Ledger Bitcoin Wallet Blue

Zobraziť katalóg
Ledger Bitcoin Wallet Blue
Hardvérová peňaženka šifrovací, displej 320x480 LED, ľahké použitie na Windows, OS X, Linux, BIP39 / BIP44, USB 2.0, Bluetooth 4.1, batéria 500mA
Kód:  TREZBIT5 Stránky výrobcu

Ledger Bitcoin Wallet Blue


Ledger Blue je jedno z najpokročilejších bezpečnostných hardvérových zariadení pre virtuálne meny na súčasnom trhu. Môže sa pochváliť kombináciou funkcií ako je napr. spustenie niekoľkých aplikácií naraz či šifrovacie schopnosti na podnikovej úrovni a to všetko zabalené do ľahkého prenosného zariadenia, ktoré bolo navrhnuté a vyrobené vo Francúzsku. Peňaženka Ledger Blue je založená na Secure Element, dotykovom displeji, USB a Bluetooth pripojení.


Kľúčové vlastnosti Ledger Blue

  • Môže pracovať s akýmkoľvek počítačom alebo smartfónom - Bluetooth 4.1 a NFC
  • Postavené na modernom operačnom systéme, ktorý podporuje jednoduchú inštaláciu aplikácií a aktualizácie firmvéru
  • Farebný kapacitný displej s uhlopriečkou 3,5"
  • Zabezpečenie pomocou Secure Elementt (EAL6 + / ST31) a 4 - 8-miestneho PINu
  • Podpora viacerých virtuálnych mien - Bitcoin, Litecoin, Athereum a Altcoins
  • Záloha a obnovenie - vaše účty sú zálohované. Potom je možné ľahko obnoviť na akomkoľvek zariadení Ledger

Veľký displej a flexibilný operačný systém

Toto zariadenie je výsledkom niekoľkoročného výskumu a vývoja. Nespornou výhodou je veľký dotykový displej, ktorý uľahčuje bezpečné spravovanie transakcií a zložitejších kontraktov. Úhľadný zovňajšok Ledger Blue dopĺňa najlepšia technológia vo svojej triede postavená na Blockchain Open Ledger (BOLOS) platforme, teda silnom a flexibilnom operačnom systéme.


Komunikuje s každým PC a smartfónom

Ledger Blue stojí na základoch duálnej architektúry čipu ST31 Secure Element a STM32 mikroradiča, čím je dosiahnuté plne izolovaného prostredia. Vo výbave nechýba 3,5" displej s LED podsvietením a ochrannou vrstvou proti poškriabaniu. Slúži pre jednoduchú navigáciu a potvrdzovanie transakcií. S počítačom alebo inteligentným telefónom komunikuje pomocou USB alebo Bluetooth technológie. Energiu dodáva dobíjacia Li-Pol batéria s kapacitou 500 mAh.


WYSIWIS

Vďaka modulárnej architektúre na Ledger Blue môže bežať niekoľko špecializovaných sprievodných aplikácií v úplnej izolácii. Silný bezpečnostný štít umožňuje pridávať nové virtuálne meny a účty bez rizika ohrozenia. Integrita transakcií je zaistená WYSIWIS - What You See Is What I See. Flexibilita zariadenia umožňuje použitie na podnikovej úrovni. Vaše dáta sú maximálne zabezpečené a blokované PIN kódom.


Obsah balenia

  • Ledger Blue
  • USB kábel
  • Užívateľský manuál
  • Návod pre obnovenie
 

Parametre a špecifikácia

Farba
Čierna, Strieborná Hotovo!
Šírka
97 mm Hotovo!
Výška
68 mm Hotovo!
Dĺžka
10 mm Hotovo!
Hmotnosť
90 g Hotovo!

Farba

Farba
Čierna, Strieborná Hotovo!

Rozmery a hmotnosť

Šírka
97 mm Hotovo!
Výška
68 mm Hotovo!
Dĺžka
10 mm Hotovo!
Hmotnosť
90 g Hotovo!
Poznámka:

Chcete sa o svete kryptomien dozvedieť viac? Bitcoin | Ako platiť bitcoinom | Bitcoin vs. Bitcoin Cash | Lightning Network | Čo je Blockchain | Satoshi Nakamoto | Ako na ťažbu kryptomeny | Kryptomenové forky | Ripple | Vertcoin | Ethereum | Litecoin | Ethlargement | Zencash | Dash | STORJ | Coinmarketcap | Neo | Cardano .


