CONCEPT VR3510 předprodej

Robotické vysávače

Robotické vysávače sú skvelým, a predovšetkým samostatným pomocníkom do domácnosti, ktorý vám ušetrí hodiny času. Pri výbere dbajte predovšetkým na typ podlahy, členitosť priestoru, typ filtrácie, základné parametre, konektivitu a ďalšie kritériá. Poradíme vám, ako vybrať ten najlepší robotický vysávač priamo pre vás.

Pokračovať

Na čo slúži a na akom princípe funguje robotický vysávač?

Robotický vysávač je skvelým pomocníkom pri pravidelnom upratovaní podlahy, a to aj keď nie ste doma. Hravo zvládne vysať bežný neporiadok – omrvinky, prach, zvieracie chlpy a podobne. V spodnej časti má medzi kolieskami umiestnenú jednu alebo dva veľké rotačné kefy, ktoré zametajú prach a nečistoty priamo do sacieho otvoru.

Aké (ne)výhody prináša robotický vysávač?

Robotický vysávač (inak tiež automatický vysávač) síce úplne nenahradí bežný manuálny vysávač v plnej miere, avšak na bežnú údržbu je úplne ideálnym pomocníkom. Aké (ne)výhody prináša?

 • Funguje samostatne, a to aj keď nie ste doma.
 • Automatický vysávač robot je veľmi tichý.
 • Vraciate sa domov do udržiavaného prostredia.
 • Prináša úľavu menej pohyblivým osobám.
 • Je ideálny najmä pre rodiny s maznáčikmi.
 • Robotické vysávače sú vhodné pre alergikov.
 • Nenahradia bežný manuálny vysávač.
 • Majú menšiu kapacitu zbernej nádoby.
 • Vysávače robotické majú nižší sací výkon.

Robotické vysávače na zvieracie chlpy ocenia všetci majitelia domácich maznáčikov. Títo pomocníci vám totiž umožnia udržiavať váš domov neustále krásne čistý a bez nežiaducich chlpov.

Na aký typ podláh je vhodný robotický vysávač? Na koberce aj tvrdé podlahy

Robotický vysávač funguje najlepšie na podlahách, avšak niektoré robotické vysávače si poradia aj s kobercami s dlhším vlasom.

 • Robotické vysávače na koberce a podlahu sú vhodné na všetky typy tvrdých podláh – linoleum, parkety, plávajúcu podlahu, dlažbu, vinyl alebo drevenú podlahu. Môžete ich využiť aj na koberce s vlasom okolo 1 cm.
 • Robotické vysávače na koberce sú priamo určené na tento typ podláh, a tak si poradia aj s kobercom s dlhším vlasom. Tento parameter však sledujte v produktovom popise, každý typ sa od seba líši.

i

Niektoré vysávače robotické majú problém s čiernou podlahou – vyhodnocujú ju totiž ako priepasť, a tak na podlahu/koberec radšej ani nevojde. Pred tým, než si kúpite robotický vysávač, recenzie vám napovedia, či vybraný typ nečelí týmto problémom.

Na tvrdé podlahy sú vhodní ďalší 2 pomocníci – robotický vysávač s mopom či robotický mop

Pokiaľ máte doma len, alebo prevažne tvrdé podlahy, je pre vás vhodný robotický vysávač s mopom (inak tiež robotický vysávač s vytieraním), alebo priamo robotický mop. Aké sú rozdiely medzi jednotlivými typmi?

 1. Robotický vysávač s mopom je vhodný, pokiaľ u vás doma prevažujú tvrdé podlahy, avšak máte aj koberce. Robotický vysávač teda môže ako vysávať, tak aj vytierať.
 2. Robotické mopy sú určené priamo na vytieranie podláh, a tak sú vhodné, pokiaľ máte všade tvrdé podlahy. V balení nájdete ako utierku na zametanie nečistôt a prachu, tak aj utierku na mokré vytieranie.

Najlepší robotický vysávač sa perfektne orientuje v priestore

Pokiaľ chcete skutočne najlepší robotický vysávač, zohľadnite tiež členitosť priestoru, v ktorom sa bude robot pohybovať. Pokiaľ bude operovať na voľnej ploche bez prekážok, vystačíte si bez navigácie.

