Funkcia Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú stratu spôsobenú prerušením spojenia.

Parametre a špecifikácie:

Normy a protokoly:
IEEE 802.3, IEEE 802.3u, IEEE 802.3x

Základné funkcie:
Poloduplexný/plne duplexný režim prenosu pre port FX
Plne duplexné riadenie toku (IEEE 802.3x)
Poloduplexné riadenie toku (backpressure)
Predlžuje dosah optického vedenia až na 20 km
Funkcia Link Fault Passthrough a Far End Fault včas minimalizujú stratu spôsobenú prerušením spojenia

Porty:
1 port 100M SC
1 port 100M RJ45 (Auto MDI/MDIX)

Sieťová médiá 10BASE-T:
Kábel UTP kategórie 3, 4, 5 (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 ? STP (max. 100 m)

Sieťová médiá 1000BASE-T:
Kábel UTP kategórie 5, 5e (max. 100 m)
EIA/TIA-568 100 Ω STP (max. 100 m)

Sieťová médiá 1000BASE-FX:
Jednorežimový optický kábel

Indikátory LED:
PWR, FDX/Col, Link/Act, SPD

Bezpečnosť a emisie:
FCC, CE

Prevádzkové prostredie:
Prevádzková teplota: 0-40 ?
Mimoprevádzková teplota: -40-70?
Prevádzková vlhkosť: 10-90% nekondenzujúca
Mimoprevádzková vlhkosť: 5-90% nekondenzujúca

Napájanie:
Externý napájací adaptér

Rozmery:
94,5 x 73 x 27 mm


Online chat

Vážený zákazník, ak máte otázky k službe, môžete ich s nami vyriešiť online. V prípade že chcete chat využiť prihláste sa prosím.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter. Bežná cena znamená výrobcom/dodávateľom odporúčaná koncová cena.

V diskusii zatiaľ nie sú žiadne príspevky.
Nenašli ste odpoveď na svoju otázku?
Položiť otázku
Fórum TP-LINK MC110CS
5,0
Hodnotili 2 užívatelia
5 2x
4 0x
3 0x
2 0x
1 0x
100 % zákazníkov odporúča
Zákazník 31.10.2013
Zapojit a jede se. Používáme na připojení IP kamer přes optiku
Bez nastavování
Firma, Praha 5 27.4.2016
Zapojil jsem a běží...
 
Recenzia TP-LINK MC110CS
Príslušenstvo pre TP-LINK MC110CS
Pomôžte ostatným pri výbere
Napísať recenziu
Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si TP-LINK MC110CS.

Odkaz k produktu na stránkach výrobcu: Zadajte odkaz recenzie produktu

Poznámka:

Skúste Alza Premium Moja Alza Prihlásiť Ako nakúpiť
WEB1