» Všetky zabezpečené USB kľúče, USB kľúče so šifrovaním a uzamykateľné USB kľúče

Tento výrobok nie je samostatne funkčným celkom a môže vyžadovať odbornú montáž.

Technické špecifikácie sa môžu zmeniť bez výslovného upozornenia. Obrázky majú iba informatívny charakter.

V us schopech stojí 89usd + 15usd pošta, kolik je předpokládaná cena?

Jde požít i k zabezpečení (šifrování) souboru, disků v pc? Nebo dokáže pracovat pouze s penězi? Díky za info :)

Prosím o info která z Vašich prodávaných hardware peněženek podporuje ukládání Ripple? Díky

Tak bude to v prodeji nebo ne?

Opravte prosím chyby s popisu produktu. Díky ;)

Za jak dlouho si myslíte ze bude možné objednat???

Diskusia a poradňa k Ledger Bitcoin Wallet Blue
Ďalšie informácie

Ernst & Young: verejné blockchainy predčia súkromné ​​blockchainy

Rovnako ako v prípade internetu (a intranetu), aj v prípade blockchainov bude vývoj favorizovať široko prístupnú platformu. Medzi najväčšie riziko verejných blockchainov však patrí fork – štiepenie na dve nekompatibilné vetvy. Viac o pozícii spoločnosti EY k novému odvetviu v článku.

Hardvérové peňaženky – alebo, ľudia, updatujte!

Hoci neexistuje bezpečnejší spôsob, ako uchovávať svoje drahocenné kryptomeny, než pomocou tzv. hardvérových peňaženiek, ako sú Trezor T či Ledger Nano S, stále sa objavujú nové cesty a spôsoby, ako vás o nich môže niekto pripraviť. Ako sa chrániť? Vieme, ako na to.

NEO (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) – Platforma zameraná na inteligentné kontrakty

Platforma NEO je v mnohom veľmi podobná populárnej kryptomene a sieti Ethereum. Zároveň však ponúka odlišné technologické riešenia, na ktorých základoch by v budúcnosti mohla stáť moderná svetová ekonomika. Prečo by sme projektu NEO mali venovať pozornosť? Dozviete sa v našom článku!

Kto je Satoshi Nakamoto? Pátrame po tvorcovi Bitcoinu.

Pokiaľ hľadáte iba jednu stručnú odpoveď na otázku „Kto je Satoshi Nakamoto?“, tak tú v našom článku pravdepodobne nenájdete. Môžeme sa však spoločne vydať na krátke pátranie po tvorcovi najznámejšej kryptomeny, bitcoin. Pozrieme sa bližšie na hlavných „podozrivých“, rozoberieme si rôzne okolnosti a zistíme, ako a prečo Bitcoin vôbec vznikol!

MimbleWimble a kryptomeny Grin a Beam (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ)

Na začiatku roka 2019 boli spustené kryptomeny Grin a Beam. Tieto kryptomeny používajú na svoje fungovanie protokol MimbleWimble, ktorý umožňuje kryptomenám posielať anonymné transakcie a zároveň mať dobrú škálovateľnosť. Ako MimbleWimble funguje? Prečo je dôležité mať súkromie? Aké sú rozdiely medzi Beamom a Grinom? A ako sa im darí v porovnaní s konkurenciou?

Mýty a fakty okolo Bitcoinu

Dnes sa pozrieme na niekoľko často opakovaných mýtov, ktoré sa objavujú v súvislosti s Bitcoinom. Je pravda, že Bitcoin slúži takmer výhradne kriminálnikom? Je Bitcoin anonymný? Predstavuje ťažba bitcoinu riziko pre našu planétu?

Gaming na blockchaine, alebo komu patria herné svety?

Herný obsah nie je váš. Vaše postavy, výbava a úspechy patria prevádzkovateľovi hry. Ale čo keby ste boli ozajstnými a jedinými vlastníkmi práve vy? A čo in-game ekonomika? Čo keby mohla naozaj fungovať a goldy mali reálnu a udržateľnú hodnotu? Nielen to sľubujú kryptomeny a blockchain v hernom odvetví.