 • Automatický vysávač bez navigácie má nárazník, pomocou ktorého deteguje stenu a po náraze sa vydá iným smerom. Nespozná, kde už upratoval, a kde ešte musí upratať. V porovnaní s modelmi vybavenými navigáciou sú tieto automatické vysávače lacnejšie a upratovaním pokryjú okolo 70 % miestnosti.
 • Automatický vysávač s navigáciou si najskôr pomocou senzorov zmapuje miestnosť. Pamätá si, kde už upratoval, a vie, kde upratať zostáva. Nenaráža do prekážok, nepadá zo schodov a upratovaním pokryje až 99 % miestnosti. Ako možno pomôcť tomu, aby sa robot na vysávanie dobre orientoval v priestore?
  • Virtuálne zábrany pomôžu vysávaču s pohybom. Často sa používa magnetická páska, ktorá sa nalepí na podlahu. Ďalšou možnosťou je virtuálna stena, teda infračervený lúč, ktorý vysávač robotický nemôže prekročiť.
  • Prispôsobenie prostredia je tiež veľmi dôležité. Pred kúpou odmerajte výšku priestorov pod nábytkom, aby sa tam vysávač nezasekol. Ďalej je najlepšie, aby medzi kusmi nábytku bola aspoň meter medzera.
  • Rozloženie práce musíte vypozorovať. Prvé spustenie preto buďte doma a sledujte, čo je pre vysávač automatický problém. Podľa toho potom stačí umiestniť zábrany/steny a rozmyslieť si, či nevysáva radšej po častiach.
  • Pohyb býva nastaviteľný, a tak pri pozorovaní zistíte najvhodnejší postup. Ak však ide o vysávanie v kruhoch či pásmach, efektivita je zhruba rovnaká. Najlepšie pokrytie však máva pohyb cik-cak.

Aký typ filtrov by mal mať robotický vysávač?

Robotický vysávač disponuje výstupným filtrom, ktorý rozhoduje o kvalite vypúšťaného vzduchu. Medzi základné filtre na trhu patria tkaninové, avšak odporúčame zvoliť účinnejšie a odolnejšie HEPA alebo AeroForce filtre. Niektoré modely vysávačov majú tú výhodu, že je ich filter umývateľný vodou.

HEPA a EPA filtre sú rozdelené podľa účinnosti na stupnici v rozmedzí 10 (85 % účinnosť) až 13 (99,9 % účinnosť). Pre jedincov trpiacich silnými alergiami či astmou vyberte HEPA filtre 12 a 13.

Ako vybrať robotické vysávače podľa 7 základných parametrov?

Pri výbere sú dôležité aj základné parametre, ktorých by ste si mali všímať. Ako vybrať robotické vysávače?

 1. Výkon predstavuje jeden z najdôležitejších parametrov a udáva, ako kvalitne bude vysávač automatický vysávať. Aby bol výkon čo najvyšší, je dôležité, aby bolo celé telo vysávača čo najkvalitnejšie.
 2. Príkon predstavuje množstvo elektrickej energie, ktoré vysávače automatické spotrebovávajú v prevádzke. To znamená, že čím vyššia bude táto hodnota, tým vyššie budú prevádzkové náklady.
 3. Hlučnosť je pri týchto spotrebičoch veľmi nízka, pretože nemajú taký vysoký sací výkon. Najtichšie vysávače robotické majú okolo 50 dB, tie štandardné potom okolo 60 dB, čo predstavuje hlasnejší hovor.
 4. Rozmery a hmotnosť sa pri jednotlivých typoch príliš nelíši. Vysávač robot má väčšinou tvar kruhu s priemerom 30 – 40 cm a výšku 8 cm, pričom čím je robot na vysávanie väčší, tým väčšiu plochu uprace. Hmotnosť býva 2 – 4 kg.
 5. Kapacita nádoby sa pohybuje medzi 0,3 – 0,8 l. Pokiaľ máte väčší byt alebo napríklad domácich miláčikov, voľte vždy väčšiu nádobu. Robotické vysávače vás väčšinou nejakou formou upozornia na plný zásobník.
 6. Kapacita batérie by mala byť čo najvyššia, pretože to znamená aj jej dlhšiu výdrž. Na jedno nabitie vydrží približne 60 až 360 minút. Dbajte tiež na dobu nabíjania, ktorá sa pohybuje od 1,5 do 6,5 hodín.
 7. Typ ovládania môže byť trojakého typu. V prvom prípade ovládate automatický vysávač priamo na tele, v druhom na ovládanie využívate diaľkový ovládač a v treťom vám postačí nainštalovaná mobilná aplikácia.

Nenahraditeľným miestom na každý vysávač robot je dobíjacia základňa

Každý vysávač robot má svoju dobíjaciu základňu, ktorá je neustále zapojená do elektrickej siete, aby sa v nej mohol spotrebič kedykoľvek dobiť (lacnejšie automatické vysávače môžu zostať na mieste, a tak je potrebné ich do stanice umiestniť). Niektoré modely majú v základni umiestnený aj malý vysávač, ktorý pri dobíjaní vyprázdnia zbernú nádobu.

i

Medzi svetové jednotky na trhu patrí predovšetkým robotický vysávač Roomba iRobot, ktorý si poradí s upratovaním všetkých typov podláh. Pýši sa účinnými filtrami, ktoré odstránia až 99 % baktérií a alergénov, automatickým dobíjaním a umením vyhnúť sa nebezpečným miestam.

Akými typmi kief sú robotické vysávače najčastejšie vybavené?

Robotické vysávače bývajú väčšinou vybavené dvomi typmi kief – pozdĺžnym hlavným a bočným.

 • Pozdĺžna (hlavná) kefa nadvihuje nečistoty do sacieho otvoru. Môže byť štetinová alebo gumová.
  • Štetinová kefa je tichšia ako gumená, ale zamotávajú sa do nej vlasy a zvieracie chlpy.
  • Gumová kefa je účinnejšia, nezamotávajú sa do nej vlasy a zvieracie chlpy, ale je hlučnejšia.
 • Bočné rotačné kefy (väčšinou 1 až 2) ľahko zvládnu nečistoty z rohov miestností a rozširujú záber vysávacieho robota. Existujú aj robotické vysávače bez bočných kief, ale kvalita upratovania je nižšia.
Kefy – robotický vysavač

Na obrázku možno vidieť, kde presne má vysávač robotický umiestnené kefy.

Máte radi technológiu? Inteligentný robotický vysávač ponúka 4 základné výhody

Inteligentný robotický vysávač je vhodný pre každého nadšenca modernej technológie, pretože ho môžete ľahko ovládať pomocou mobilnej aplikácie.

 1. Môžete spustiť upratovanie odkiaľkoľvek tak, aby robotický vysávač stihol upratať, než sa vrátite.
 2. Ľahko vytvoríte harmonogram upratovania, prezriete si históriu vysávania alebo upratovanie zastavíte.
 3. Pokiaľ práve nie ste doma, aplikácia vám ukáže, v akej fáze upratovania vysávač robot práve je.
 4. Niektoré robotické vysávače s vytieraním umožňujú prostredníctvom aplikácie nastaviť dávkovanie vody.

Robotické čističe okien využijete na jednoduché vyčistenie skiel a okien vrátane vyleštenia. Upratovanie je bezpečné aj bez vašej asistencie a poradí si aj s bezrámovými oknami bez toho, aby spadol dole.

Čo ďalšie môže ponúknuť robotický vysávač? Tento pomocník má ďalšie doplnkové funkcie

Je niečo ďalšie, čo vám môže ponúknuť tento robotický vysávač? Ponúka hneď niekoľko zaujímavých funkcií.

 • Dobíjanie počas upratovania ocenia majitelia veľkých bytov. Vysávače robotické sa dobijú a nadviažu tam, kde skončili.
 • Senzory proti pádu zo schodov rozoznajú prekážku a vyhnú sa pádu.
 • Detekcia špinavých miest odhalí viac znečistené miesto, na ktoré sa vysávače automatické viac zamerajú.
 • Časovač umožní nastaviť konkrétny čas, kedy automatický vysávač začne upratovať, takže nemusíte byť doma.
 • Časový rozvrh upratovania umožňuje nastaviť konkrétne časové plány, podľa ktorých sa bude vysávač robot riadiť.
 • Funkcia proti zamotaniu káblov je dobrým pomocníkom, aby sa vysávač nikde nezamotal.
 • Mäkčené kolieska vám zaistia, že sa nebudete musieť báť o to, že by tvrdé kolieska nejako poškodili podlahu.
 • Predvoľba miestnosti upratovaní vám umožní zvoliť si, akú miestnosť má vysávač robotický práve upratať.
 • LED osvetlenie je dobré v prípade, že vysávač robot upratuje v noci, pretože ho aspoň dobre uvidíte.
 • UV lampa dokáže zneškodniť nežiaduce mikróby, čím robotické vysávače zanechávajú podlahy hygienicky a krásne čisté.

Robotický vysávač má aj rad príslušenstva

Príslušenstvo k robotickým vysávačom slúži na predĺženie ich životnosti a tiež rozšírenie ich možností. Ide predovšetkým o náhradné kefy, mopovacie textílie, náhradné filtre, prostriedky na čistenie a ďalšie užitočné veci.

i

Odporúčame mať v zálohe batérie do vysávačov, ktoré predĺžia životnosť prístroja. Vždy dbajte na to, aby mala batéria rovnakú značku, ako vysávač robot alebo robotický mop.

O robotické vysávače by ste sa mali správne starať – prečítajte si 5 jednoduchých krokov

Robotické vysávače potrebujú určitú starostlivosť, aby vám vydržali čo najdlhšie. Spotrebič by ste mali čistiť raz až dvakrát týždenne a nádobku na odpad by ste mali vysypávať po každom vysávaní. Postup čistenia je vždy uvedený v priloženom návode, avšak prebieha väčšinou v niekoľkých základných krokoch.