Libra – kryptomenový projekt spoločnosti Facebook

Jedna z najväčších sociálnych sietí na svete, Facebook, prichádza s vlastným „kryptomenovým“ a výrazne centralizovaným projektom, ktorý nesie názov Libra. V článku sme rozobrali ambície projektu a do detailu preskúmali povahu digitálnej meny Libra coin!

Bitcoin – história a budúcnosť

O kryptomenách sa hovorí ako o hračke geekov. Opak je pravdou! Prečo kryptomeny vznikli? Kto položil ich základy? A majú reálne využitie?

Od počiatku ZenCash až k platforme Horizen! (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ)

V dnešnom článku sme sa zamerali na unikátny projekt ZenCash (dnes Horizen). Ako sami vývojári zdôrazňujú, nejde len o ďalšiu kryptomenu, ale skôr o rozšíriteľnú privátnu platformu na báze blockchainu, ktorá výrazne presahuje rámec obyčajných transakcií. V čom tkvie unikátnosť a prečo si ZenCash zaslúži vašu pozornosť? Čítajte v našom článku!

Kryptomeny kurzy – Zoznam najdôležitejších kryptomien

Základné informácie o najznámejších kryptomenách. Aktuálne kurzy Bitcoinu, Litecoinu, Ripple a mnohých ďalších! Aké sú výhody a nevýhody kryptomien z Top15? Čítajte nás článok!

Ethereum Classic (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ)

Ethereum Classic (ETC) patrí medzi kryptomeny s veľmi nádejnou budúcnosťou. Zakladá si predovšetkým na decentralizovanom charaktere a nemennosti, čo sú vlastnosti, ktoré v tak veľkej miere neponúka ani jeho oveľa známejší potomok – Ethereum (ETH). Aké sú ďalšie kľúčové vlastnosti ETC? V našom článku sa dozviete všetko, čo chcete o kryptomene Ethereum Classic vedieť!

Maker DAO (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) – Decentralizovaná banka na blockchaine

Maker DAO je bezpochyby jedným z neinteresantnejších projektov v prostredí kryptomien, ktorý vôbec kedy vznikol. Ako môže fungovať decentralizovaná banka na báze blockchainu? Aké možnosti ponúkajú v prostredí Maker DAO dnes už staré známe smart kontrakty? Nielen to sa dozviete v našom článku!

Prečo vôbec potrebujeme kryptomeny?

Fenomén kryptomien je tu s nami už niekoľko rokov. V poslednej dobe o nich počúvame hlavne v negatívnom kontexte – najmä kvôli predčasnému poklesu kurzu. Aj preto stojí za to si pripomenúť – prečo kryptomeny vlastne potrebujeme a chceme? Dokázal by Bitcoin v súčasnosti fungovať ako globálne platidlo pre všetkých obyvateľov našej planéty? A prečo je dôležité mať v zálohe alternatívu a tiež zdravú konkurenciu pre štátne peniaze a platobné systémy? Nielen na tieto otázky nájdete odpovede v našom článku!

Stealthcoin (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) – Čierny kôň medzi kryptomenami?

Alternatív k Bitcoinu nájdeme dnes mnoho, avšak kryptomien, ktoré by boli koncipované s takým dôrazom na zabezpečenie a anonymitu ako Stealthcoin, existuje len málo. Ako sa Stealhtcoin ťaží a kde ho môžete nakúpiť či ukladať? V našom článku sa dozviete všetko, čo chcete o Stealthcoine vedieť!

Coinmarketcap (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) – majte prehľad o kryptomenách

Server CoinMarketCap.com, kde nájdete enormné množstvo dát a informácií o kryptomenách, sa už dlhodobo radí medzi 200 najpopulárnejších webových stránok sveta. Ako sa na CMK ľahko orientovať? A na čo si naopak dať pozor?

PIVX (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) – Rýchla, anonymná kryptomena.

PIVX je pomerne mladá kryptomena, ktorá však už dnes ponúka veľa pre používateľov atraktívnych vlastností. Ide predovšetkým o vysokú úroveň anonymity a okamžité potvrdzovanie vykonaných transakcií. Ako si PIVX viedol v porovnaní s ďalšími anonymnými kryptomenami? A na akých základoch je vlastne tento ambiciózny projekt postavený? V našom článku sa dozviete všetko, čo chcete o projekte PIVX vedieť!