 1. Základom je vysypanie zbernej nádoby, a potom očistenie a opláchnutie filtra.
 2. Očistenie kief od vlasov, nitiek, prachu, a to aj pod ložiskami.
 3. Odobratie predného kolesa vrátane jeho ložiska a jeho vyčistenie.
 4. Očistenie všetkých snímačov a senzorov, ktoré sú umiestnené na tele robota.
 5. Skontrolovanie kontaktov na bezproblémové nabíjanie.

Zháňate robotický vysávač lacno? Zoraďte si tovar od najlacnejšieho a vyberte si najvhodnejší kúsok. Kde ďalej môžete kúpiť lacný robotický vysávač? Bazár ponúka skvosty.

Skryť popis
Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Najpredávanejšie

1.
Roborock S7 čierny Na sklade > 5 ks a na 6 predajniach
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na suché a mokré čistenie a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.47l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: Lidar, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180min, umývateľný filter a epa e11 filter, hlučnosť 67dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, batéria Li-Ion, bočná kefa, mäkčené kolieska, mopovacia textília, nabíjacia stanica, náhradný filter, ovládanie smartfónom a virtuálna stena, čierna farba
-5%
509 €
482,90 €

2.
Roborock S7 biely Na sklade > 5 ks a na 7 predajniach
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na suché a mokré čistenie a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.47l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: Lidar, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180min, umývateľný filter a epa e11 filter, hlučnosť 67dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, batéria Li-Ion, bočná kefa, mäkčené kolieska, mopovacia textília, nabíjacia stanica, náhradný filter, ovládanie smartfónom a virtuálna stena, biela farba
-5%
509 €
482,90 €

3.
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, čierny Na sklade > 5 ks a na 4 predajniach
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, antibakteriálny a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov a automatické vysypanie, objem nádoby 0.55l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: laserová, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 1h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, hepa filter, hlučnosť 72dB(A), mobilná aplikácia, adaptér, čierna farba
303,90 €

Ďalšie najpredávanejšie
317 položiek
Ľudová voľba
Xiaomi Mi Robot Vacuum-Mop Essential
Robotický vysávač s mopom, automatické dobíjanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.42l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,7cm, navigácia: gyro, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, typ batérie: Li-Ion, hepa filter, hlučnosť 58dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, HEPA filter, kefa, nabíjacia stanica, nádobka na vodu na mokré čistenie, ovládanie smartfónom a utierka na stieranie podláh, biela farba

-15% 169,90 €
144,90 € bez DPH 120,75 €
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIAROd12
Zlatá stredná cesta
Roborock S7 čierny - Robotický vysávač
Varianty
Roborock S7 čierny
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na suché a mokré čistenie a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.47l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: Lidar, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180min, umývateľný filter a epa e11 filter, hlučnosť 67dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, batéria Li-Ion, bočná kefa, mäkčené kolieska, mopovacia textília, nabíjacia stanica, náhradný filter, ovládanie smartfónom a virtuálna stena, čierna farba

410,47 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK15
-5% 509 €
482,90 € bez DPH 402,42 €
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV592
Pre náročných
Set iRobot Roomba i7 a iRobot Braava m6
Robotický vysávač na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a antibakteriálny, na koberce a na tvrdé podlahy, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov a automatické vysypanie, objem nádoby 0.4l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 1,5cm, typ ovládania: na tele, čas nabíjania 1.5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, aeroforce filter, hlučnosť 58dB, mobilná aplikácia, nabíjacia stanica, napájací kábel a utierka na stieranie podláh, čierna farba

898,90 € bez DPH 749,08 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade 4 ks
Objednávací kód: IRORV911
Concept VR3120 Robotický vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser - Robotický vysávač
Varianty
Concept VR3120 Robotický vysávač 2 v 1 PERFECT CLEAN Laser
Robotický vysávač – s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a antibakteriálne, na všetky druhy podláh, maximálna sacia sila 3300Pa, doba prevádzky 250min, doba nabíjania 5h, hlučnosť 70dB(A), objem nádoby 0.6l, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, typ ovládania: na tele, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1.8cm, BLDC motor, bočná kefa, diaľkové ovládanie, hepa filter, kefa na podlahu/koberce, kefa pet na zvieracie chlpy a penový filter, HEPA filter a penový filter, mobilná aplikácia, farba biela

293,17 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK15
344,90 € bez DPH 287,42 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CORV492
Roborock S7 biely - Robotický vysávač
Varianty
Roborock S7 biely
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na suché a mokré čistenie a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.47l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: Lidar, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 180min, umývateľný filter a epa e11 filter, hlučnosť 67dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, batéria Li-Ion, bočná kefa, mäkčené kolieska, mopovacia textília, nabíjacia stanica, náhradný filter, ovládanie smartfónom a virtuálna stena, biela farba

410,47 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK15
-5% 509 €
482,90 € bez DPH 402,42 €
Môžete mať ihneď na 7 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROBRV585
Xiaomi Roborock S5 Max White - Robotický vysávač
Varianty
Xiaomi Roborock S5 Max White
Robotický vysávač s mopom a na čistenie kobercov, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, navigácia: VSLAM, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, typ batérie: Li-Ion, hepa filter, hlučnosť 60dB, mobilná aplikácia, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, biela farba

-26% 469 €
348,90 € bez DPH 290,75 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade 5 ks
Objednávací kód: XIAROd06
Rowenta RR7747WH X-PLORER S80 Allergy 4v1 laser HEPA - Robotický vysávač
Varianty
Rowenta RR7747WH X-PLORER S80 Allergy 4v1 laser HEPA
Robotický vysávač s mopom a na zbieranie nečistôt, senzor proti pádu zo schodov a senzor proti nárazu, objem nádoby 0.7l, počet bočných štetcov 2, spôsob navigácie: laser kamera, typ ovládania aplikácie, hlučnosť 69dB, mobilná aplikácia, malý mop, farba biela, prevádzková doba 120min, čas dobíjania 180min, Lítium-ion batéria, 3 výkonové režimy, vysokovýkonný filter, systém Aqua Force, ovládanie cez aplikáciu, kompatibilita s hlasovými asistentmi, všestranné upratovanie pre všetky povrchy a terény, Smart systém navigácie, 2 bočné kefy

222,62 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK15
261,90 € bez DPH 218,25 €
Môžete mať ihneď na predajni Banská Bystrica
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWRV019
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, čierny - Robotický vysávač Varianty
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, čierny
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, antibakteriálny a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov a automatické vysypanie, objem nádoby 0.55l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: laserová, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 1h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, hepa filter, hlučnosť 72dB(A), mobilná aplikácia, adaptér, čierna farba

303,90 € bez DPH 253,25 €
Môžete mať ihneď na 4 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIARV236
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, biely - Robotický vysávač Varianty
Mi Robot Vaccum-Mop 2 Pro EU, biely
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, antibakteriálny a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov a automatické vysypanie, objem nádoby 0.55l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: laserová, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 1h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, hepa filter, hlučnosť 72dB(A), mobilná aplikácia, adaptér, biela farba

303,90 € bez DPH 253,25 €
Môžete mať ihneď na 6 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: XIARV852
TESLA RoboStar iQ300 biely - Robotický vysávač Varianty
TESLA RoboStar iQ300 biely
Robotický vysávač s mopom, pre alergikov, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a na vodu, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6l, počet bočných štetcov: 2, navigácia: základný a gyro, AC motor, typ ovládania: diaľkový ovládač, spôsob čistenia: kefy a mopovanie, čas nabíjania 3h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, mikrofilter, hepa filter a umývateľný filter, hlučnosť 55dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, bočná kefa, diaľkové ovládanie, magnetická páska a nabíjacia stanica, biela farba

194,90 € bez DPH 162,42 €
Môžete mať ihneď na 5 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: TESRV000
Rowenta RR7447WH X-PLORER S60 Allergy - Robotický vysávač
Varianty
Rowenta RR7447WH X-PLORER S60 Allergy
Robotický vysávač s mopom a na zbieranie nečistôt, senzor proti pádu zo schodov a senzor proti nárazu, objem nádoby 0.4l, počet bočných štetcov 2, spôsob navigácie gyro, typ ovládania aplikácie, hlučnosť 65dB, mobilná aplikácia, malý mop, farba biela, prevádzková doba 90min, čas dobíjania 240min, Lítium-ion batéria, 3 režimy upratovania, vysokovýkonný filter, systém Aqua Force, ovládanie cez aplikáciu, kompatibilita s hlasovými asistentmi, navigačný systém Smart Exploration 4.0, 2 bočné kefy

268,90 € bez DPH 224,08 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROWRV814
HOBOT 388
Čistič okien – vertikálne aj horizontálne umývanie okien, navigácia pomocou AI-technology S4.0 a senzora GYRO, systém Single-Side-Cleaning, automatický štart, dvojitý čistiaci cyklus, nízka spotreba, zabudovaný zásobník na vodu a ultrasonický rozprašovač

303,47 € bez DPH 252,89 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HOBRV174
iRobot Roomba i7 silver - Robotický vysávač
Varianty
iRobot Roomba i7 silver
Robotický vysávač na čistenie kobercov a na suché čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a detekcia znečistených miest, objem nádoby 0.4l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: kamera, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy a programy, čas nabíjania 1.5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 75min, aeroforce filter, hlučnosť 58dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, HEPA filter, nabíjacia stanica, nabíjacia základňa a virtuálna stena, strieborná farba