Čo je to vlastne ten blockchain?

Termín blockchain je v posledných troch rokoch trochu nadužívaný, obzvlášť na konferenciách plných ľudí v na mieru šitých oblekoch o ňom počujete na každom rohu. Čo to ten blockchain ale vlastne je? Na akých princípoch funguje? A aké je jeho skutočné využitie? V našom článku sa s pomocou jednoduchej analógie pokúsime vysvetliť, čo sa naozaj skrýva za touto revolučnou technológiou!

#HCPP18: Hackers Congress Paralelná Polis 2018 Prague (REPORTÁŽ)

Prinášame vám podrobnú reportáž z Hackers Congress Paralelná Polis 2018 (#HCPP18), ktorý prebehol v Prahe – Holešoviciach, čo by kameňom dohodil od centrály Alza.cz! Táto popredná svetová akcia združujúca priaznivcov slobody, decentralizácie a technologických inovácií prebiehala celé 3 dni a zúčastnilo sa jej viac ako 50 prednášajúcich. My sme si samozrejme nenechali nič ujsť!

ICO (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ). Čo je prvotná ponuka kryptomeny?

Ak sa aktívne zaujímate o kryptomeny, pravdepodobne sa často stretávate s anglickým spojením Initial Coin Offering, alebo ešte častejšie so skratkou ICO. Čo ale to záhadné ICO vlastne je? Aké riziká sa spájajú s investíciami do najrôznejších ICO projektov? A ako z niekoľkých základných informácií poznať, že ide o solídnu ICO ponuku? Nielen to sa dozviete v našom článku!

NEM (VŠETKO, ČO CHCETE VEDIEŤ) – Blockchainové riešenie pre každého.

Platforma NEM mieri po vzore Etherea ďaleko za hranice bežných kryptomien a sprístupňuje blockchainové riešenie ako jednotlivcom bez znalostí o programovaní, tak aj medzinárodným spoločnostiam. Čo stojí za úspechom NEM, ako prebieha „ťažba“  kryptomeny XEM a čo všetko dokáže takzvané Smart Assets? V našom článku sa dozviete všetko, čo chcete o NEM vedieť!

Basic Attention Token: Kryptomena sľubujúca revolúciu na trhu reklamy

Decentralizovaný reklamný systém Basic Attention Token (BAT) s vlastným prehliadačom Brave zameraným na súkromie funguje už od mája 2017. V súčasnosti ho každý mesiac využíva vyše 4 milióny používateľov po celom svete. Čím je BAT toľko výnimočný? Kto za týmto ambicióznym projektom vlastne stojí? Nielen na tieto otázky nájdete odpoveď v našom článku!

Ako na ťažbu kryptomien s HiveOS (NÁVOD)

Ak spravujete väčší počet ťažobných rigov, nezaobídete sa bez kvalitného, spoľahlivého a prehľadného softvéru, akým HiveOS bezpochyby je. V nasledujúcom návode vám ukážeme, kde HiveOS stiahnuť, a ďalej ako ho nainštalovať a správne nastaviť, aby ste mohli začať ťažiť čo najrýchlejšie a najefektívnejšie.

Príslušenstvo pre Ledger Bitcoin Wallet Blue Chcete doručit zboží do Česka? Prohlédněte si Ledger Bitcoin Wallet Blue. Für Versand nach Deutschland, besuchen Sie bitte Ledger Bitcoin Wallet Blue. Für Versand nach Österreich, besuchen Sie bitte Ledger Bitcoin Wallet Blue. Magyarországra történő kiszállításért tekintse meg ezt a termékoldalt: Ledger Bitcoin Wallet Blue.
P-DC1-WEB13
Zavoláme Vám a odborne poradime
+421 2 5710 1800
Otázka na objednávku
Otázka na tovar
Prosím, zadajte svoj telefón:
Zavolajte mi
Na vašom súkromí nám záleží My, spoločnosť Alza.cz a.s., IČO 27082440, používame súbory cookies na zaistenie funkčnosti webu a s vaším súhlasom o. i. aj na personalizáciu obsahu našich webových stránok. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ súhlasíte s využívaním cookies a predaním údajov o správaní na webe na zobrazenie cielenej reklamy na sociálnych sieťach a reklamných sieťach na ďalších weboch.
Viac informácií Menej informácií