-15% 499 €
423,90 € bez DPH 353,25 €
Môžete mať ihneď na predajni Nitra
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IRORV335
HOBOT 368
Čistič okien – AI-technology štvrtej generácie S4.0, GYRO a podtlakový senzor, na sklá s min. hrúbkou 3mm, vertikálne a horizontálne čistenie, dve špeciálne čistiace kolesá, systém Single-Side-Cleaning, dvojitý čistiaci cyklus, tlačidlo na rýchly automatický štart, UPS záložné batérie, kvalitný sací motor BLDC, ovládanie smartfónom, diaľkové ovládanie

285,66 € bez DPH 238,05 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HOBCO368
DEEBOT OZMO T8 AIVI
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na zvieracie chlpy a na vodu, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, detekcia znečistených miest a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.42l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: kamera, VSLAM a laserová, BLDC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 6.5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 200min, high efficiency filter, mikrofilter, hepa filter a penový filter, hlučnosť 67dB(A), mobilná aplikácia, 230 V napájací zdroj, adaptér, bočná kefa, časový rozvrh upratovania, čistiaca kefka, HEPA filter, indikátor plného koša, kefa, mäkčené kolieska, mopovací modul s mopovacou tkaninou, multifunkčný nadstavec, nabíjací adaptér, nabíjacia stanica, n

622,90 € bez DPH 519,08 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: DEERV004
iRobot Roomba i7 - Robotický vysávač Varianty
iRobot Roomba i7
Robotický vysávač pre alergikov, na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, funkcia proti zamotaniu káblov, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a detekcia znečistených miest, objem nádoby 0.4l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2cm, navigácia: kamera, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy a programy, čas nabíjania 1.5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 75min, aeroforce filter, hlučnosť 58dB, mobilná aplikácia, bočná kefa, nabíjacia stanica a virtuálna stena, čierna a strieborná farba

499,90 € bez DPH 416,58 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IROVRCZ28
Proscenic M8 PRO
Robotický vysávač s mopom a na suché a mokré čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, pokračovanie upratovania po samostatnom dobití, senzor proti pádu zo schodov, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.28l, počet bočných štetcov: 1, prekoná prekážku do 2cm, BLDC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 256min, hlučnosť 80dB(A), mobilná aplikácia, diaľkové ovládanie, čierna farba

250,32 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK20
-10% 348,90 €
312,90 € bez DPH 260,75 €
Môžete mať ihneď na predajni Žilina
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: PRORV504
iRobot Roomba Combo (1138) 2 v 1
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov a na suché a mokré čistenie, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov a vysávanie viacerých miestností, objem nádoby 0.45l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,6cm, navigácia: gyro, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy a mopovanie, čas nabíjania 4h, typ batérie: Ni-MH, doba chodu 110min, high efficiency filter, hlučnosť 64dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, mopovacie utierky z mikrovlákna, nabíjacia stanica, náhradný filter a ovládanie smartfónom, sivá farba

269 € bez DPH 224,17 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: ROORV639
SENCOR SRV 1000SL Robotický vysávač 2v1 AllFloor
Robotický vysávač s mopom, na všetky druhy podláh, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a vysávanie viacerých miestností, objem nádoby 0.2l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1cm, navigácia: základný, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy, čas nabíjania 3h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 80min, bavlnený filter, hlučnosť 65dB, nabíjací adaptér a prachová kefa, čierna a strieborná farba

64,72 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK20
80,90 € bez DPH 67,42 €
Môžete mať ihneď na 4 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: SENRV558
Hoover HGO320H 011
Robotický vysávač s mopom, na všetky druhy podláh, predvoľba miestností na upratovanie a senzor proti pádu zo schodov, objem nádoby 0.35l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1cm, navigácia: základný, typ ovládania: na tele, spôsob čistenia: kefy a programy, čas nabíjania 5h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, epa filter, hlučnosť 65dB, čistiaca kefka, nabíjacia stanica a nádobka na vodu na mokré čistenie, čierna farba

133,37 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK15
156,90 € bez DPH 130,75 €
Môžete mať ihneď na predajni Senec
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HOORV349
iRobot Roomba e5
Robotický vysávač na čistenie kobercov a na zvieracie chlpy, na všetky druhy podláh, automatické dobíjanie, funkcia proti zamotaniu káblov, senzor proti pádu zo schodov, senzor proti nárazu a prispôsobenie povrchu podlahy, objem nádoby 0.6l, počet bočných štetcov: 1, DC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, čas nabíjania 3h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, hepa filter, hlučnosť 59dB, mobilná aplikácia, nabíjacia stanica a virtuálna stena, čierna farba

231,90 € bez DPH 193,25 €
Môžete mať zajtra od 8:00
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: IRORV131
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC - Robotický vysávač Varianty
CONCEPT VR2020 3 v 1 Perfect Clean Gyro Defender UVC
Robotický vysávač s mopom, na čistenie kobercov, na suché a mokré čistenie a antibakteriálny, na všetky druhy podláh, predvoľba miestností na upratovanie, vysávanie viacerých miestností, prispôsobenie povrchu podlahy a funkcia odloženého upratovania, objem nádoby 0.6l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,5cm, navigácia: gyro, BLDC motor, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 4h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 120min, penový filter a hepa h13 filter, hlučnosť 65dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, čistiaca kefka, diaľkové ovládanie, HEPA filter, kefa na podlahu/koberce, magnetická páska, mopovacia textília, nabíjacia stanica a penový filter, biela farba

218,90 € bez DPH 182,42 €
Môžete mať ihneď na 2 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONRV256
HOBOT-298
Čistič okien – robotický, s ultrasonickým automatickým rozprašovačom vody a vstavaným zásobníkom umývacieho prostriedku na okná, rýchlo a precízne vyčistí okná a rôzne druhy sklenených povrchov pomocou špeciálnych utierok z mikrovlákna, robot sa pohybuje lineárne a čistenie prebieha automaticky v dvoch smeroch, vďaka systému Single-side môžete HOBOT 298 používať na rôznych hrúbkach skiel, zrkadlách, oknách, sprchových kútoch a podobne, je vybavený GYRO senzorom, laserovými senzormi a navigačným systémom s AI-Techonology S2.1, ktoré kontrolujú pohyb robota, prístroj je možné ovládať inteligentným mobilným telefónom alebo diaľkovým ovládaním

340 € bez DPH 283,33 €
Môžete mať ihneď na predajni Bratislava - centrála
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: HOBCO129
CONCEPT VR3520 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC - Robotický vysávač
Varianty
CONCEPT VR3520 3 v 1 REAL FORCE Laser Complete Clean Care UVC
Robotický vysávač s mopom, pre alergikov, na suché a mokré čistenie, na zvieracie chlpy a na tvrdé podlahy, na všetky druhy podláh, vysypanie zásobníka do stanice, predvoľba miestností na upratovanie, senzor proti pádu zo schodov, odolnosť kief proti namotávaniu vlasov, senzor proti nárazu, vysávanie viacerých miestností, automatické vysypanie, prispôsobenie povrchu podlahy a funkcia odloženého upratovania, objem nádoby 0.6l, počet bočných štetcov: 2, prekoná prekážku do 1,8cm, navigácia: laserová, typ ovládania: aplikácia, spôsob čistenia: kefy, programy a mopovanie, čas nabíjania 4h, typ batérie: Li-Ion, doba chodu 250min, penový filter a hepa h13 filter, hlučnosť 60dB(A), mobilná aplikácia, bočná kefa, čistiaca kefka, diaľkové ovládanie, HEPA filter, kefa na podlahu/koberce, mopovací nadstavec, mopovacia textília, nabíjacia stanica a penový filter, čierna farba

498,87 € so zľavovým kódom  22TRHAKYQ2SK15
586,90 € bez DPH 489,08 €
Môžete mať ihneď na 3 predajniach
Na sklade > 5 ks
Objednávací kód: CONRV092

Robotické vysávače

Robotický vysávač Niceboy ION Charles i4 (RECENZIA) V domácej recenzii sme pre vás vyskúšali robotický vysávač Niceboy Charles i4, ktorý sa pýši pokročilými...
Nový rad robotických vysávačov Xiaomi má rozhodne čo ponúknuť, disponuje totiž modernými funkciami na...
Vo vlastnej domácnosti sme vyskúšali robotický vysávač Sencor SRV 9250BK-EUE3, ktorý vysáva aj mopuje a je...
KrupsNáhradné diely – 10 rokov opraviteľnosti produktov Tefal, Rowenta a KRUPS Pri nákupe nového spotrebiča očakávame, že nám vydrží a nerozbije sa hneď po skončení záručnej lehoty...
S malými deťmi je upratovania viac než dosť a tak je súčasťou našej upratovacej výbavy niekoľko rôznych...
Ako funguje vysávač a ako správne sa oň starať, aby nám spoľahlivo slúžil dlhé roky? Pokiaľ si aj vy...
Viac článkov Všetky články

Robotické vysávače

Robotické vysávače sa stali neoddeliteľnou súčasťou inteligentnej domácnosti. Určené sú na upratovanie drevených a laminátových podláh, na vysávanie kobercov, dlažby aj linolea. Prečo práve robotický vysávač, aké značky robotických vysávačov sú medzi zákazníkmi najobľúbenejšie a čo hovoria naše recenzie?

Prečo práve robotický vysávač?

Ak stále váhate medzi klasickým a robotickým vysávačom, môžu vám rozhodovanie uľahčiť vlastnosti a výhody, ktoré robia automatický vysávač spoľahlivým pomocníkom v domácnosti.

 • Robotické vysávače patria k najmodernejším domácim elektrospotrebičom, ktoré šetria čas a enegiu.
 • Zásadnou súčasťou robotického vysávača sú senzory, ktoré umožňujú automatický pohyb bez obsluhy.
 • Spoločne so sacou silou podľa nastaveného režimu zbavuje automatický vysávač podlahu nečistôt a prachu.
 • Robotický vysávač dokáže vyčistiť aj ťažko dostupné miesta, vrátane rohov miestnosti.
 • Po dokončení upratovania alebo pri nízkom stave batérie sa robotické vysávače automaticky vrátia do nabíjacej stanice.

Najlepšie robotické vysávače podľa značiek

Na robotické vysávače sa dnes špecializuje rad značiek, z ktorých každá ponúka rôzne unikátne technológie a vlastnosti.

Robotické vysávače LG

Robotické vysávače LG možno ovládať cez mobilnú aplikáciu aj na diaľku. Predná kamera počas upratovania sníma vysávanú plochu, takže máte neustále prehľad o upratovaní a podľa toho môžete automatický vysávač LG nasmerovať.

Robotické vysávače Tesla

Robotické vysávače Tesla využijete na upratovanie všetkých typov podláh a rôzne veľkých miestností. Nízke prechodové lišty, schody, ani rohy nie sú pre robotický vysávač Tesla problém.

Robotické vysávače iRobot

Robotické vysávače iRobot majú množstvo prepracovaných funkcií, vďaka ktorým je upratovanie takmer automatické. Navigácia iAdapt inteligentne navádza robotický vysávač iRobot po miestnosti a prispôsobuje sa podmienkam.

i

Ak vás zaujíma robotický vysávač iRobot Roomba alebo robotický mop iRobot Braava, pozrite sa na naše články:

Robotické vysávače Electrolux

Robotické vysávače Electrolux vysajú aj ťažko prístupné miesta bez toho, aby poškodili nábytok. Problémom nie sú tvrdé podlahy, ani koberce. Vďaka veľkej kefe umiestnenej vpredu si automatický vysávač Electrolux poradí s každou nečistotou.

Robotické vysávače Hoover

Robotické vysávače Hoover s výkonným sacím motorom vysajú aj odolné nečistoty. Na dôkladné upratovanie je prispôsobená aj veľkosť zbernej nádoby s indikátorom zaplnenia a dezinfekčná UV lampa, ktorá odstráni baktérie a vírusy.

Obľúbený je aj robotický vysávač Vileda s niekoľkými čistiacimi programami a vysávací robot Vorwerk, ktorý pracuje samostatne alebo cez mobilnú aplikáciu. Pomocou nej sa s vysávačom ľahko prepojíte a nasmerujete ho na konkrétne miesto.

Test robotických vysávačov – pozrite sa, ako dopadli

Vzhľadom na širokú ponuku sme urobili test robotických vysávačov, ktorý odhalil rozdiely vo funkčnosti jednotlivých typov. Prečítajte si, ako jednotlivé recenzie dopadli.

Pomohla vám táto informácia?
Tento formulár slúži len na hodnotenie informácií v popise vyššie.
Ak máte otázku k produktom, službám, doprave, či inú požiadavku, využite zákaznícku podporu.
Čo by sme v ňom mali zlepšiť? Chýba vám tu niečo? Je niečo uvedené zle? Podeľte sa.

Zadajte názov tovaru

Poznámka:

Pozrite sa na produkty zoradené podľa ceny od najlacnejšieho v kategórii lacné robotické vysávače Produkty zoradené od najdrahšieho po najlacnejší hľadajte v kategórii najdrahšie robotické vysávače Tovar zoradený podľa predajnosti od najviac po najmenej predávaný nájdete v kategórii najpredávanejšie, najlepšie robotické vysávače Produkty zoradené podľa hodnotenia používateľov od najlepšieho nájdete v kategórii robotické vysávače recenzie

Tisíce produktov ihneď k odberu na našich pobočkách.

Výhodný prenájom elektroniky bez prevádzkových problémov.

Rozbalený, zánovný a použitý tovar

Tovar za lepšie ceny a nadštandardné služby pre firmy

Kontaktujte nás na WhatsApp

Kontaktujte nás na Messenger


P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií